Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Teca, teta Vesna, Cica, Deda, pradeda Teo, baba Luka, godfather Sfero, brat(nas) Neda, sin Jago, unuk Topic, Bolomboj otac, komsija Hanga (kao Madjar pa komsija), Laza batler, bastovan Giedratis i cuvar kuce Gilespi.

 

#wearethefamily

 

Porodica Adams. Fali samo Adamsa da vratimo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:


Da se ne lažemo, za ovo oko neutralnosti je Miki u pravu, mislim da je svima jasno za koga navijaš, mada meni je čak i zanimljiv taj pokušaj da budeš 50:50.  Za ostalo ne želim da komentarišem. 

 

Kako može vama da bude jasno nešto što nije jasno ljudima koji me zaista poznaju? 😄 

 

Ne pokušavam da budem 50:50 već da zadržim ono što smatram (za sebe) zdravim odnosom prema ovom sportu. 

 

I druga stvar, ja se ne identifikujem sa klubovima kao što to čine navijači, niti me pobede i porazi pogadjaju kao njih. :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Cekaj da vidimo prvo tvoju sudbinu nakon finala ABA. Išao si all in, igra još nije gotova a ti bi da ulaziš u nove opklade. Da ne bude posle ne kune majka sina što se kocka nego što se vadi. 

 

Nema nikakvog all in, jedan upis dozivotno me nece spreciti dalje da se kladim. I to cu da igram sa hendikepom... Svi komentarisete opklade svi bilo ubedjeni u ovo pre sezone a samo jedan forumas pristao da se kladi, pih... Takodje jos nekoliko forumasa se oglusilo kad sam nudio druge opklade ranije. Sve se pise...

 

Spoiler

spacer.png

 

Uskoro ide nova specijal za prelazni rok, nevezano od one za Abu sto mi je ostala jer sam smislio drugaciji ishod da ne utice. Pa da vidimo ko ce da stoji iza svojih tvrdnji. Ja iza svojih cvrsto stojim i spreman sam da podnosim mini zrtve u vidu restrikcija na forumu. Ako ni na to niste spremni... Ni sami ne verujete u to sto pisete.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Kako može vama da bude jasno nešto što nije jasno ljudima koji me zaista poznaju? 😄 

 

Ne pokušavam da budem 50:50 već da zadržim ono što smatram (za sebe) zdravim odnosom prema ovom sportu. 

 

I druga stvar, ja se ne identifikujem sa klubovima kao što to čine navijači, niti me pobede i porazi pogadjaju kao njih. :))


Valjda smem da steknem neki utisak na osnovu tvojih upisa? Možda sa ljudima koji te poznaju ne raspravljaš non stop o KKCZ i KKP. Onda neka bude da te zdraviji odnos prema sportu navodi na crno belu stranu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nik_nurse said:

Pa našli su krivca Ivanovića,i na tome će ostati,možda se Covic povuče na mesto podpredsnika i to je to,sledeće sezone ako opet bude loše biće Sfero kriv ,i tako u krug iz sezone u sezonu.

Pa kazao je već Čović, promašivalo se sa igračima (Ivanović), ali se jako dobro pogodilo sa upravnim odborom, tako da je sezona u globalu sasvim OK.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:


Valjda smem da steknem neki utisak na osnovu tvojih upisa? Možda sa ljudima koji te poznaju ne raspravljaš non stop o KKCZ i KKP. Onda neka bude da te zdraviji odnos prema sportu navodi na crno belu stranu 😄

 

Ma naravno da smeš, samo kažem da stvari često nisu onakve kakve nama izgledaju.

 

Da sutra Željko predje da trenira neki drugi klub i da KKP promeni te ključne igrače koji tim čine vrednim gledanja (iz moje perspektive), ni ja ne bih toliko pratila. Teško da je to stav navijača kluba :') 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Cuces kroz otprilike mesec ipo dana kada mi protivnik bude cestitao na pobedi.

Ja sam razumeo da je doživotna u pitanju. Ako može @Firga da pojasni o čemu se tačno radi. Ovo sa jednim upisom nije zanimljivo. Ako je tako onda možeš da racunaš da bacamo opkladu nakon finala ABA. 

Link to comment
Share on other sites

Potez veceri je kada Luka Mitrovic iznerviran jer mu Jago nije dodao loptu momentalno trazi izmenu i odmahuje rukom dok ide ka klupi i naravno dobacuje. U fazonu necu da se igram vise. Koliko beskarakteran igrac, samo da njega vise ne gledam u Zvezdi jer ne mogu da podnesem takve...ne znam kako da ga nazovem a da ne dobijem ban. I to mu nije prvi put, bukvalno kad god mu nesto nije po volji on nece vise da igra i da se bori.

A posebna prica su ovi domaci mediokriteti koji vec drugi put ne staju u zastitu svog saigraca. Prosle godine su gledali mirno kako Lesor samara Petruseva a veceras treba Bolomboj da im objasnjava kako se brani saigrac i kapiten. Bukvalno sve domace da se rastera dinara jednog nisu zasluzili. Obicne pijavice koje su se obogatile zahvaljujuci Covicu.

Edited by fasper
  • Like 18
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Cuces kroz otprilike mesec ipo dana kada mi protivnik bude cestitao na pobedi.

Ponuda je bila da ce Zvezda igrati top8. To niko nije prihvatio. Onda je erodirala ponuda na top 10... Pa posle toga valjda za nasa takmicenja. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, quentin said:

Pa kazao je već Čović, promašivalo se sa igračima (Ivanović), ali se jako dobro pogodilo sa upravnim odborom, tako da je sezona u globalu sasvim OK.

Pa da su ga ostavili do kraja možda ne bi promašili sa igračima,niko ne zna kakav bi ishod bio da je ostao do kraja,kod nas je uvek bio problem kriv je trener .

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fasper said:

Potez veceri je kada Luka Mitrovic iznerviran jer mu Jago nije dodao loptu momentalno trazi izmenu i odmahuje rukom dok ide ka klupi i naravno dobacuje. U fazonu necu da se igram vise. Koliko beskarakteran igrac, samo da njega vise ne gledam u Zvezdi jer ne mogu da podnesem takve...ne znam kako da ga nazovem a da ne dobijem ban. I to mu nije prvi put, bukvalno kad god mu nesto nije po volji on nece vise da igra i da se bori.

A posebna prica su ovi domaci mediokriteti koji vec drugi put ne staju u zastitu svog saigraca. Prosle godine su gledali mirno kako Lesor samara Petruseva a veceras treba Bolomboj da im objasnjava kako se brani saigrac i kapiten. Bukvalno sve domace da se rastera dinara jednog nisu zasluzili. Obicne pijavice koje su se obogatile zahvaljujuci Covicu.

 

Sve potpisujem. Ta famozna Čovićeva "domaća osnova" je glavni razlog ovako bedne EL sezone i to ne prvi put. Mitrović izgleda umislio da je lebron. Na svakoj utakmici se svađa sa sudijama, saigračima, sam sa sobom... krajnje degutantan tip. Kao igrač beskorisan a kao čovek još i gori. No, gledaćemo ga i dalje u Zvezdi jer niko neće da ga plati ni upola koliko Čović.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eto, cele sezone (i ne samo ove) se izlivaju tone fekalija i sprda sa Davidovcem, Lazarevicem i Gilespijem, i pazi utakmicu kad ni jedan od njih nije igrao. sve sami umetnici i 'probacivaci lopte kroz kos', zadovoljstina i magija. A rezultat kaze najgori poraz od kada igramo Evroligu, a mozda i najgori poraz u istoriji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ceo mec prosao u fazonu

 

GJtRwkoW8AAZNm0.jpg

 

Smehotres od igraca, strucnog staba, kluba, ocekivanja, bacenih miliona, cele sezone u EL. Sad lepo da im SNS da jos 20 miliona evra (malo je ovih 12 ili 15 koliko je Covic rekao da imaju), pa da mediji u Srbiji krenu da izvrcu realnost kako EL ne moze da postoji bez najboljih navijaca u kosmosu i koju galaksiju sire.

 

Inace, potez Teodosica je bio krajnje primitivan, onako se ne ponasaju ni alkosi u kafani.

Edited by goldberg
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Onaj Liverpul na ime plata za igrace i strucni stab izdvaja godisnje nekoliko stotina milijadi funti a Atalanta nesto manje od 900.000,00 evra i momci iz Bergama ih razvalise.

Napred Zvezdo.

  • Ha-ha 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Vratiti Duška na jedan trening samo da kaže da li je Raduljica i dalje najnespremniji igrač koga je video ili to priznanje prelazi u ruke Tompkinsa. A kad je već tu može i da ih zadrži 5 sati u hali.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kakva skarabudžina od rostera, takav i kraj el sezone. 

 

Svima je jasno ko je glavni krivac za ovaj jadni skor uzimajući u obzir uloženo. Neće nam biti bolje dok ne padne tečovanje jer se neće desiti da pusti stručne ljude da samostalno obavljaju posao za koji su plaćeni, a ako dođe neko drugi, a ideja ostane ista, džaba smo krečili kao što neko reče na prethodnim stranama. 

 

Svakom treneru je potrebno vreme da uspostavi svoj sistem rada i nikad nisam bio za promenu trenera kao na traci, ali kod Sferopulosa nisam video da je bilo šta doneo nakon Duška. Sav mi je beskrvan, beskarakteran i na sve to ova nikad gora doselekcija.

 

Znači nova uprava sa novim idejama, Tomić, Radonja i Kalina pa da vidimo kako se Dejo snalazi sa većim budžetom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Svakom treneru je potrebno vreme da uspostavi svoj sistem rada i nikad nisam bio za promenu trenera kao na traci, ali kod Sferopulosa nisam video da je bilo šta doneo nakon Duška. Sav mi je beskrvan, beskarakteran i na sve to ova nikad gora doselekcija.

 

 

A jos deluje kao poslusnik...

 

Ako dobije nogu ne treba da zalimo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno bih i Nenada Stefanovića gledao samo grčku marionetu da ne gledam sledeće sezone. Čovek ima 10.pobeda i 20.poraza u EL uz doselekciju Gilespija, Smarta i Tompkinsa. Previše i za trenera bez iskustva a kamoli za nekog za koga važi da ima neko iskustvo. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...