Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako me nesto nervira kod trenera,to su sigurno sablonske izmene. Ja sam mislio da je to covek radio u nedostatku kvalitetnijih opcija prosle godine,kad' ono medjutim...Teo,koji nas je vratio u igru i igrao veoma racionalno do pred kraj,stvarno nije morao da pripali onu poludistancu posle time-out-a,a jos manje onu trojku. Nedovic,kome sam u prvom poluvremenu nasao samo jednu zamerku (sto nije pravio odmah na zemlji faul na Smits-u,nego cekao da se ovaj digne,i naravno 2+1),u drugom

je bio skandalozan. Jebote,skocan si,brz kao metak,nemoj da si cava i da okreces ledja na ulazu jer ne mozes apsolutno nista da dobijes....da ne nabrajam dalje. Sto je neko gore napisao,ne mogu da shvatim da smo mi 5 minuta bez krstenog napada. Takodje,moram da kazem da su Mitrovic i Davidovac prepametni igraci. 

Link to comment
Share on other sites

Sve je, kako smo već apsorvirali, u očekivanjima.

 

Normalno je da će se razočarati onaj ko očekuje nešto od doktora robotike, Ivanovića i tima koji su sastavili i koji vode, dok će onaj ko ništa ne očekuje spremno dočekati nešto što je neminovnost.

 

Što bi rekao srpski seljak, kako da me razočara onaj ko me prethodno nije ničim očarao?  Iz tog razloga sve pratim sa mirom istočnjačkog fakira, da ne bih posle sam sebe pitao što sam nervozan kad sam, poučen višegodišnji m iskustvom, unapred znao šta će da se desi.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Kad smo izgubili od Bajerna?Na pripremama?

 

Vidim i zabrinut sam ali necu odmah drvlje i kamenje iako imam dosta upitnika nad ovim rosterom i trenerom.

 

Da se vi pitate vi bi ste Smenili Zoca posle 4-9 kad je imao sa Partizanom....

Da, na pripremama, ali potpuno isto.

Ne moze da se uporedjuju Dusko i Žoc. Zeljko je bolji tremer, naucio je da se bori i izbori da pritiskom. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Filbi said:

Da se ne lažemo, mi nemamo kao ekipa i klub tu ludačku želju za uspehom, imamo lažnog igrača Kumče Nedovića i ostale ,imamo dupelisce Čovićeve u upravi, nismo mi za evroligu

Nemoj to brate. Sad će ovde par Kumčetovih svedoka da ti se nakače

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Ovo je bila ubedljivo najbolja petorka veceras, eventualno Hanga umesto Rokasa.

Ne, nije, u ovakvim mečevima nema mesta za par Teodosić, Nedović koji su loši u odbrani, i za Mitrovića koji je svoje učešće završio 8,5 minuta pre kraja, kada se pojačao intenzitet igre.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu Duško i završnica i Hanga i sve, ništa u sportu ne može te iznervira kao ova raspadotina od EL. Kad odluče da gubiš, u stanju su sve da izmisle. 

 

Šamaranje Šabaza je slika celog meča. Čovek došao da igra košarke, ovi šaketaju kao da si došao na noge Slogi iz prajma. Izem ti ja tu njihovu "basket kulturu", čisto govno u šarenom papiru. 

 

Ovaj bes pretočiti u još jaču energiju i prepunu Arenu. Da oduvamo Monako, rasplačemo Saleta i pojurimo brejk u Bolonji. Tek je počelo kidanje živaca. 

Edited by Molina23
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igra se u zavrsnici fizicka kosarka , sa mnogo kontakta, a zalgiris generalno igra kosarku sa dosta kontakta, a pri tom sudije to dozvole , a mi sa Teom, Nedovicem, Lukom, sa tri mekana igrača. 

Na klupi prekaljeni Hanga, Šabaz...Nigde logike...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

I kad ce bas trener jebeno da utuvi u svoju glavu da najbolji treba da igraju kad se resava. Kad ce onaj Panter da sedi na klupi kad se resava? Nikad. Ovaj rotira, pametuje, palamudi

 

0/5 za 2, 1/5 za 3, 1 asistencija i 1 prodata. ali najvaznije od svega je sto je decko igrao alibi utakmicu od prvog do poslednjeg minuta, bez dve munjevite promene u driblingu, koje su mu potpis u igri. jos su sudije svirale one faulove za tri i pruzile mu priliku da se uvede u tekmu sli corak.

 

i igrac sa takvim pristupom treba ds resava? da se on pitao, gubili bi 10+ jos na poluvremenu.

 

---

nije to nikakva drama, desava se i najboljima ali kriviti dushka sto napier nije igrao u finisu je potpuni nonsens.

 

jebes i rezultat, tu bi izgubio ekipu iz momenta, da neko ko je za dve klase bolji od svih na terenu, igra tako indiferentno a da trener bude u fazonu, jebiga, mora se.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Vi ste svesni da su nas oni dobili zbog 2 nemoguca pogotka: fadeaway + ulaz iz nemoguce pozicije preko igraca + 2 vrlo sumnjiva faula. 

Pre svega toga, Ulanovasov koš, kad se lopta odbila od obruča pola metra i vratila u koš.

 

Čak i ona trojka bi ušla kasnije, opet od Ulanovasa, ali je Butkevičijus (valjda) dirao, pa je važilo 2 poena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Dao bih pobedu protiv Asvela, samo da smo ovo dobili večeras. Odvratni Žalgiris. 

Izgubiti od Asvela je za otkaz. 0oraz od Zalgirisa na strani nije nista strasno kolioo god ih ne voljeli, ipak su ozb domacinska ekipa.

Idemo dalje, da se izvuku pouke iz ovog poraza i da se ne ponavljaju greske.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Vi ste svesni da su nas oni dobili zbog 2 nemoguca pogotka: fadeaway + ulaz iz nemoguce pozicije preko igraca + 2 vrlo sumnjiva faula. 

Ali ona koja se zalepi za sedlo i onda udje. Tada sam znao da gubimo.

Tim je jos u nastajanju i cekam dalje utakmice da dam sud. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zivne forum nakon svakog poraza.

 

Sta kukate na Mitra, decko vrlo dobro odigrao. Imali su sansu i Tobi i Bolombaj pa je bilo kilavo. U napadu nikakva produkcija, odbrana onako.

To sto je on najefikasniji govori vise kako su drugi odigrali.

 

Mi smo i bez veliko doprinosa tri jako bitna igraca bili bolji. Pri tome sut za 3 bio ispod standarda. To sto smo imali pomracenje nekih 5-6min, i ruku na srce manjak srece, to Dule Dusko neka resava na treningu, jos veceras. Ako ume, jer nije ovo prvi put.

 

Teo me bas pozitivno iznenadio, ume on i moze jos uvek i na ovom nivou da se takmici. Ima i vatre, stalo mu je.

 

Nemanju su bas dobro zatvorili. Jebga znaju ga, pa su bas dobro branili njegove pripreme za trk u reket. 

 

Sta znam, nije bilo toliko lose. Osim tih par kriticnih "usla voda u usi" minuta. Nije to jos to, nije tim, a dobro ce im doci i ovakve samarcine. 

 

P.s. sto nas ne vole Litvanci toliko? Kosarka? Rusija? Ne kontam... 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

0/5 za 2, 1/5 za 3, 1 asistencija i 1 prodata. ali najvaznije od svega je sto je decko igrao alibi utakmicu od prvog do poslednjeg minuta, bez dve munjevite promene u driblingu, koje su mu potpis u igri. jos su sudije svirale one faulove za tri i pruzile mu priliku da se uvede u tekmu sli corak.

 

i igrac sa takvim pristupom treba ds resava? da se on pitao, gubili bi 10+ jos na poluvremenu.

 

---

nije to nikakva drama, desava se i najboljima ali kriviti dushka sto napier nije igrao u finisu je potpuni nonsens.

 

jebes i rezultat, tu bi izgubio ekipu iz momenta, da neko ko je za dve klase bolji od svih na terenu, igra tako indiferentno a da trener bude u fazonu, jebiga, mora se.

Da je Panter kod Zeljka imao 0:15, veceras bi igrao zavrsnicu. A kod Duska bi bio na klupi, a Andjusic bi resavao. Jer Panter moze i kad je loš da prelomi, a Andjusic nikada nece da reši.

Da je Lazarevic bio u sastavu veceras, igrao bi barem 7 minuta u zadnjoj cetvrtini. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolji igrači moraju da igraju završnicu, makar lopta ne bila kod njih u rukama. Tačka. Nenormalno je da ti 4,5 iskusnih i kvalitetnih stranca klupiraš i ne ubacuješ, a očekuješ da ti pobedu porode Teodosić, Mitrović, Nedović, Davidovac i Ilić. To nigde na svetu nema. Ne znam da li neko može da zamisli završnicu Monaka, a da ne igraju Džejms, Lojd i Okobo, ili Makabija, a da ne igraju Braun i Boldvin, da ne idem dalje... Sreća, pa je ovo košarka, a ovaj forum je više naklonjen ovom sportu, pa se ima razumevanja. Da je fudbal, već bi se tražila trenerova glava. Sama selekcija je strava i jeza, doveden šleper igrača bez neke ideje, što se i vidi po rotacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Da je Panter kod Zeljka imao 0:15, veceras bi igrao zavrsnicu. A kod Duska bi bio na klupi, a Andjusic bi resavao. Jer Panter moze i kad je loš da prelomi, a Andjusic nikada nece da reši.

 

 

nije problem toliko u 1/10 iz igre i jednoj asistenciji za 15 minuta, vec u nacinu i pristupu koji je pokazao na tekmi.

linija manjeg otpora.

 

a ovde je igrao teodosic umesto njega, legenda i najbolji igrac zvezde na utakmici, ne neki rendom andjusic.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...