Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Урош19 said:

Id bre vežbam elektrotehniku već 20 dana znam napamet sve, nmg više da gledam te zadatke.

Ono na zidu sobe nije novi model prekidaca vec rastavljac snage za el.stolicu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BojanaCZV said:

KRK

ABA

KLS

 

Potpuno van realnih ocekivanja!

 

Za savet zadovoljstine je ovo bio potpuno realan scenario i barem u ova 3 trofeja nije se sumnjalo nijednog trenutka ove sezone, a u prilog ide upis iz Decembra u trenutcima kad je vladao najveci mrak na forumu:

 

On 12/2/2023 at 6:44 PM, Brat od Korneta said:

 

 

1.jpg

 

"Bice pobeda i poraza, ali bice opet Kalemegdan u Junu", porucili su na izlozbi ovog remek dela iz saveta zadovoljstine.

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Id bre vežbam elektrotehniku već 20 dana znam napamet sve, nmg više da gledam te zadatke.

Moze Coco da te predlozi kad zavrsis fax da radis kod Drcele u Konkord vestu, fale im armiraci i radnici na mesalici.

 

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Još jedna pobeda bi bila kada bi se Nebojša zvanično povukao. Osvojio je kao presednik sve što može, dominirao na oba fronta,  napisao se saopstenja do mile volje. Ali teška priča...

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Crni said:

Moze Coco da te predlozi kad zavrsis fax da radis kod Drcele u Konkord vestu, fale im armiraci i radnici na mesalici.

 

Jel ima Drčela nešto za saobraćajnog inženjera, da se ne školujem za džaba?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Da mi je neko rekao da će KKCZ pobediti na gostovanju KKP sa 20 razlike bez Jaga, Bolomboja, Topića, Hange, Tobija, Gilespija i Smarta, što je maltene polovina igračkog kadra, te sa povređenim Nedovićem i Mitrovićem, pomislio bih da nije normalan.

 

Kad ono - međutim...

 

Možda i najneverovatnija titula svih vremena, ako se uzme u obzir da je KKCZ bila doslovno desetkovana i da se jedva nagrebao dovoljan broj igrača za drugu utakmicu finala KLS, kao i da je veliko pitanje da li bismo imali dvanaestoricu zdravih za eventualni treći meč.

 

KKP je odlukom da ne izađu na parket bukvalno uručio još jedan pehar za vitrine na Malom Kalemegdanu i mogu slobodno da dođu na proslavu titule kao zaslužan faktor, budući da su porazima u KRK, finalu Aba lige i završnici KLS-a načinili Zvezdinu sezonu uspešnom i omogućili tripletu.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da bi Partizanu bar malo više odgovaralo da su osvojili bar KLS.

Ne znam.

 

Dobiti Zvezdu koja igra bez Jaga, Bolomboja i drugih vs. izgubiti za zelenim stolom i poslije toga x dana razglabati o privatnoj ligi, nepravdi, aparthejdu etc... Nisam siguran da bi KLS trofej više oprao sezonu KKP u očima navijačkog puka.

 

Još gore je što Čović više voli da dobije KKP službenim rezultatom s gomilom repova i kontroverzi, nego da izgubi realno sasvim nebitan trofej na terenu.

 

Srbija je bolesna košarkaška sredina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fradler said:

Ocekivano MVP Deda, a najbolji strelac Lazic posle ovih 20 lakih poena u drugom mecu :lala2:

 

Pa cak ni tako nije 😛 

 

Deda stvarno izdominirao indeks 34+20, poeni 23+10 za utakmicu i pet osmina druge utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Još jedna pobeda bi bila kada bi se Nebojša zvanično povukao. Osvojio je kao presednik sve što može, dominirao na oba fronta,  napisao se saopstenja do mile volje. Ali teška priča...

 

Pa neka zvanicnio bude portparol kosarkaskog kluba, jos bolje celog sportskog drustva. Pa da vidiš te miline...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, božija noga said:

Dedino proleće > Zvezdino proleće. Ali kao da ima prekidač i tad uključi beast mode. Bravo deda! Svaka čast!

 

Dedu treba da drzimo u katakombama, kao u filmu "Podzemlje", da tamo trenira, da ne zna kad je dan a kad je noc, i koje je doba godine. Izvoditi ga samo na utakmice i govoriti mu svaki put da je u pitanju play off utakmica. 

 

Eto, i to sam nam resio. Dalje?

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HAMMER said:

al smo ih razbili sinoc. svaka cast majstori. doktor nebojsa :Hail:

 

Sto se kaze, munjevitom serijom istopili smo njihovu prednost od +13 i pobegli na +20. 

 

 

Da se malo uozbiljim, sve sto se godinama desava je jadna slika koju nas omiljeni sport nikako nije zasluzio. Jednom ce stvari morati da se preokrenu, ali je pitanje koja je najniza tacka do koje mozemo da padnemo kako bismo se konacno izdigli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa u ove dvije utakmice to jest jednoj ipo 🙂 vidjeli smo da Ilić i Lazarević nemaju šta tražiti više u Zvezdi,ima fmp,taman da ne moraju dovoditi strance,ušteda 🙂 i da Trey Thompkinsa ne trebamo produžiti.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, No name said:

Još jedna pobeda bi bila kada bi se Nebojša zvanično povukao. Osvojio je kao presednik sve što može, dominirao na oba fronta,  napisao se saopstenja do mile volje. Ali teška priča...

 

Није још све освојио. Повлачи се када будемо прваци ЕЛ.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...