Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Znaci Šabac, Hanga, Deda i Beli out protiv igosa. Je l’ kod Hange samo predostroznost, tj. čuvamo ga za EL ili je i on zaradio neku povredu? Neda i Teo već izasli na parket Arene da se priviknu na ono sto ih čeka.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kad i sta je uopste Beli povredio? Ja sam tu utakmicu protiv Bajerna gledao samo na preskoke.

Kako sam razumeo otice mu opet list

 

edit:

bas mi sad neki bedak za Belog a bio sam protiv njegovog dolaska

odmah na pripremama, bas mi je zao

 

ponudio bih mu mesto u klubu

Edited by srlepajce
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Čini mi se da je Derik Vilijams i dalje free agent.

Sto se ono kaze, da je dobar neko bi ga vec pokupio.. 🙄

 

Salim se, nije mi jasno zasto idalje nema klub, mozda ceka neku EL priliku, a nama se sad otvara mesto, mada smo mogli i pre Belog da ga dovedemo da je postojala zelja.

 

Da vidimo kako ce izgledati pocetak sezone pa da steknemo jasniju sliku kakvi smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bruda said:

Jeste ali mislim da u ovom trenutku nema kvalitet koji je nama potreban, a i iskreno bih zaobišao takav tip igrača.

Slažem se. Nego naveo sam ga samo kao slobodnog igrača iz Evrope. Za njega me naprimer ne bi začudilo da počne da se priča da je imao sukob sa Duškom na treningu.

3 minutes ago, necke said:

Sto se ono kaze, da je dobar neko bi ga vec pokupio.. 🙄

 

Salim se, nije mi jasno zasto idalje nema klub, mozda ceka neku EL priliku, a nama se sad otvara mesto, mada smo mogli i pre Belog da ga dovedemo da je postojala zelja.

 

Da vidimo kako ce izgledati pocetak sezone pa da steknemo jasniju sliku kakvi smo.

Ove godine ima dosta igrača za koje mi nije jasno kako i dalje nemaju klub, a i onih za koje nisam verovao gde su prešli (u negativno smislu).

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

Sto se Belog tice, povreda je ozbiljnija od onoga sto mediji kazu i mislim da su vece sanse da mu je utakmica protiv Bajerna bila poslednja u karijeri nego da cemo ga ponovo gledati na terenu.

 

No, s Duskom ne postoji nikakav problem, saopstio mu je Beli jos prekjuce kad je utvrdjeno da je stepen povrede visemesecni da ne moze vise i da hoce da zavrsi karijeru. Dali su mu par dana da razmisli, ali mislim da se nece predomisliti.

 

Svakako nece traziti ni dinar od kluba. 

Ajoj.

22 minutes ago, srlepajce said:

Kako sam razumeo otice mu opet list

 

edit:

bas mi sad neki bedak za Belog a bio sam protiv njegovog dolaska

odmah na pripremama, bas mi je zao

 

ponudio bih mu mesto u klubu

Je li to kao Derrick Brown i kolena?

Link to comment
Share on other sites

Nisam zeleo da pisem, ali eto kad je vec markos napisao. I ja sam dobio info da je teza povreda (nisam bas znao za zavrsetak karijere). 

Pitao sam i da li je istina da ima otvoren ugovor sa nama, dobio sam odgovor "nema, ali to nece biti problem". Verovatno se odnosilo na to da nece traziti pare. Bas mi je zao, koliko god delovao losije na pripremama u meni je bilo radosti sto ga vidim u nasem dresu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dovodimo Duska u veoma neprijatne situacije sa rosterom.

 

Zao mi je Nemanje i zelim mu sve najbolje u daljem zivotu.

Rekao sam, i velikoj vecini ovde je to jasno siguran sam, Fener se takvog talenta ne bi odrekao da ovaj iole moze da igra. Turska ima odlicnu dijagnostiku u medicini. Znalo se ovo.

 

Ako je Covic hteo da pruzi bar delic nade Bjelici da se ovaj dostojno oprosti, onda mu hvala na neki nacin.

 

Jebiga. Nije da nismo znali.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ah Beli... kad mi 🧠 kaze da nije on za nas, a ❤️ zaigra kad ga vidim opet u nasem crveno-belom dresu. I onda se ovo desi. 'bem te zivoteee! 


Da smo ga na nekoj zvanicnoj utakmici u punoj areni pozdravili dok istrcava na teren. Ovako, mozda makar u civilu. 

 

Svakako nisam od njega ocekivao neku ulogu Keselja, Raduljice i slicne kombinacije. Tako da zasluzuje ogroman aplauz sto se mene tice. Pokusao je. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Malo je neprijatna situacija sa rosterom. Imamo dve tekme sa komsijama tokom oktobra a doselekcija do tada ce biti upitna...
Rekao bi da su oni trenutno u labavijoj poziciji ali i sumnjam da će Žoc dva puta u par dana i to u prepunoj Areni ugostiti CZ samo sa Kamenskim, Smajlijem i Koprivicom. Nakon one šetnje studentarije kroz njihov reket mislim da neće još dugo birati.
Link to comment
Share on other sites

Od poslednje skupstine kluba gde je receno da trazimo jos dva igraca i imamo oko 2M u budzetu za njih...Do toga daa na kraju ne dovodimo nikoga,pod pretpostavkom da ce rukovodeci reci da je trener tako odlucio...(u sta cisto sumnjam)...Da bi u Laktasima gledali Kuzmica,Ilica,Lazarevica...

Covicu da se ne ljubimo...dosta je bilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi smo sentimentalni prema Bjelici i to je ok, ali realnost je da je njegovo dovođenje bio neozbiljan potez i da smo u problemu zbog toga. Mene brine i situacija sa Šabazom. Bilo je rečeno lakša povreda, biće spreman za sezonu, a on sad propušta početak ABA i već ne trenira desetak dana. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...