Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja stvarno razumem nezadovoljstinu Covicem, ali ne razumem da ljudi i dalje misle da njegov odlazak moze nesto dobro da donese u situaciji kada se predsednik drzave pita za sve, pa i za kosarkaski klub. Covic ce otici, ali njegovu zamenu nece postaviti navijaci. On koliko god lud bio i dalje ne posustaje sa ambicijom da bude prvi klub u zemlji, iako polako gubi tu poziciju ali i dalje ce se koprcati dok god je tu. I da me ne shvati neko pogresno, nije Covic opozicija ali je dovoljno "sam svoj gazda" i zajeban igrac da ne mogu ovi iznad njega tek tako da se igraju sa njim. U jednom momentu je razjebao odnose i sa drzavim i sa navijackom grupom i opet je nekako preziveo i nastavio da vodi klub, kao macka je sa 9 zivota. Njegova zamena bi bio neki poslusnik poput Ostoje ali koji ne bi dobio ni Obradovica ni novac nego bi se sa komplet klubom sklonio da ne smeta i prepustio poziciju jedan komsijama.  

  • Like 13
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

A što se Plavšićevog teksta tiče, šta je u njemu fundamentalno pogrešno? 

Odakle bre iskačete, čovek koji maltene u prvoj rečenici napravi podelu između zlih stranaca i domaćih siromašnih boraca za klub i svako malo se pojavi neko sa pitanjem šta je pogrešno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rahmetli Dusk0(mislim na njeg0v staz u Zvezdi, nek je c0vek ziv i zdrav) je trener k0ji ima 0dredjenu reputaciju iza sebe, da je zahtevan, tezak itd, its tak0 da d0v0djenje Tea pa i Shabaza se ne uklapa bas u njeg0v k0ncept v0djenja ekipe, ispada da u 0vim vremenima m0ra vise paznje da p0svetis da ne udjes u klinc sa igracima neg0 da v0dis ekipu na zal0st, k0mpr0mis d0 k0mpr0misa, 0cigledn0 Dusk0 nije bi0 skl0n t0me, bukvaln0 su mi pr0lazili fleshevi 0 t0me kada je Shabaz pr0dava0 l0pte ka0 na raspr0daji pr0tiv M0naka ili kad je sla0 centarshuteve prema k0su Virtusa na p0cetku utakmice, zatim Te0 sa 0nim bez0braznim ispucavanjem pr0tiv Virtusa, ak0 je tak0 bil0 treba0 je lep0 sam da 0de umest0 da p0pije 0tkaz, mislim razumem ja da je ipak l0va u pitanju i da ce 0vak0 da se naplati ali ima nest0 i d0 m0rala barem p0 meni

Link to comment
Share on other sites

Dusku najvise zameram sto pudlicu nije odjebao kad mu je doveo prvo Davidovca pa posle Tea i Bjelicu, sad ispade grbav. Kad se popusti ljudima kakav je doktor magistar prodjes ovako i trebao je da ode jer se vidi da je izgubio svlacionicu a tu povratka nema.

 

Samo zelim da snose posledice i oni koji su najodgovorniji za ovo sto nam se desava iz sezone u sezonu.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profaarmor said:

Rahmetli Dusk0(mislim na njeg0v staz u Zvezdi, nek je c0vek ziv i zdrav) je trener k0ji ima 0dredjenu reputaciju iza sebe, da je zahtevan, tezak itd, its tak0 da d0v0djenje Tea pa i Shabaza se ne uklapa bas u njeg0v k0ncept v0djenja ekipe, ispada da u 0vim vremenima m0ra vise paznje da p0svetis da ne udjes u klinc sa igracima neg0 da v0dis ekipu na zal0st, k0mpr0mis d0 k0mpr0misa, 0cigledn0 Dusk0 nije bi0 skl0n t0me, bukvaln0 su mi pr0lazili fleshevi 0 t0me kada je Shabaz pr0dava0 l0pte ka0 na raspr0daji pr0tiv M0naka ili kad je sla0 centarshuteve prema k0su Virtusa na p0cetku utakmice, zatim Te0 sa 0nim bez0braznim ispucavanjem pr0tiv Virtusa, ak0 je tak0 bil0 treba0 je lep0 sam da 0de umest0 da p0pije 0tkaz, mislim razumem ja da je ipak l0va u pitanju i da ce 0vak0 da se naplati ali ima nest0 i d0 m0rala barem p0 meni

Nem0j da se ljutis ali 0v0 je fantasticn0!

  • Like 5
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Ne dao Bog nekome da se tebi zameri :lol_2:

Da znate ko je Dusko Ivanovic druge bi price pricali ali i to nema nikakve veze sa kosarkom. Jednostavno je podbacio i to je to. 

Ako se k.... onda pokrij to k....

Prosto i jednostavno. 

 

Ovi sto ga zale, stvarno su mi nevjerovatni. Vec je njih par komentarisalo. Znao dje dolazi, placen je itekako dobro pa te price uvalili mu igrace a on ostao? Treba da ga zalim? Ae da razumijem Vladu Jo ili nekog ko ke na pocetku nego taj neko ko je zaradio vec dosta, imao uspjeha u zemlji koja apsolutno nema nikakve veze sa Srbijom i Crvenom Zvezdom i da ga zalim jer su mu uvalili igrace? Naravno da ne. 

Zao mi ke samo sto je sada sutnut. Zasluzio je prosle sezone a sada je zasluzio da pliva u ovim govnima jos. Prelako se izvukao.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sve najbolje Dušku. Dosao je kada je malo ko hteo u zvezdu, posle one zaje..cije Covica sa Jovanovicem. Uzeo dva trofeja, uzeo rekordan broj pobeda u EL, Dobio prvi EL derbi, i posteno se pobio za titulu u 5 utakmica.

Ovaj Grk, šta znam. Za utehu je što je poslednja dva angazmana proveo po 4 godine u istom klubu, i što ih ne menja kao čarape. 

Vreme ce opet najbolje pokazati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja stvarno razumem nezadovoljstinu Covicem, ali ne razumem da ljudi i dalje misle da njegov odlazak moze nesto dobro da donese u situaciji kada se predsednik drzave pita za sve, pa i za kosarkaski klub. Covic ce otici, ali njegovu zamenu nece postaviti navijaci. On koliko god lud bio i dalje ne posustaje sa ambicijom da bude prvi klub u zemlji, iako polako gubi tu poziciju ali i dalje ce se koprcati dok god je tu. I da me ne shvati neko pogresno, nije Covic opozicija ali je dovoljno "sam svoj gazda" i zajeban igrac da ne mogu ovi iznad njega tek tako da se igraju sa njim. U jednom momentu je razjebao odnose i sa drzavim i sa navijackom grupom i opet je nekako preziveo i nastavio da vodi klub, kao macka je sa 9 zivota. Njegova zamena bi bio neki poslusnik poput Ostoje ali koji ne bi dobio ni Obradovica ni novac nego bi se sa komplet klubom sklonio da ne smeta i prepustio poziciju jedan komsijama.  

On se jedino bori da ne ispusti državnu slavinu koja je odvrnuta do kraja, kakva Zvezda kakvi bakrači.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Sferopulos. Pa nije amater kako pisete ovde, covek igrao 2 finala EL.

Opet jeste precenjen i Radonja stajl trener. Nece imati s kim da igra ovde taj basket. Ne vidim overall da je on resenje.

 

Ne postoji trener koji je za ovaj roster rješenje. 

 

Ovdje su potrebni rezovi. 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujuci igracu koji je prosle sezone imao ovogodisnji Teo tretman. Da se ne zaboravi.
 
Ja po cemu cu Duska pamtiti jesu 3 stvari:
1. Cibona
2. Izjava: "Pre utakmice sam rekao da je za mene je najvažnije koji ćemo je filing koji imamo posle ove utakmice, a to je da ćemo da dobijemo Partizan. I Partizan to zna". 
3. Poraz u finalu Aba lige i legendarno opravdavanje ove izjave pod 2
 
Svakako nek mu je sa srecom u daljem nastavku karijere.
Jbg Duško je uspeo da "pokvari" i Kampaca, izgubi finale, kao i sve bitne utakmice u EL. Meni je to utisak.
Pored toga ja sam bio za to da mu se pruži jedna blanko sezona sa odrešenim rukama da vidimo šta će posle toga da izađe.
Međutim, već u prelaznom roku je jasno bilo da će to teško biti slučaj, samo mi je bilo nejasno zašto Ivanović nije to raskinuo još tada jer je delovao beskompromisno.
Sad, neka nam je Bog upomoć.
Od Sferopulosa bih teže podneo samo TJ Parkera.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Da znate ko je Dusko Ivanovic druge bi price pricali ali i to nema nikakve veze sa kosarkom. Jednostavno je podbacio i to je to. 

Ako se k.... onda pokrij to k....

Prosto i jednostavno. 

 

Ovi sto ga zale, stvarno su mi nevjerovatni. Vec je njih par komentarisalo. Znao dje dolazi, placen je itekako dobro pa te price uvalili mu igrace a on ostao? Treba da ga zalim? Ae da razumijem Vladu Jo ili nekog ko ke na pocetku nego taj neko ko je zaradio vec dosta, imao uspjeha u zemlji koja apsolutno nema nikakve veze sa Srbijom i Crvemom Zvezdom i da ga zalim? Naravno da ne. 

Zao mi ke samo sto je sada sutnut. Zasluzio je prosle sezone a sada je zasluzio da pliva u ovim govnima jos. Prelako se izvukao.

 

Šalim se malo s tobom, ne zameri :classic_wink:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Ne postoji trener koji je za ovaj roster rješenje. 

 

Ovdje su potrebni rezovi. 

I bice rezova i dovodjenja drugih igraca. Nijedan trener nije lud da preuzme sve ovo a da ne uradi neko Silbovanje i doselekciju.

 

Kao sto vec napisah, sad cemo makar gledati ShabaZZa u svom punom sjaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dzonii said:

Do juce svi pricali kako je Dusko izlapeo i kako lose vodi utakmice, a sada su svi odjednom razocarani jer je smenje...

 

Ja ne vidim problem ovde.

 

Duško jeste grešio, ali to ne znači da mu se ne sme dati šansa da svoje greške ispravi.

 

Naravno, stoji da je delom i sam kriv za ovu situaciju, ali je njegova krivica zanemarljiva u odnosu na štetočinstvo koje pravi doktor upravnik.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sada samo pogledao sve rostere koje je Sferopulos imao u Olimpijakosu i Makabiju i neka imena koja su već radila sa njim su slobodni igrači.

Neću da imenujem jer ide odmah brisanje, ali ako jedno ime dođe pašće mi teže nego dolazak Dede.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TB Told said:

Odakle bre iskačete, čovek koji maltene u prvoj rečenici napravi podelu između zlih stranaca i domaćih siromašnih boraca za klub i svako malo se pojavi neko sa pitanjem šta je pogrešno.

Evo, iskočiću opet. Ako možeš da kažeš koja je to rečenica? 

Možda ova

Quote

Nejpir i Teodosić su se takmičili u brzom promašivanju (često otvorenih) trojki.

 

Ili ova

Quote

Ruku na srce, Mitrović i Bolomboj su uz Branka Lazića bili jedini koji su bar izgledali kao da im je stalo, Nedović je pokušao ali se ubrzo povredio.

 

Rekao bih da podjednako tretira i domaće i strane. 

 

Suština je ovo, i nije pogriješio

Quote

Ova ekipa ne funkcioniše, pojačanja koja su stigla, uglavnom inostrana, ćute i rade svoj posao ali deluju nezadovoljno. Srpski igrači koji su tu dugo preturili su sve i svašta pa bolje reaguju u ovakvim situacijama, ali kad se sve sabere, Crvena zvezda igra loše, posebno u napadu.

 

Tekst je uglavnom usmjeren protiv trenera. Plavšić je sigurno imao info šta se sprema, ali, opet, suštinski je tačno opisao stanje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo uopšte ne mora da se ispostavi kao loša stvar jer de facto nismo izgledali dobro sa Duškom ali sam manir po kojem je sve urađeno je za gađenje, kao i mnogo puta do sada. Najgore je to što ja stvarno ne mogu da navijam ni za jednu stranu prilikom dileme Čović vs random sns orangutan. A opet, ako se taj brabonjak neće pitati oko rada stručnog štaba možda bolje i da se naguzimo takvome. KKP ima tu sreću da su se svi sakrili iza lika i dela Željka Obradovića, mi nemamo ni blizu tako neku opciju, mada ko zna zašto je to dobro u ovom brlogu. 

 

Sferopulos je dobar trener, ranga Duška, ali ovo je nezdrava sredina. Nije A klasa EL trenera ali B klasa jeste svakako i imao je periode vrhunskih igara i u Olimpijakosu i u Makabiju.

 

Ne bih nešto žalio Duška, možda je ovo bolje i za njega, nije volontirao ovde. On ode a mi koji investiramo emocije u klub ostajemo. A ostaju i razni uvlakači i protuve, ovde je plodno tle za takve.

 

PS očekujem da nas Partizan razmontira u EL a nešto teže dobije u Aba ligi.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...