Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Crni said:

Hahahhahahha🙄

 

😛 

 

Apropo otkaza Dušku, iako mislim da snosi najveću odgovornost za lošu igru i neiskristalisane uloge u timu, trebalo je da ostane do kraja sezone. Nije mi jasno šta se dobija ovakvim otpuštanjem trenera? Ko će doći na njegovo mesto? Opet će biti nije selektirao tim, nema veze. Jedino rešenje dugoročno gledano bilo je da se trener i igrači puste da rade te da se sami iščupaju iz igračkog kanala. Baš bezveze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On ce opet Radonju? Otera/ste/smo Saleta Obradovic (covek 3.u Evropi), Radonja nije hteo da produzi, doveden i oteran VJ, oteran Dusko.

 

Svi igraci su promenjeni, svake godine novi tim. Nije ovo za ozbiljne klubove nacin za postizanje rezultata. 

 

Jednostavno, uprava mora da ode i tacka!

 

Edit: Poznajuci Darka licno, i kao JEDINOG koji je kritikovao javno FC3 da nije za EL, ne kupujem pricu da je on deo bilo kakvog botovanja.

Edited by leki bg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Toni smenio brata sa pozicije trenera a Ćoravom problem da ispedalira Duška Ivanovića nakon 4 kola. Pa nie mu iz oka ispao.
Sada je momentun da bar sezonci semenkari pokrenu sa tribina "Uprava napolje" i nastave da talasaju u ovom predizbornom glibu koji nas očekuje.
Možda ih i čuje neko...



Link to comment
Share on other sites

Najodgovorniji za sav lom se uvek krio iza trenera.

 

Nekoliko puta sam  rekao šta mi baš smeta u našoj igri kao navijaču, još od prošle sezone, ali ovo je kukavičluk i bezobrazluk ljigavog Čovića. 

 

Zvezda nije FMP, stoko. Ako se već menja, a svakako ima šta, ti si prvi za šut kartu pa redom šta ne valja. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...