Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, uini said:

 

ja sam svejedno bio precednik a ti si smenjen :lol_2:

 

Pocasni predsednik se ne moze smeniti, to je dozivotna funkcija a pride sam i osnivac. Mozda si predsednik ove teme, ali si izglasan za predsednika eminentnog udruzenja, vernih sanjara, to je ipak prestizeno u odnosu biti predsednik ove teme na kojoj pise i gomila sa mracnim predvidjenjima... A i nemas tu nikakva ovlascenja, bukvalno si Toza Mijailovic iz fkcz ili Toma Nikolic pred kraj svog predsednickog mandata. Ono samo delis ordenje i slikas se...

 

Uostalom ne treba da se delimo, malo nas je koji verujemo i sanjamo, ali cemo na kraju samo mi imati prestizno pravo da se radujemo uspesima jer cemo se tad samoproglasiti za elitno udruzenje... Dodelicemo sami sebi ordenje i dizati pehar, paralelno sa Brankom Lazicem...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo preko glave da slusam kako domaca osnova ne smeta, igra koliko moze. Igra ona koliko moze, nekad i preko mogucnosti. Ali smeta zbog toga sto se ekipa pravi prema njoj.

 

Imas Kuzmica i Mitrovic na 5, automatski znaci da moras da uzmes centra koji ima domet van reketa iako je on manje kvalitetan od centra koji nema. Zato sto vec imas 2 igraca  koji nemaju distancu. 

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Šabaz nije super heroj koji je samo privremeno ostao bez svojih moći pa da očekujemo kada i ako proradi to bude sipanje iz kofe.
Čekanje bi imalo smisla da on i bez šuta i odbrane ipak gravitira na nekih 5-7 index poena ostvarenih igrom iz prodora, sa penala...neki asist, ali on je u štetočina modu predugo.
Tek će biti mučno ako Efesu da 11 poena a mi krenemo sa vatrometom...jer eto, isplatilo se čekati.
Ako je ono tačno za porodičan problem...to se i njemu dešava prvi put u životu i neozbiljno je išta tu i predvidjati.

Sad je pitanje hoćemo li za ta dva 2 miliona i dalje čekati projektovanog top skorera da počne nešto i da pogadja ili da mu ih isplatimo ako trener odluči da je zaludno i dalje ga paliti na gurku jer pitanje je kada će i ovo malo isporučilaca preći u alibi mod ili se povrediti zatvaranjem njegovih propusta...poseban akcenat na onu kontru koju smo popušili nakon njegovog "no look" pasa pravo u ruke protivniku.
Kako trener da zatraži
od igrača da izginu za pobedu u zadnjoj četvrtini kada smo im već dali Nejpirovih 15-ak minuta fore a on ga opet vrati u završnici..."zbog iskustva".

Kada si baksuz kao Čoki onda i pored kljakavo sastavljenog rostera dobiješ bonus Tobija na naduvavanje, Rokasa bez šuta i fejk Šabaza sa jednim Z.

Da ti se odveže pupak od satizfekšn.


















  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvari su čiste da čistije ne mogu biti. Prošle godine smo sa lošim timom presekli dobrim trenerom i napravili seriju pobeda. Sada sa loše selektiranim timom gde smo ispucali skočka na trenera i gde se ne vidi veliki pomak, potrebna je doselekcija koja bi možda dovela do neke dobre serije. Zbog produženih ikebana u vidu Kuzmića, Lazarevića i dovođenja DeDe, menadzerskog Simonovića i već prisutnog Ilića mi nemamo prostora za doselekciju. To je pet nepotrebnih višak igrača. Doselekcije će biti samo u slučaju da se nekog od njih ratosiljamo ( što znamo i sami da je to mrka kapa). Tako da u buduće desiće se da ćemo dobiti nekoliko utakmica sa velikom razlikom, neke teške utakmice na raspoloženje i dobar dan talentovane ekipe ali ćemo mnogo više izgubiti jer kvaliteta nema. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Niko normalan, pritom ne mislim na medicinsku dijagnozu, ne može biti zadovoljan postojećim stanjem u KK. Verujem da i ogromna većina nas, pasioniranih zaljubljenika u crveno bele boje, nije zadovoljna ( bolje rečeno besno nezadovoljna), potezima i celokupnim radom NČ u prvom redu, kao glavnokomandujućeg orkestra KKCZV.

Bio bi poduži post i spisak svih "gluposti i brljotina" napravljenih od dotičnog, samo u poslednjih nekoliko godina, od kada smo se ponadali da možemo napraviti neki iskorak i u EL okvirima. Mislim da je glavna oštrica napada na vrh kluba i upućena s tim razlogom. Obzirom na sredstva koja su uložena.

Međutim, kao strastveni navijač CZV, bez bilo kakvog interesa ili daleko bilo "botovanja" za istog, ne vidim kako će momcima u našem dresu pomoći u ostvarivanju cilja (top8/10EL i titula ABA), bilo kakvo pokretanje bunta i javnog nezadovoljstva na tribinama protiv čoveka, koji je po mom dubokom mišljenju u tihom odlasku sa čela kluba. Čak naprotiv, smatram da nam u ovom trenutku, takva "hajka" nije potrebna, isključivo u interesu igrača i stručnog štaba.

Situacija jeste, rezultatski, loša, ali ne i nepopravljiva. U prvoj trećini sezone smo još uvek, neke stvari sa lošom selekcijom se ne mogu ispraviti, ali daleko od toga da je sve propalo i da da treba da odustanemo od podrške. Pa nije Sfero stigao u klub da glumi Čovićevu ikebanu i da aminuje, botuje za njega. Ipak je to trener sa ugledom i integritetom u evropskim okvirima.

Kad i ako (ne daj Bože) se izgube šanse za plasman u plej of/in , sve ove pozive za iskazivanjem i javnim negodovanjem na tribini ili ulici bi mogao da podržim, ali smatram da, u ovom trenutku, bi to bilo kontraproduktivno, što se tiče samog tima.

Takvi pozivi bi samo očistili stazu i utabali put našim protivnicima, pa bi svaka turbulencija većih razmera pogodovala i bila urađena samo u interesu onih koji i sami pozivaju na "nepočinstva" dotičnog, a ja (verujem i velika većina vas) ne mogu i neću biti na toj strani i na tom talasu NIKADA, a protiv svoje Crvene Zvezde, ma ko da je na njenom čelu.

I još jednom, svestan da će me ovde pojedini razapeti i proglasiti za botinu, da napomenem da nemam nikakav interes da branim bilo koga iz vrha , već da mi je jedini i isključivi interes boljitak KKCZV.

Ponavljam, sačekajte sa buntovima i skidanjem glava, ostavite to za neki naredni period, a taj bes usmerite na podršku momcima i Sferopulosu, čeka nas Efes, pa sa pobedom u petak i na krilima iste da idemo u Španiju. Ništa nije izgubljeno, samo još jače i brojnije podržati Tea, Nedu, Luku, Sfera....

Uzdravlje braćo cigani!

❤️🤍

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stefi88 said:

Teo ne igra lose, od Dede nije da smo nesto i ocekivali, zar ne?

Teo okej, Nejpir nije njegov promasaj, a ni Simonovic.

Insistirao je na Tobiju i to jeste. Takodje je insistirao i na Bolomboju i Jagu.

GIdraitis ako nastavi ovako moze biti njegov promasaj.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor_ said:

Teo okej, Nejpir nije njegov promasaj, a ni Simonovic.

Insistirao je na Tobiju i to jeste. Takodje je insistirao i na Bolomboju i Jagu.

GIdraitis ako nastavi ovako moze biti njegov promasaj.

 

Ne moze nikako da bude Duskov promasaj bilo koji igrac naseg tima, iz prostog razloga sto su nakon njegovog odlaska poceli da igraju kod drugog trenera, u potpuno drugom sistemu i sa drugom ulogom u odnosu na onu za koju su letos projektovani.

Niko nam ne garantuje kako bi Tobi i Gidra igrali da je Dusko ostao, coveka su smenili posle deset utakmica, o kakvim promasajima mi pricamo...

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pilif88 said:

Jel imamo neku odbojkasicu za Sabaza 😄

 

Od odbojkašica samo neki libero, još nam samo treba neka koja je srednji bloker od metar devedeset pa da na samopouzdanje dodamo i probleme sa egom

2 hours ago, Kronostime said:

 

Mozda nekoga interesuje.

Jel da lep dres

 

@Chaos Is Me @uini Šabaz jeste predugo u kanalu za igrača tog kvaliteta, ali istini za volju nije vezao mesec dana košarke. Treba mu prvo vratiti samopouzdanje, treba da ostane zdrav, pa onda da sudimo. Ne pomaže ni što je prvi put u životu maltene primarni defanzivac na najboljem protivničkom bol hendleru . Kad se vrate Lazić i Hanga i njemu će biti lakše. Strpljenje.

 

 

Što se tiče pojačanja ja sam prilikom komentarisanja dolaska Sferopulosa rekao da ih očekujem u decembru, a to je zato što u to vreme otprilike mogu da se dovedu neki NBA igrači koji imaju istoriju igranja u EL ili imaju kvalitet, pa nisu mačka u džaku. Znači decembar+ januar za nekog iz EL

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Od odbojkašica samo neki libero, još nam samo treba neka koja je srednji bloker od metar devedeset pa da na samopouzdanje dodamo i probleme sa egom

Jel da lep dres

 

@Chaos Is Me @uini Šabaz jeste predugo u kanalu za igrača tog kvaliteta, ali istini za volju nije vezao mesec dana košarke. Treba mu prvo vratiti samopouzdanje, treba da ostane zdrav, pa onda da sudimo. Ne pomaže ni što je prvi put u životu maltene primarni defanzivac na najboljem protivničkom bol hendleru . Kad se vrate Lazić i Hanga i njemu će biti lakše. Strpljenje.

 

 

Što se tiče pojačanja ja sam prilikom komentarisanja dolaska Sferopulosa rekao da ih očekujem u decembru, a to je zato što u to vreme otprilike mogu da se dovedu neki NBA igrači koji imaju istoriju igranja u EL ili imaju kvalitet, pa nisu mačka u džaku. Znači decembar+ januar za nekog iz EL

Ja pitao za Bjelicin dres da kupim drugu za rodjendan - spustise mi slusalicu.

:classic_sleep:

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Za čega nam treba NBA pojačanje u januaru...nakon još 7-8 EL kola ?
Da cementiramo prednost domaćeg u ABA PO?
Debitovao bi verovatno u Pioniru.
A onda strpljenja dok se adaptira na EL, pa dok provali kome se ne šalje asist za tri...

NBA i EC igrač može i u decembru da se dovede ako se uopšte planira dovlačenje ikog.

Janis mi nije jasan...koliko ima sličnih primera da je EL trener više klase preuzeo na početku sezone već selektiran tim i da nije doveo ni jednog svog igrača uz ovakve rezultate...?





  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ми од почетка сезоне имамо константнији допринос само 4 играча: Недовић, Тео, Митровић и Боломбој. Прва тројица су овде гурана у тим Човић летос. И ово није пљување Душка, још мање брањење Човића, већ само осврт на ту небулозу од подела која је овде настала летос.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Ja pitao za Bjelicin dres da kupim drugu za rodjendan - spustise mi slusalicu.

:classic_sleep:

Taj dres ti je u istoj radnji gde i Jogijev

49 minutes ago, Wingwalker said:

Za čega nam treba NBA pojačanje u januaru...nakon još 7-8 EL kola ?
Da cementiramo prednost domaćeg u ABA PO?
Debitovao bi verovatno u Pioniru...
..dok se adaptira na EL, pa dok provali kome se ne šalje asist za tri...

Preko bare i iz EC može i u decembru da dodje osnaženje ako se uopšte planira dovlačenje ikog.
Plus, neko je spomenuo da se može desiti da Hanga zaigra tek krajem decembra...kada bi svejedno bio fan forme, Laza sa zaraslim rebrima.
Janis mi nije jasan...koliko ima sličnih primera da je EL trener više klase preuzeo na početku sezone već selektiran tim i da nije doveo ni jednog svog igrača do kraja sezone uz ovakve rezultate.



 

Mi smo Kampaca doveli u decembru. Nada mi je veća od zebnje da razmišljamo samo o igračima koji imaju takav kvalitet da doprinose odmah, nema perioda privikavanja nema adaptacije .

 

Hipotetički Kvinsoliki i igrački i energetski bi nam legao kao dupe na nošu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...