Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Poceli su da duvaju neki bocni vetrovi na forumu.

Ne znam iz cije to kuhinje dolazi, ali za cilj ima destabilizaciju i urusavanje jedinog stuba Srbije.

Sada kad je jasno da cemo biti prvi na kraju regularnog dela ABA lige, cini se sve da se to ne desi. Pravi navijac uz klub je svakog dana, i protiv Crnokose, a ne samo protiv Barse i Reala.

Mnogi zaboravljaju gde smo bili do 2011! I danas na bastionu Srbstva, usamljena, nesalomljiva, jedna jedina...

Ja verujem!

Dusmani hoce da te uniste i da te prodajuuuu, ali im nece poci za rukom jer oni ne znajuuu, na severu sviii, tvoji botoviii...

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Nama je jedina nada da se Shabazz povampiri vec od Efesa i počne sa redovnim 15+p, 5+ asist svaku tekmu.

Ili da su svi ostali zdravi i u formi cele sezone... Prosto ne znam sta je menje verovatno.

 

Od Nebojse nema vajde, video da je letos zalud bacio pare pa da ne baca dodatno. Ipak je to čovek sa iskustvom 🙄

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam Covicev intervju. Zanimljivo da je prva trma upravo ovo o cemu se najvise i pricalo vezano za ambicije kluba. On je potvrdio reci sa pocetka sezona da cemo se boriti za F4 i nigde nije rekao kako je cilj iskljucivo Aba liga. 
 

Od korisnih stvari bih izdvojio da se Hanga ocekuje za 2-3 nedelje, nisam video da je neko to spomenuo.

 

I nahvalio je Ivanovica poprilicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Vidim odredili ste se kakvi ste navijači. :smiley26:

 

Iskreno mi je žao svakog ko je kupio sezonsku, a ovi smećari pišaju po navijačima.

 

Mrš napolje!

Nema sta da nas zalis kolega.

Ja sam kupio dve pa sta ima veze?

Dobre su mi ove letnje gume, mogu ovu zimu izgurati, ves se moze i rucno prati, zdravije je i organskije a i zena mi nije bila bas neka cim je rekla biraj ili sezonske ili razvod.

  • Like 2
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Vidim odredili ste se kakvi ste navijači. :smiley26:

 

Iskreno mi je žao svakog ko je kupio sezonsku, a ovi smećari pišaju po navijačima.

 

Mrš napolje!

Ja to smatram srećnom okolnošću. Nema šanse da Čoviću ovo tek tako prođe, ljudi su skupo platili sezonske i neće oprostiti to što ih Čović pravi magarcima. Da je manji broj sezonskih, većina bi odustala od kupovine dnevnih, vratili bi se u Pionir i možda bi se sve završilo na isti način kao i prethodnih godina.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, TB Told said:

Ja to smatram srećnom okolnošću. Nema šanse da Čoviću ovo tek tako prođe, ljudi su skupo platili sezonske i neće oprostiti to što ih Čović pravi magarcima. Da je manji broj sezonskih, većina bi odustala od kupovine dnevnih, vratili bi se u Pionir i možda bi se sve završilo na isti način kao i prethodnih godina.

Pola ljudi nije kupilo sezonske vec su ih dobili.

Znam licno cetvoricu koji su dobili sezonske od stranke.

Prethodnih godina su guzve na Kalisu za sezonske bile mnogo vece iako smo igrali u Pioniru.

 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Iskreno mi je žao svakog ko je kupio sezonsku

 

Mene ne moras da zalis, ja sam uvek ispunjen kad kupim sezonsku i manje vise uvek kad odlazim na utakmice. Za srecu je potrebno malo coveku, u mom slucaju je odlazak na kkcz. Nekad odlazim na utakmice sa manje nade nekad sa vise. Nekad odlazim srecan kad pobedimo nekad tuzan izgubimo. Retko besan ili isfrustiran, jedino ako nas sudije bas ostete pa sam malo nervozan to vece i to je to. Ujutru hladne glave shvatim da se tu ne moze nista i da zivot tece dalje.

 

I tako je vec puno godina unazad, sezonske i redovan odlazak, kako neke 2010te kada smo trebali da se ugasimo podjednako kao i danas kada dolazi 20 000 ljudi u arenu i gde je tim mnogo puta skuplji nego tad, podjednako i kad su bile prethodne uprave i ova, bez obzira koji igraci igrali i koji trener bio. Tako ce biti i narednih sezona kada budu bile i druge uprave i drugi igraci i treneri, sve prolazi, a Zvezda ostaje. Tako mi razmislja i okruzenje, a sigurno da tako razmislja barem nekoliko hiljada Zvezdasa i siguran sam da ne zale sto su kupili sezonsku i da ce kupiti i naredne bez obzira na sve okolnosti. Kakvo crno zaljenje.

 

"Kada ti se nesto ne svidja, treba to da promenis. Ako ne mozes da promenis, promeni nacin na koji razmisljas o tome." 

 

Uglavnom se vodim ovom drevnom mudroscu, donosi smirenje, a mislim da je bolje biti smiren, nego uznemiren, jer time se nista ne dobija i nista se ne menja, osim sto se steti sebi. Ne mogu da uticem na odluke uprave, ne mogu da uticem na odluke trenera, ne mogu da uticem na odluke igraca. Podjednako kao i vecina drugih koji se ne odlucuju da prihvate stvari koje su se vec dogodile i ne mogu se promeniti vec misle da se izduvaju ispaljujuci negde neki buntovnicki komentar, koji mozda donosi trenutno olaksanje, ali je ustvari to zacaran krug koji vodi u sve gora stanja coveka. Naravno svako ima pravo na sve i nek pise kako misli da treba. Ja mislim da je jedino ovako razumno.

 

Situacija nije bas najbolja ali evo prilike da dobijemo Efes koji ce igrati sa fakticki 6 igraca i ne sumnjam u pobedu. Nakon toga ce se vratiti i Lazic, koji ce itekako biti znacajan u duplom kolu za cuvanje Haurda i Kris Dzounsa. Tu ocekujem 1 pobedu. Nakon toga ide Alba gde pobeda ne dolazi u pitanje. Tu sa 3-1 se vracamo u zivot. Mi smo i sad trenutno u zivotu, itekako, s obzirom da smo na 2 pobede od mesta koje vodi u plej in a do kraja ima jos cak 24 kola. Niko ne zna skor na kraju, cak i ako je gledao u karte, pasulj ili kristalnu kuglu. Kako su se odlucujuce utakmice igrale krajem Februara i pocetkom Marta prethodne 2 sezone, za mene ce nesumnjivo tako biti i ove. To sto se neki oprastaju od konkurentnosti sad to u realnosti ne znaci nista, oprastali se i prosle na 1-6 kao i pre toga kod Radonje, a u obe sezone smo bili konkurentni do Marta, pa ce tako biti i ove sezone. Krajnji ishod znacemo tad, a ne sad. Nakon ove 4 utakmice, vratice nam se i Hanga, tako bi barem trebalo biti. Imamo jako puno rezerve u Sabazu koji da je igrao svoje partije iz Milana skor bi bio 7-3 a ne 3-7 i za ovo sto on nista ne doprinosi nije niko drugi kriv osim njega samog a da je 7-3 atmosfera ne bi bila ovakva, prosto. Dati mu jos par kola sansu ako nista ne prikaze, raskid je neizbezan. Isto tako i sa Tobijem. Ili ce oni proigrati ili ce doci pojacanja. Nije valjda da verujete Covicu da nece biti pojacanja kada svi znamo da 10 godina unazad dolaze igraci u Decembru ili Januaru. Jedino da proigraju svi i da vezemo neku seriju pobeda pa da ne dodje niko, to je jedini slucaj da nece neko doci.

 

Uzdravlje.

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fromthecorner said:

Haha lik izjavi “Filip Petrušev će otići u NBA ligu ili će ostati u Zvezdi, treće opcije nema" i sad ovo kači po tviteru. Postoje ljudi čija reč ne vredi ni dva dinara ali Miško je svakako na vrhu liste

 

 

Objasnio sam vec ovo ali nekome je mozda promaklo. Ima 10ak dana.

 

Nema ovde nista lose da se kaze ni prema Misku ni prema Petrusevu - izjava je bila da ako do avgusta ne dobije NBA angazman onda je Zvezda za njega jedina opcija. Em je on dobio angazman preko bare, em ga mi, logicno, nismo cekali vec natrpali roster kojekakvim visokim. Simonovic, Davidovac, Bolomboj, Tobi, produzetak Mitrovica, produzetak Kuzmica - sve se to desilo u julu. 

 

Da ponovim jos jednom:

 

AKO se desi Opcija A (NBA), onda otpada opcija B (Zvezda).

AKO se ne desi Opcija A, onda idu na Opciju B. 

 

Opcija A se desila. Kraj algoritma. 

 

Sad kad je Opcija A, koja se desila, zapravo pukla, to je skroz nova situacija. Sad imaju druge opcije, logicno. 

 

A mi nismo ni zainteresovani.

 

Tako da prestanite da razvlacite ljude po mrezama i forumima, razmislite malo svojom glavom, informisite se, nista od ovoga sto sam naveo nije neka javna tajna nego cinjenice. 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Nema sta da nas zalis kolega.

Ja sam kupio dve pa sta ima veze?

Dobre su mi ove letnje gume, mogu ovu zimu izgurati, ves se moze i rucno prati, zdravije je i organskije a i zena mi nije bila bas neka cim je rekla biraj ili sezonske ili razvod.

 

E ako me neko nasmeje na ovom forumu :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk Sve je tacno sto si napisao osim dela da Zvezda nije bila zainteresovana. Slusao sam danas intervju Covica i on je izmedju redova objasnio mada je jednom recenicim rekao i direktno, da je Zvezda zainteresovana, da se razgovaralo i sa njim i sa Miskom, ali da je dobio neku ogromnu ponudu od Olimpijakosa.

 

Inace sto se tice cetvorki i Efes je na trzistu od pocetka sezone kao i Real, iz oba kluba su to bili potvrdili. Nijedni ni drugi do danas nisu doveli cetvorku, a u ovom trenutku ni Efes ni Real nemaju ni jednu jedinu cetvorku u rosteru da je na rasplaganju i to im se nisu povredile 2 cetvorke, vec jedna. Pretpostavljam da traze kvalitet a ne da bi doveli nekog samo da bi ga doveli. Pretpostavljam da se tako nesto ceka i kod nas s tim da treba prvo oni da proberu pa sta ostane za nas a trenutno niko od onih par dostupnih Nba opcija koji bi trebalo da prave razliku u Evroligi nisu se jos uvek odlucili za put Evrope. Mi smo tu tek neki 4. u redu, eto sad smo 3. jer je Olimpijakos doveo Petruseva. Na kraju krajeva mozda ce morati da se rizikuje sa G ligom jer sa ovom unutrasnjom linijom tesko i da se moze ista uraditi u El i osvojiti Aba. Tobi bi morao da partije iz Aba prenese u El a Simonovic da se dovede na nivo Petruseva. Sto je dosta tesko da se ostvari i za jednog a kamoli za obojicu. Tobi kao stranac koji je doveden da bi pravio razliku, vec je proslo trecina takmicenja, ne moze se cekati do veka. Jos par kola sanse i to je to po meni. Simonovic ipak i da ne bude u El na nivou Petruseva, ipak je mladji i perspektivan, moze barem Aba ligu da igra vise nego dobro pa se mozda i razvije u nekom trenutku u neku pristojnu bek ap El opciju.

 

U svakom slucaju ili ce proigrati ovi koji se cekaju ili ce doci zamene. Ali ne sutra ili prekosutra, vec verovatnije krajem meseca. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

@Kooineeperk Sve je tacno sto si napisao osim dela da Zvezda nije bila zainteresovana. Slusao sam danas intervju Covica i on je izmedju redova objasnio mada je jednom recenicim rekao i direktno, da je Zvezda zainteresovana, da se razgovaralo i sa njim i sa Miskom, ali da je dobio neku ogromnu ponudu od Olimpijakosa.

 

 

A Covic je tako rekao? E pa dobro onda. Verujemo.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...