Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Informacija koju sam izneo sinoć je na žalost istinita. A ovo crnilo koje se nadvilo nad timom i u kojem će pravcu otići, to je sad već pitanje. Ono što je jedino sigurno je da ćemo ovakvim stvarima da se bavimo i klub će izgledati kao pokretni cirkus Kasandra sve dok je na čelu Čović. Pa posle one bruke od prošle godine zamislite da sad izadju i kažu istinu šta se sve dešavalo? Druga godina za redom da nam se ljudi smeju. I ne znam šta sve više treba da se desi a da konačno tribine ustanu i poteraju Čovića.

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da l smo svesni ali nebitno se su sad te stvari, povredim Nedovica mi nemamo beka. 

 

Hanga ce da igra beka ali ne moze 40 minuta.

 

Ostaju kombinacije 

 

Sabaz-Teodosic

Sabaz-Hanga 

Teodosic-Hanga 

Sabaz-Lazic 

Teodosic-Lazic

Hanga-Lazic

 

 

Od ovoga nista  ne moze dugorocno da funkcionise dobro. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, City said:

Sreca je sto komsije igraju fenomenalno i imaju odlican skor pa ne postoji potreba da neki novinar pomisli da napise ovakav tekst za trenera Zeljka Obradovica...

Sto se tice komsija SK je napravio detaljnu analizu sudjenja protiv Olija, jer kako ih nije sramota da najveci svih vremena nema domacinsko sudjenje na gostovanju

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Informacija koju sam izneo sinoć je na žalost istinita. A ovo crnilo koje se nadvilo nad timom i u kojem će pravcu otići, to je sad već pitanje. Ono što je jedino sigurno je da ćemo ovakvim stvarima da se bavimo i klub će izgledati kao pokretni cirkus Kasandra sve dok je na čelu Čović. Pa posle one bruke od prošle godine zamislite da sad izadju i kažu istinu šta se sve dešavalo? Druga godina za redom da nam se ljudi smeju. I ne znam šta sve više treba da se desi a da konačno tribine ustanu i poteraju Čovića.

Na sta konkretno mislis?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Sector said:

Deda nije evroligaški igrač, nikad nije ni bio, kako god da mu se trener zvao. On ni na fiba nivou nije izgledao dobro, a kamo li u EL. Nema on šta da ponudi u napadu a još manje u odbrani. Ako mu uloga ostane ovakva na duži period, možda se i zadesi neka dobra partija ali CZ će tad već biti daleko od top8. 

 

Što se tiče Mitrovića, on je bolji igrač od Dede i to prilično, ali i za njega važi sve isto. Dakle ako ostane sa ovakvom ulogu, znamo koji su dometi ekipe. 

 

Ali se slažem da nisu krivi baš ni malo i da ne treba oni da trpe kritike. 

 

Vidi, ja se slažem da su ti igrači dosta limitirani. Međutim u pravoj ulozi oni i te kako mogu biti korisni, a posao trenera je da im nađe tu ulogu. Takođe nisu sami sebi dali te plate i doveli se u ekipu, tako da je adresa za pljuvanje - klub i trener. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

 

 

Jbt, koliko moras biti bezobrazan da ovako nesto napises? Plavsicu ni 100 prenosa SP-a te nece oprati zbog ovakvih stvari.

E ali kakav poltron moras biti da ne pomenes ocajnog Davidovca koji nije ni za qraz

O cemu on razmislja? O pljugama 

 

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta bih dao za neki kontra tekst o Covicu i njegovom operisanju sa ugovorima domace osovine

 

Pa nek pukne sve 

 

Edit: Ja sam svoje odradio, ostavio komentar na ovom smecu od teksta. Bas da vidim hoce li ga objaviti.

Verovatno nece ali da znaju da nismo svi  budale 

Edited by srlepajce
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima dosta istine u Plavšićevom tekstu ali je isti užasno selektivan, maliciozan i sa duplim standardima. Bilo kako bilo, Duško polako ali sigurno gubi konce i kao što biva u ovakvim situacijama, trener je prvi na udaru. I treba da bude. Niko ga nije tukao po ušima da se uhvati u kolo sa rogatim i pristaje na kompromise u odnosu na svoju trenersku viziju, kakva god da je.

 

Sinoć očaj od igre, bljutavo, mlohavo, malodušno, istrošeno. Shabazz je imao na kraju indeks 28 ali ja nisam video nikad goru partiju sa takvim individualnim statističkim učinkom. Teo grozan opet, sad će doći čika uini da ponovi kako to treba posmatrati kroz kontekst Shabazza, kao da je Shabazz Teodosiću tata bez kojeg ovaj ne može da pređe ulicu i da ne može izolovano da se posmatra nemoć veterana. Uostalom, glupo je ovde bilo koga isticati pojedinačno, svi su bili ili loši ili očajni. Bez Nedovića će biti još veselije, posebno još ako i Tobijev "stomačni virus" potraje. 

 

Dobro je što ide Partizan uskoro, i oni imaju 1-3 ali uz znatno smisleniju i bolju igru i teži raspored. Zašto je dobro? Zato što će poslužiti poput ogledala i više nema skrivanja. 

  • Like 21
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je potpuno jasno zasto Plavsic ne kritikuje domace igrace. Kod nas postoji to neko nepisano pravilo da novinari ne kritikuju javno domace igrace, cak nije dobrodosla ni neka konstruktivna kritika i neko argumentovano isticanje mana i problema. I kad kazem kod nas ne mislim u Zvezdi, nego u Srbiji, a i u ostalim sportovima. Verovatno je to neki fazon znaju se, nece da se zameraju igracima, itd. Ali kad je vec tako onda zadrzi neki nivo i isto tako komentarisi i strance. 

Doduse ne mogu da navedem jos nekog kosarkaskog novinara koji radi to sto Plavsic radi. Juce je i na racun Bolomboya imao neki komentar, kad je ovaj krenuo da pivotira nesto pa bacio izlazni pas, a Plavsicev komentar ne ume Bolomboy to, ali bas onako snishodljivo, u svom stilu. A ovaj mucenik izginuo sinoc. Coveku se oseca mrznja u glasu dok deli te ''komplimente''. Bas bljutavo.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Vidi, ja se slažem da su ti igrači dosta limitirani. Međutim u pravoj ulozi oni i te kako mogu biti korisni, a posao trenera je da im nađe tu ulogu. Takođe nisu sami sebi dali te plate i doveli se u ekipu, tako da je adresa za pljuvanje - klub i trener. 

Tačno, evo ovaj isti Davidovac je pre samo mesec dana u timu koji je uzeo srebro na SP imao bitnu rolu. I tu su se videle njegove mane, ali su bile bolje sakrivene zahvaljujući ekipi kao celini.

 

Naravno, Pešić je bio u boljoj situaciji nego sad Ivanović, pošto nije postojala opcija da se posle Italije promeni selektor radi šok terapije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Meni je potpuno jasno zasto Plavsic ne kritikuje domace igrace. Kod nas postoji to neko nepisano pravilo da novinari ne kritikuju javno domace igrace, cak nije dobrodosla ni neka konstruktivna kritika i neko argumentovano isticanje mana i problema. I kad kazem kod nas ne mislim u Zvezdi, nego u Srbiji, a i u ostalim sportovima. Verovatno je to neki fazon znaju se, nece da se zameraju igracima, itd. Ali kad je vec tako onda zadrzi neki nivo i isto tako komentarisi i strance. 

Doduse ne mogu da navedem jos nekog kosarkaskog novinara koji radi to sto Plavsic radi. Juce je i na racun Bolomboya imao neki komentar, kad je ovaj krenuo da pivotira nesto pa bacio izlazni pas, a Plavsicev komentar ne ume Bolomboy to, ali bas onako snishodljivo, u svom stilu. A ovaj mucenik izginuo sinoc. Coveku se oseca mrznja u glasu dok deli te ''komplimente''. Bas bljutavo.

:thumbup:

 

Da da to sam i ja pomenuo...

Link to comment
Share on other sites

Plavsic je pohvalio samo Mitrovica, Lazica i Bolomboja. Rekao je da je jedino njima bilo stalo da dobiju utakmicu. Sve druge je kritikovao, nesto ne vidim da je pravio podelu zli stranci-dobri domaci. Za Nejpira se apsolutno slazem sve od reci do reci sta je napisao. Ono sinoc je bila jedna od najsramotnijih utakmica nekog igraca Zvezde u poslednjih 10ak godina. Na terminu ispred zgrade za onakav stav i ponasanje sledi samar. I za Ivanovica je u pravu. Krajnje je vreme da i on polozi racune. Prosle sezone je imao bar 7-8 izgubljenih utakmica iskljucivo njegovom krivicom ali je opravdanje bilo da nije selektirao tim. Sta je opravdanje sad za ovu sezonu?

Sve ovo gore ne znaci da Covic ne treba da ide. Naprotiv, jos juce je trebao da ode i on i njegove podguzne muve.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

glupo je isticati pojedinacno al hajmo teodosica

 

kada sut bude na proseku a napier na svom prosrku, mi cemo rutinski dobijati tekme

 

-chiko uini

 

Mogao si ukratko da napišeš - kad budemo dobro igrali, dobijaćemo. 🙂

 

Btw, ni Shabazz u prajmu neće pomoći da nam reket ne bude ovcin kurac. 

Edited by Sector
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Plavsic je pohvalio samo Mitrovica, Lazica i Bolomboja. Rekao je da je jedino njima bilo stalo da dobiju utakmicu. Sve druge je kritikovao, nesto ne vidim da je pravio podelu zli stranci-dobri domaci. Za Nejpira se apsolutno slazem sve od reci do reci sta je napisao. Ono sinoc je bila jedna od najsramotnijih utakmica nekog igraca Zvezde u poslednjih 10ak godina. Na terminu ispred zgrade za onakav stav i ponasanje sledi samar. I za Ivanovica je u pravu. Krajnje je vreme da i on polozi racune. Prosle sezone je imao bar 7-8 izgubljenih utakmica iskljucivo njegovom krivicom ali je opravdanje bilo da nije selektirao tim. Sta je opravdanje sad za ovu sezonu?

Sve ovo gore ne znaci da Covic ne treba da ide. Naprotiv, jos juce je trebao da ode i on i njegove podguzne muve.

Moze slobodno i Teodosic da se kritikuje, ili je to zabranjeno ustavom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

Tačno, evo ovaj isti Davidovac je pre samo mesec dana u timu koji je uzeo srebro na SP imao bitnu rolu. I tu su se videle njegove mane, ali su bile bolje sakrivene zahvaljujući ekipi kao celini.

 

Naravno, Pešić je bio u boljoj situaciji nego sad Ivanović, pošto nije postojala opcija da se posle Italije promeni selektor radi šok terapije.

Nije imao bitnu rolu nego krajnje epizodnu rolu tokom koje nije ni gledao ka košu a kad je trebalo bar sa bacanja da pogodi jaja su mu skupila kao u pauka.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Smrtokapa said:

Tačno, evo ovaj isti Davidovac je pre samo mesec dana u timu koji je uzeo srebro na SP imao bitnu rolu. I tu su se videle njegove mane, ali su bile bolje sakrivene zahvaljujući ekipi kao celini.

 

Naravno, Pešić je bio u boljoj situaciji nego sad Ivanović, pošto nije postojala opcija da se posle Italije promeni selektor radi šok terapije.

 

Zato sam i napisala juče, kako je moguće da je izlapeli Pirotjanac za cca mesec dana našao rolu Davidovcu, a isti se sad raspada i nije ni senka tog igrača? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Mogao si ukratko da napišeš - kad budemo dobro igrali, dobijaćemo. 🙂

 

 

 

ne moramo bolje od ovog govneta da igramo ako pogadjamo suteve ta 3 iznad 35%

 

shabazz ako radi svoj deo, mi smo masina, koja "samo" zbog njega igra bolje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...