Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Don Dusko said:

Samo da skrenem paznju dok Dusko Ivanovic ne dobije zvanicno otkaz nemojte da licitirate ko ce nam na klupu.

 

 

 

Kad bude dobio otkaz, odmah će se objaviti ime novog trenera. Samo kažem iako smatram da se tema ne treba pretvoriti u licitaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama nisu problem 2 pojacanja, nama je problem sto je trener pre pocetka sezone pristao na Coviceve polurekreativce i bespotrebno gomilanje rostera.

Taj ko na pocetku sezone vidi da je slab na 2 pozicije pa zeli da odradi doselekciju kad je nba cut, jer zbog slabe ponude nije imao koga da kupi, taj ne gomila 15 igraca u rosteru.

Imas 15 igraca u oktobru i fale ti jos 2, to je za momentalne ostavke svih.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic koji je kao trener poznat da je imao cvrste igrace u svakoj ekipi koju je trenirao, spremne da se posibaju, da izgore na terenu do zadnjeg atoma snage selektira ovako mlitavu ekipu, bez volje za zivotom. Ako je to on selektirao moralna odgovornost je sa podnese ostavku.

Ako mu je to neko drugi selektirao i nameto mu igrace, onda je ostavka trebala biti podnesena jos ljetos.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, dzakala said:

Da smo uboli 2 od ko zna koliko otvorenih trojki, mi bi sinoc i onako losi(pre svega ne losi vec katastroflani u 1/4) pobedili, a onda bi danas umesto price o tuci na treningu, pricali kako cemo da dobijemo u 2 derbija komsije,jer smo dve klase iznad njih.

 

Ipak, 2 trice nisu usle, nasi se sibaju izmedju sebe na treningu, gubimo oba derbija, teramo repatog nemaca pojma, krecemo lagano diskusiju o novom treneru, i doselekciji tima,posle kog bam se opet vracaju nase za F4

 

Jbg, ne ide ta matematika u sportu baš tako. Svaka promena, koš, skok, izgubljena lopta... Svaka od njih može da promeni i verovatno hoče, dalji tok dešavanja. Da smo mi pogodili jednu od tih trica, možda bi oni sledeči napad stegli jače u odbrani pa nebi dali dvojku koju smo dali. Moguče je i da bi naš bolji šut rasteretio igrače, pa bi leteli po terenu. A moguče je da bi se Bologna vratila onoj agresivnosti i fokusu iz prve četvrtine i načisto nas ugušila.

 

samo kažem  da ta matematika, kako su nas dve otvorene trojke delile od produžetka, ne pije vodu.

 

6 hours ago, fradler said:

...

Jedan od problema sa Duskom je sto covek ima taj oldskul modus operandi gde su uloge vrlo labavo podeljene, svaki trening i utakmica su prica za sebe i nova sansa za dokazivanje. Niko ne zna na cemu je, nema starih zasluga i sigurnih minuta, pa tako Sabaza nema na parketu dok se resava mec u Kaunasu, 1 Kampaco u kljucnoj utakmici prosle godine u Atini dobija vaspitnu i tretman kao da je junior. To vise niko ne radi, tako tim ne funkcionise.

 

Može se. Ja čak i podržavam te vaspitne variante. Ali ne za promašen šut ili izgubljenu loptu kao što to Duško uradi. Ali za nezalaganje ili za nepoštovanje nekog dogovora, tu uvek mora da radi klupa.

 

I dan danas premotam onaj meč sa Realom kad je Radonja poslao Jovića u garderobu zbog onog divljanja, svestan da ostaje sa Rebom na pleju do kraja tekme i verovatno gubi istu. No, na kraju je čak dobijo tu utakmicu, ali je bitnija bila poruka koju je sa tim potezom poslao celoj ekipi i da če to doneti rezultate in the long run.

 

4 hours ago, Kankkunen said:

Slažem se sa ovim (bold) al nisam optimista, "dublji" je problem, od samog dolaska Ivanovića.

Letos je isto bilo nezadovoljnih stručnjaka u klubu jer nije napravio dovoljno ustupaka, malo su im domaći igrači

pa su hteli i neke strance po svom izboru, koje je trener odbio. Beli je bio samo "okidač" za trenutnu situaciju.

Svlačionica nije problem ... riba od glave smrdi.

 

Puna podrška za Duška u toj borbi. Mislim da bi im ga najbolje zavukao da sam ode i ostavi im ovaj roster neka se sami snalaze. Jasno je da nikoji ozbiljan trener to neče preuzeti. Možda Klipa ili tako neko iz Čovićevog rezervnog šteka trenera. 

 

Sledila bi katastrofa, od koje bi se teško oprali.

 

3 hours ago, Kankkunen said:

Čović ne čita, ima čoveka koji je zadužen za društvene mteže, al prate samo neke njima bitne likove i portale.

Mi anonimni forumaši nismo bitni, možemo da lajemo kolko oćemo, nije ih briga,

 

Dok ne krenemo da lajemo jednoglasno, pa taj lajež postane preglasan

 

3 hours ago, fradler said:

 

 

 

 

 

 

 

 

Na drugo citanje je jos gore. Trener ne zna gde udara, novinare besramno ignorise, igraci ga mrze i pod hitno se mora najuriti. Luka nedovoljno placeni najbolji centar. Bolomboj, Tobi i Simonovic su smehotresna pojacanja, docim na igru Davidovca nema zamerki. Sabaz bojkotuje, nedorasli patuljak Jago uguran preko veze, legendarni Teo dirigent spasava situaciju i kreira koliko moze. Zli stranci nezadovoljno odradjuju ugovor, dok domace momcine krajnjim naporom cuvaju dostojanstvo.

 

Majko mila, kakva gomila malicioznih bljuvotina.

 

Barem je sa tim tekstom raskriveno ko je koga dovodio. Ne napadaju se stranci po nekom nacionalnom ključu. Več zato što ih nije dovodio Čović več trener. A Guru je nedavno pisao baš o tome koliko neprijatan ume da bude Čović kada trener dovede igrača koji ne zadovolji, jer eto onaj što ga je on imao u mislima bi sigurno porobio.

 

I da, i ja bih ovom prilikom počastio Plavšića kofom govana. Kakva je to splačina od čoveka mi je bilo jasno več onomad kad je onako bezobrazno napadao Lorenza.

 

1 hour ago, Micko81 said:

Scariolo,Sferopulos,Šaras,Trinkijeri.Ono što bih ja uradio da sam u samom klubu to jest kako znaju i umeju da se usmere na Ćavi Paskvala.Znam da je teško ali neka probaju.

 

Niko od njih neče doči. To su sve ozbiljni treneri, koji imaju autoritet i ne pristaju na kompromise. A voljnost pristanka na kompromise je glavni faktor kod odabira trenera.

 

I Radonjić je svojevremeno pristajao, ali je nekako uspevao da uklopi te igrače i pronadje im uloge. No, i on je imao svoj limit, pa je tako prvi put odleteo pošto su znali da če Fitchko teško dobiti priliku da pokaže svoj raskošni talenat kod njega. A drugi put zbog Nedovića. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, PERICA!!! said:

Ivanovic koji je kao trener poznat da je imao cvrste igrace u svakoj ekipi koju je trenirao, spremne da se posibaju, da izgore na terenu do zadnjeg atoma snage selektira ovako mlitavu ekipu, bez volje za zivotom. Ako je to on selektirao moralna odgovornost je sa podnese ostavku.

Ako mu je to neko drugi selektirao i nameto mu igrace, onda je ostavka trebala biti podnesena jos ljetos.

 

Bilo nekad, sad se pripoveda. Očigledno je sa godinama prirodno smekšao usled različitih životnih i karijernih okolnosti. Teško je i podneo burazerovu smrt i verujem da mu košarka nije opsesija kao ranije. Sam je rekao da mu je KKCZ brzo ušla u srce, dosta igrača lično gotivi i tu mesta za gvozdenu disciplinu i surovu selekciju nema. Dovoljno je čuti malo tajmauta, ni traga "angry Duško" moda gde pucaju table i lete markeri a igrači slepo sve upijaju jer očekuju očinsku dandaru. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Molina23 said:

Bilo nekad, sad se pripoveda. Očigledno je sa godinama prirodno smekšao usled različitih životnih i karijernih okolnosti. Teško je i podneo burazerovu smrt i verujem da mu košarka nije opsesija kao ranije. Sam je rekao da mu je KKCZ brzo ušla u srce, dosta igrača lično gotivi i tu mesta za gvozdenu disciplinu i surovu selekciju nema. Dovoljno je čuti malo tajmauta, ni traga "angry Duško" moda gde pucaju table i lete markeri a igrači slepo sve upijaju jer očekuju očinsku dandaru. 

 

Ima i toga, al onda to nije to. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kankkunen said:

Slažem se sa ovim (bold) al nisam optimista, "dublji" je problem, od samog dolaska Ivanovića.

Letos je isto bilo nezadovoljnih stručnjaka u klubu jer nije napravio dovoljno ustupaka, malo su im domaći igrači

pa su hteli i neke strance po svom izboru, koje je trener odbio. Beli je bio samo "okidač" za trenutnu situaciju.

Svlačionica nije problem ... riba od glave smrdi.

Pa onda bi i mi kao navijači mogli da usmerimo hejt na pravo mesto. 

Zvezda je najbolje igrala i ličila na klub kad smo imali istog trenera 2-3 sezone i kad smo svi kolektivno i uprava i navijači istrpeli sve ovo isto i gore .

Za Čovića je, ako je pametan, vreme da iz fioke izvlači rečenicu " Neće meni kafići u Strahinjića Bana da smenjuju trenera" i da se isprsi za četvorku jednu tamo do decembra.

3 hours ago, City said:

Sreca je sto komsije igraju fenomenalno i imaju odlican skor pa ne postoji potreba da neki novinar pomisli da napise ovakav tekst za trenera Zeljka Obradovica...

Komšije igraju odlično. Imaju problem sa timskom defanzivom kao na početku prošle sezone, ali napad šljaka bez problema, a bogami i individualna odbrana.

Edited by Milos 3.14
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Samo da skrenem paznju dok Dusko Ivanovic ne dobije zvanicno otkaz nemojte da licitirate ko ce nam na klupu.

 

 

Slazem se. Taj se zna😉 ali ipak da sacekamo dal je Dusko sposoban da izvuce ovo. Ako nije, zahvalnica pa neke bajke nedje drugo mozda prodju

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da se Nedovic povredio, mi smo sinoc drugo poluvreme izasli u ovakvom sastavu:

 

1. Sabaz, Teo, Jago

2.-

3. Hanga, Gedraitis, Lazic

4. Deda,

5. Simon, Mitar, Kuzmic, Bolomboj

 

Moze Teo da se popne na dvojku ili Lazic da se spusti da pokrpi, ali to ce onda i biti krpacina gde necemo ni prici reketu sa pozicije dva, a trpece ogranizacija.

Simon je cista petica, upitnog kvaliteta i sporih nogu. Meni deluje da je on i najvisi u ekipi uz Kuzmica, kada igra sa jos jednim centrom u petorci to lici na anahronu kosarku iz proslog veka.

Ljudi se sa pravom bune, ulozeno je mnogo novca, 16 igraca smo imali na pocetku sezone a imamo kratere u ekipi. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Cavani Pa Teo je i igrao na 2 sinoc u 2 pol, jedno 10-12 minuta su on i ZZ bili zajedno na terenu.

 

Znam za tu sekvencu, Plavsic je i konstatovao da skoro da nije pipnuo loptu par napada za redom.

Meni je Teo na dvojci bez lopte i bez prodora u ovoj fazi karijere tek besmisao.

 

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre početka sezone sam pisao da ću pojesti svoje govno, ako sam bez razloga prozivao za dovodjenje Jaga i da bih voleo da me demantuje dobrim igrama. Nije baš da mu je i pružena neka šansa, ali opet, toliko je nizak i inferioran, da izgleda kao da je prvak zalutao medju srednjoškolce. Dečko je dobro odigrao finale nemačkog prvenstva i malo je sebi pojačao cenu i CV, ali mislim i dalje da je je ovo prekrupan zalogaj za njega. Ne, nije on uzeo mesto malom Topu, dečko ne bi ni igrao, a u Megi razvaljuje statistiku. Mada Jago i nije najveći problem ovde. Ogromno razočarenje mi je Marko Simonović. Katastrofalno spor, glupi faulovi, u odbrani ne postoji… Mislio sam da su ga preko bare makar malo naučili da igra odbranu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Molina23 said:

Bilo nekad, sad se pripoveda. Očigledno je sa godinama prirodno smekšao usled različitih životnih i karijernih okolnosti. Teško je i podneo burazerovu smrt i verujem da mu košarka nije opsesija kao ranije. Sam je rekao da mu je KKCZ brzo ušla u srce, dosta igrača lično gotivi i tu mesta za gvozdenu disciplinu i surovu selekciju nema. Dovoljno je čuti malo tajmauta, ni traga "angry Duško" moda gde pucaju table i lete markeri a igrači slepo sve upijaju jer očekuju očinsku dandaru. 

Poslednji tajmaut protiv Virtusa je vodio Šabaz.

Edited by robins
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...