Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, dzakala said:

Pisali smo negde kako je Zalgiris kao ozbiljan klub nesto slicno uradio prilikom dovodjenja Holinsa.

 

Neka ga mesec dana da se vidi u kakvom je stanju, ako bar malo bude mogao da doprinose mi smo u velikom plusu, jer ne zabiravite, mi na toj poziciji imamo Dedu.

Žalgiris je koliko znam Holinsu davao ugovor na dve nedelje dva puta. Ali on je za temu bivši igrači i treneri.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzakala said:

Pisali smo negde kako je Zalgiris kao ozbiljan klub nesto slicno uradio prilikom dovodjenja Holinsa.

 

Neka ga mesec dana da se vidi u kakvom je stanju, ako bar malo bude mogao da doprinose mi smo u velikom plusu, jer ne zabiravite, mi na toj poziciji imamo Dedu.

I Valensija je tako potpisala Andersona, sad su ga produžili do kraja sezone ... još bio zdrav i u formi.

Do marta i nema nekih utakmica, taman da se malo fizički dotera.

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, bolje i ovo da se proba nego da nije potpisan niko. Ako se dokotrlja do K.C. Rivers nivoa upotrebljivosti, bice nam od koristi, i na jednoj nozi je Meloun za Davidovca. Ja cuh da je veci problem fizicka sprema od kolena, navodno je u malo boljem stanju nego svojevremeno Big Sofo :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jedna velika misterija resena

@Guru = covic

Tu informaciju je Urbonas u jednom podkastu preneo pre početka sezone. Da je planiran Gilespi u kombinaciji sa Mirotićem jer su kompatibilni. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nejpira od 2 milona smo zamenili sa detetom i bekom iz razvojne lige za 200.000. Cetvorku posle 7 meseci smo potpisali na mesec dana. Mene zanima gde su pare od Nejpira ili je to pojela maca?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Nejpira od 2 milona smo zamenili sa detetom i bekom iz razvojne lige za 200.000. Cetvorku posle 7 meseci smo potpisali na mesec dana. Mene zanima gde su pare od Nejpira ili je to pojela maca?

Pare za Nejpira su dobijene samo za Nejpira. Nakon odlaska su povučene sa računa. Zasrali su sve na početku sad sve ovo je samo krpljenje do sledeće sezone. 

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Kao tehnički pregled. Imao 3 dana da sredi malo karoseriju, zameni levi migavac i promeni jedan brisač. 

Ili donese koju crvenu i sve rešeno mada bih pre rekao da Čova traži ljubičaste

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jedna velika misterija resena

@Guru = covic

Eto saznali smo i to a nikako da saznamo ko je kkcz insajder😀 

46 minutes ago, NMX said:

I zvanicno...NA MESEC DANA

 

 

Dobrodosao.

Bez zajebancije, mislim da ce ovo biti pozitivno iznenadjenje. 

Opasna je ovo njuska.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Eto saznali smo i to a nikako da saznamo ko je kkcz insajder😀 

Dobrodosao.

Bez zajebancije, mislim da ce ovo biti pozitivno iznenadjenje. 

Opasna je ovo njuska.

 

Ma preozbiljna je njuška nego kapiram da se narod ovde zajebava s obzirom na vesti koje su se pojavljivale a tiču se povreda pa na sve to ugovor na mesec dana. Zaista se ne sećam da smo ikome za ovih 10ak godina dali ugovor na mesec dana. Valjda i to nešto govori.

 

Ako je zdrav i makar na 50-60% starog TT, to je neuporedivo za sve četvorke koje imamo i to raduje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Boze, pogledaj danas i na nas jadne i bedne... znam da si zauzet...

 

Da nasi TT, Teo, Topic, Hanga, Lazic, Mitar, Bolomboj i ostali koji se vec nisu povredjivali, izdrze do kraja sezone bez povreda. 

 

B'ate, Boze...

 

Ako treba, kazacemo TTu da pola svojih prihoda da onima kojima je to najpotrebnije... Eto.

 

 

 

Sad nam bukvalno nista drugo ne preostaje nego da se molimo da ih sve posluzi zdravlje. Teo, Topic, Neda, Hanga, Lazic, Mitar, Bolomboj... svi imali vec neke povrede ove sezone. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da smo sad,, kompletni" ko ispada? 

Teo, Yago, Top, 

Nedović, Smart, Lazić

Rokas, Hanga

Tompkins, Davidovac

Bolomboj, Mitrović

Moja procena da će po povratku Topića da ispadnu Gilespi i Tobi a do povratka Topića samo jedan od ove dvojice. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...