Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, magiko said:

Da li se zna nesto oko stanja Topica? Evo uskoro punih 5 nedelja od povrede

Ništa pre 6 nedelja ali ga hvata i Kup koji će da preskoči. Nema potrebe žuriti sa povratkom. Ali sve ide prema prvobitnoj prognozi i planu. Na teren će 01.03 protiv Bajerna i to je najbitnije. 

Edited by Čočo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na deadline pojacanju, aktivniji ste bar tu vise no neki NBA timovi 😄 Kakve su opcije na PF cak i ovakav Thompkins bi mogao biti pojacanje. Meni samo trenutak kad je doveden nekako djeluje upitno.

 

Mozda grijesim naglas razmisljajuci al je trenutak takav da bi on imao smisla za ekipu koja juri plasman u plejofu a ne da se za isti bori u ovom dijelu sezone. U trenutku kad si produzio jednog od kljucnih igraca u Bolomboyu, na putu si da slicno nesto odradis i sa Giedraitisom, rekao bi coek da je pocelo da se planira za narednu sezonu i da se gleda malo unaprijed a onda dodje igrac poput Thompkinsa koji je ono igrac za win-now u trenutku sezone koji nije bas prikladan za tako nesto jer sanse da se upadne u plejof sa ovim skorom su tanke po meni. Ja bi prije da sam na vasem mjestu probao da na neki slican ugovor do kraja sezone i opciju da ga zadrzis i naredne, dovedes nekog mladjeg ko bi mogao biti dio ekipe i naredne sezone, iz EC/BCL mozda i G lige, dje bi dobio 10tak utakmica u EL da ga probas + ABA plejof da vidis moze li se na njega racunati i kako se uklapa u to sto zelite da igrate ovo do kraja sezone, dje bi nakon toga imao opciju da ga ostavis ako zadovolji. Ovako djeluje da je ovo dovodjenje igraca na fazon "evo vam cetvorka jebala vas cetvorka vise" da utisas ekipu kojoj to smeta.

U svakom slucaju, srecno bilo i da ga zdravlje posluzi do kraja jer kapiram da je ostalo jos kosarke u njemu jer ocigledno zeli da se vrati istoj.

  • Like 25
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kada Žalgiris dovede igrača na mesec dana onda svi pišu kako mi to ne znamo,nema šta da izgubimo

Dovedemo igrača na mesec dana koji smo mi raspad klub itd...

I rdjavom k dlaka smeta

Stvarno smo sramni navijaci...

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTwister said:

Mozda grijesim naglas razmisljajuci al je trenutak takav da bi on imao smisla za ekipu koja juri plasman u plejofu a ne da se za isti bori u ovom dijelu sezone. U trenutku kad si produzio jednog od kljucnih igraca u Bolomboyu, na putu si da slicno nesto odradis i sa Giedraitisom, rekao bi coek da je pocelo da se planira za narednu sezonu i da se gleda malo unaprijed a onda dodje igrac poput Thompkinsa koji je ono igrac za win-now u trenutku sezone koji nije bas prikladan za tako nesto jer sanse da se upadne u plejof sa ovim skorom su tanke po meni. Ja bi prije da sam na vasem mjestu probao da na neki slican ugovor do kraja sezone i opciju da ga zadrzis i naredne, dovedes nekog mladjeg ko bi mogao biti dio ekipe i naredne sezone, iz EC/BCL mozda i G lige, dje bi dobio 10tak utakmica u EL da ga probas + ABA plejof da vidis moze li se na njega racunati i kako se uklapa u to sto zelite da igrate ovo do kraja sezone, dje bi nakon toga imao opciju da ga ostavis ako zadovolji. Ovako djeluje da je ovo dovodjenje igraca na fazon "evo vam cetvorka jebala vas cetvorka vise" da utisas ekipu kojoj to smeta.

 

Ovako i ja razmišljam. Pravi je trenutak bio da se rizikuje sa nekim mladjim igračem. Nemamo šta da izgubimo, a ako klikne mogli bismo mnogo da dobijemo u narednim sezonama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Систем те лаже said:

Човићу је пре одласка у пензију преостало да нам обезбеди А лиценцу. Колико чујем на добром смо путу да је добијемо. 

Dok god se predsednik drzave bude lozio na kosarku igracemo el i mi i partizan

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao juče pa da napišem sad.

 

Dobrodošlica Tompkinsu. Da je ovo 2020 godina ja bih skakao od sreće. Ovako, vrlo sam oprezan. Košarkaški gledano izuzetan igrač, ali činjenica da je potpisan na mesec dana sa opcijom produžetka jasno kazuje da je čovek u fizičkom problemu, ma šta bilo ko pričao.

 

Kad potpišeš igrača na polusezoni na mesec dana to može da znači samo dve stvari.

 

1. Anonimus oko kog nisi siguran.

2. Igrač sa velikim problemom sa hroničnim povredama.

 

Sami zaključite šta je.

 

Ovo što je napisao @Nemam_ti_kad, ja se slažem. U situaciji gde možda imamo 5% šanse za plej in evrolige, mnogo je bolje bilo potpisati nekog G league igrača do kraja sezone sa team opcijom produžetka. Ovakvi veterani su za klub koji ima najviše ambicije da doprinese odmah.

 

No dobro, dobrodošlica još jednom, nadam se da će ovo biti srećna priča.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, John Terry said:

Nisam stigao juče pa da napišem sad.

 

Dobrodošlica Tompkinsu. Da je ovo 2020 godina ja bih skakao od sreće. Ovako, vrlo sam oprezan. Košarkaški gledano izuzetan igrač, ali činjenica da je potpisan na mesec dana sa opcijom produžetka jasno kazuje da je čovek u fizičkom problemu, ma šta bilo ko pričao.

 

Kad potpišeš igrača na polusezoni na mesec dana to može da znači samo dve stvari.

 

1. Anonimus oko kog nisi siguran.

2. Igrač sa velikim problemom sa hroničnim povredama.

 

Sami zaključite šta je.

 

Ovo što je napisao @Nemam_ti_kad, ja se slažem. U situaciji gde možda imamo 5% šanse za plej in evrolige, mnogo je bolje bilo potpisati nekog G league igrača do kraja sezone sa team opcijom produžetka. Ovakvi veterani su za klub koji ima najviše ambicije da doprinese odmah.

 

No dobro, dobrodošlica još jednom, nadam se da će ovo biti srećna priča.

Ja sam pre misljenja da je potpisan na mesc dana, jer dugo nije igrao i dalo mu se vremena da pokusa da se vrati u igracki ritam. Imamo prostora da ga sacekamo, pa ako pokaze da moze da doprinese, onda ga produzavamo. Ne verujem da je potpisan na mesec dana zbog povreda, jer moze da se povredi i 35 dan.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, nova povreda može da se desi svakome svaki dan, ali ja sam ovde aludirao na to da on sada nije zalečio tu povredu i da smo zbog toga oprezni. Zdravog Tompkinsa bih ja iz momenta potpisao i za sledeću sezonu. Lik ima 33 godine, ima bar još 2 do 3 sezone u njemu ako je zdrav. Ali bojim se da nije.

 

Ja ovih mesec dana vidim takođe kao test da se vidi da li može da doprinese, ali ne igrački jer tu nemam dileme. Igrački je to zmaj igrač. Fizički, nisam siguran da može. Bojim se da će se već na treninzima pokazati da ne može.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2024 at 8:06 AM, John Terry said:

 

Ja bih doveo Vladu Đurovića u upravu. On je ubeđen da se centar Zvezde zove Caboclo.

Insistirao bi se da igra zasniva na piku Jago-Caboclo. Da se forsira ta osnova iz reorezentacije. Nesto kao Kampaco-Skola.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...