Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

 

1 hour ago, СамоТи3 said:

Јако болан пораз али шта сад требамо да одустанемо од сезоне и подршке после једног пораза где је 80 посто навијача знало да нам не лежи противник плус код њих?Ако не напунимо Арену против Монака због овог једног глупог пораза треба да нас буде срамота. 

 

Kako nam nikad ne leze? I kad imamo krvokolenasku ekipu ili sad soft/light.

Mozda ne leze Dusku a ne ekipi jer je gotovo totalno nova.

 

1 hour ago, Kiflice said:

I moze li neko da mi objasni,kako suter koji nekada sutne 4/4 za tri,promasi ceo obruc prilikom suta,sam kao duh?

 

Ako gadjas na Rokasa ja mislim da je psiha u pitanju, ocigledno mu danas u maticnoj zemlji nije islo, nesto sto bi se reklo izgoreo u zelji.

 

10 minutes ago, djura.net said:

da klub za koji navijam ne igra EL, uvek bih bio na strani kluba kao sto je Zalgiris.
Kakvo uriniranje po pijanim milionerima, penzionerima i precednikovom F4 klubu, priceless.
Ista utakmica kao prosle sezone u Litvaniji, ali ista takva je bila i na Kritu, kad sam potpuno izgubio zivce, pa mi vecerasnji poraz uopste nije tesko pao, sasvim ocekivani pravac koji smo trasirali na utakmicama sa Bajernom, Makabijem i Zalgirisom (da, na 'nebitnim' pripremama).


ne znam koliko ce zavrsnica da izgube, ali Teo&Neda su veceras pokazali zasto ni jedan sekund nisam mogao da se pomirim sa njihovim bivstvovanjem u nasem klubu (makar u ovoj fazi karijere), totalni luzeri. ne veseli me to sto mi se cini da ni Ivanovic nije od tvrdjeg materijala.

 

vidim da se licitira sa imenom trenera, Radonjic, Skariolo, Trinkijeri, a ja mislim da je i Jasikevicius slobodan, pare nisu problem za F4 klub.

 

nagradno pitanje glasi, kad pritiskamo panic button? posle kiksa u ABA? samo ove godine nema Vildoze da spasava sezonu, bice dosta teze doci do 'carobnog napitka'.

svetla tacka veceras - Dalibor Ilic, steta sto ga nije bilo vise u drugom poluvremenu.

 

Nije, otisao je preko bare da participira.

 

Dusko je apostrofirao da smo izgubili zato sto smo igrali slabiju odbranu u 4/4,.

Neka se navikava na svoju ekipu i kako je sastavljena jer cemo cesto imati slabiju odbranu.

Bolje bi bilo da brine kako da damo neki kos vise.

 

Teo k'o Teo, kada smo krenuli da padamo Dusko trazi TO (necu da gresim dusu, trazio ih je kada je i trebalo) napad posle Teo masi neku poludistancu i nismo se vratili ... on je jednostavno takav igrac, niko ga nikad nije obuzdao niti ce, nekad ce i resiti, cesce ne ...

Postoje ti neki prelomni trenutci utakmice kada bi trebalo probati odigrati na obruc, traziti neko sigurnije resenje ...

 

Odigrao je uglavnom dobro sem kraja a Shabazz jeste bio los danas al' da se ne lazemo to je igrac kog moze i da nema 35 minuta pa da se pojavi sa par suteva.

Da li bi to bio slucaj danas nikad necemo saznati ali da sam gazda kluba svakako bih upitao trenera sto placamo igraca 2 i kusur miliona a da sedi na klupi kad se resava utakmica.

 

Sudjenje je ok koliko god ljudi galamili ovde, domacinsko u 4/4, pre toga je bilo gresaka cak i na stetu Zelenih, ocigledan faul Mitrovica u reketu koji nije sviran itd ... nisu nam sudije krive, samo smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lupih ovolike kilometre da ovo uživo gledam poslednjih 6 minuta. Čitam vas ja na forumu od osnivanja. Nisam se registrovao. Ovo večeras je bio kriminal od igre. Sa ovom ekipom, 12-o mjesto je plafon. Pozdrav iz HN.

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kod prve trojke Rokas i Teo su preuzeli istog igrača i ostavili samog Butkevičijusa. 

 

S668H.gif

 

Druga i četvrta trojka su slične. Preterano skupljanje odbrane i kroz ekstra pas prostor za Maneka u ćošku. Kod druge je Ilić još i zasmetao, ali nedovoljno.

 

S6687.gif

 

S668c.gif

 

Kod treće trojke je Luka kasnio u izlasku na Smitsa.

 

S668u.gif
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Litvanske novinare zanimao je samo jedan igrač - Rokas Gedraitis, poslednja dva pitanja bila su o njemu. Prvo su ga pitali šta očekuje od Litvanca u sezoni. "Duga je sezona, dobro poznajem Rokas,a profesionalac je, igra dobro na obe strane terena. I on i svi igrači, svi moraju da napreduju. Ovo je prvi signal. Prvi meč protiv Asvela smo dobili lako, ali je ovo znak da nismo dobri u ovom momentu i da moramo da napredujemo."

Podsetili su iskusnog stručnjaka na Rokasovu izjavu u kojoj je istakao "da je zbog Duška izabrao Zvezdu". Potvrdio je još jednom da mu je zbog toga drago. "Želeo sam da dođe u Zvezdu, jer ga poznajem, volim ga, znam tačno šta može da nam da u svakom momentu", završio je Ivanović.

 

Link to comment
Share on other sites

Ko će sad sa kolima nazad do Crne Gore. Muko moja. Svako ko misli da nam kumara može biti prvi bek i da od ovog hrkljuša na 4 može ispasti jedan solidan igrač, onda neka mu je Bog u pomoći. Meni dođe da se zakucam u kakvu bankinu sad. Pi kakvi smo nedefinisani. Pi.

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Rokas ubedljivo najveca minutaza i ubedljivo najveci - kad je na terenu -16

 

Hanga najveci + kad je na terenu +11 klupiran u zadnjoj cetvrtini. A to su svi videli i golim okom samo onaj ko je trebao da vidi nije video.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Rokas ubedljivo najveca minutaza i ubedljivo najveci - kad je na terenu -16
 
Hanga najveci + kad je na terenu +11 klupiran u zadnjoj cetvrtini. A to su svi videli i golim okom samo onaj ko je trebao da vidi nije video.
Ne znam jeste li čuli, drao sam se HANGAAAA, HANGAAAA, HANGAAAA. Ali ko sam ja, budala koja ide sa kraja na kraj svijeta zbog Zvezde i na kraju sta - nista. Ajde Čoviću piči. Muka mi je vise od tebe. Ni Dusko mi nije cvecka. Vadi se sad. Pi. Odoh da se napijem kao covjek i da dodjem za 3 dana u CG.

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, K.Dot said:


Verovatno lapsus ali znam šta misliš, šibaćemo se sa asvelom i albom pa neka bolji pobedi.

 

Mislim da cemo imati oko 50% pobeda ako ces precizno, to znaci biti konkurentan, kao i da ne budes ekipa koju ce neko da nakanta 20 ili 30 razlike. Dakle pobedjivati i gubiti, kao i drugi. Koji cemo biti na tabeli, to ne znamo ni ti ni ja. Ja verujem u top10 svakako, sto nas vodi u narednu fazu, sto bi utvrdilo konkurentnost. Kao sto ja ne mogu tvrditi da cemo biti u top10, ne mozes ni ti da cemo pobedjivati samo Asvel i Albu. Nadam se da ce te ekipa demantovati koliko naredno kolo protiv Monaka sa sve Majk Dzejmsom i Kembom vokerom, koji bi trebalo da zaigra protiv nas. Jaci su i na 4 i na 5 od nas pritom. Nakon Monaka mozemo da pricamo opet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Mislim da cemo imati oko 50% pobeda ako ces precizno, to znaci biti konkurentan, kao i da ne budes ekipa koju ce neko da nakanta 20 ili 30 razlike. Dakle pobedjivati i gubiti, kao i drugi. Koji cemo biti na tabeli, to ne znamo ni ti ni ja. Ja verujem u top10 svakako, sto nas vodi u narednu fazu, sto bi utvrdilo konkurentnost. Kao sto ja ne mogu tvrditi da cemo biti u top10, ne mozes ni ti da cemo pobedjivati samo Asvel i Albu. Nadam se da ce te ekipa demantovati koliko naredno kolo protiv Monaka sa sve Majk Dzejmsom i Kembom vokerom, koji bi trebalo da zaigra protiv nas. Jaci su i na 4 i na 5 od nas pritom. Nakon Monaka mozemo da pricamo opet.
Da ti ja kažem sladoledu - nećemo biti u top 10 dok ne dovedemo krstenog beka i igraca na poziciji 4/5. Mozes ti pisati doktorske disertacije ali to ti je tako.

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Sve će ovo biti bolje. Imamo kvalitetan tim, tek se uigravamo. Sve će se promeniti na bolje. Ali Duško definitivno neće. Sve ove utakmice izgubljene na isti način nisu slučajne. I biće ih još. Ne sećam se da smo i kad smo dobili ovakve utakmice. Imam subjektivni osećaj da je izgubio svaki meč na potpuno isti način. Ovo kako je on vodio tim u 4/4 nisam nikad i od najvećih trenerskih neznalica gledao. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, djura.net said:

da klub za koji navijam ne igra EL, uvek bih bio na strani kluba kao sto je Zalgiris.
Kakvo uriniranje po pijanim milionerima, penzionerima i precednikovom F4 klubu, priceless.

 

O ovome pricam, jedan subjektivni stav i emocija "da ne navijam za KKCZ, uvek bih bio na strani kluba kao sto je Zalgiris". A ne da se dokazuju nedokazive stvari kao u ovom postu:

 

31 minutes ago, Molina23 said:

Da je Žalgiris jedini klub u Evropi koji treba da spasi igru kao takvu, navijao bi da košarka pošteno umre istog trenutka.

 

Oni su "predsednikov F4 projekat" 20+ godina sa sve privatnom Arenom i ligom koja služi da ih zagreje. Budžet dovoljno dobar da se nosi sa svima, godinama imali više od nas. Zemlja ista beda, mikro nedođija sa jednim EL licenca klubom. Pitaj navijače Ritasa šta misle o svemu tome, mržnja nivo Izrael-Palestina. Ta priča o zelenim ubogim i poštenim basket pregaocima je težak proser. Više je Bajern-Alba za tu kategoriju nego oni. 

 

Bukvalno svaka recenica koja je napisana ovde je teska nebuloza i neistina.

 

Prva: Ma ne, treba se ugledati na pijane milionere koji bacaju pare i kupuju gotove igrace, to je pravi put!

 

Druga: Dobro je samo sto srpska liga ne sluzi da zagreva KKP i KKCZ. Ali hej, to je ta logika u Srbiji, ako imas dva tima i nakon toga provaliju to je nesto mnooooogoo drugacije od situacje kada je samo jedan tim dominantan.

 

Treca: Pa imali su veci budzet kada su za KKCZ igrali skoro svi domaci igraci i trener bio Radonja, samo tada je i KKCZ bila nesto drugacije od ostatka EL, a sada su isti kao i svi (osim nas kojima je dosta i Vucica i SNS i "mi Srbi najjaci" prica pa su nam projekti najodbojniji u citavoj EL)

 

Cetvrta: Kada Srbija bude odustala od fudbala i milionskih sastava FKCZ i FKP (dok KKCZ bukvalno sluzi samo kao kosarkaska sekcija fudbalskog kluba, eto ima ime Crvena zvezda pa ima veliki budzet i prate je navijaci), onda mozemo da pricamo o poredjenju Litvanije i Srbije. U Litvaniji je FK Zalgiris sekcija KK Zalgiris, toliko o njihovom odnosu prema kosarci.

 

Peta: Kako da ti kazem, u Litvaniji skoro svi navijaci drugih klubova podrzavaju Zalgiris u EL. A cak i da to nije slucaj, sta je sa navijacima Radnickog, Vojvodine i drugih klubova u Srbiji, pa oni bi trebalo da prave vatromet posle svakog poraza dva projekta.

 

Sesta: Bayern? Zaista? Bayern koji trosi ogroman novac na plate i poreze, ima gomilu igraca pod ugovorom je autsajder u odnosu na Zalgiris? Zapravo, znam zasto su Bayern i Alba simpaticniji, zato sto dozvoljavaju i kusom i repatom da im se sire po dvorani i prave im gostujuci teren u sred Minhena i Berlina, dok Zalgiris podrzava puna hala, nema da se cuje "Partizan napadaj!" ili "Zgazi ih sve!", a igraci ginu na terenu i jako ih je tesko dobiti. No, sve je to nista, daj nezainteresovane Nemce i Francuze da im objasnjavamo neke stvari, ni slucajno da se pojavi protivnik koji daje sve od sebe da nas dobije. Jer, ako se pojavi, ide red sudjenja, pa red poredjenja sa nacistima i kriminalcima (ne ovde, ali na RSB i novom RSB je to stalna tema, ti ces to najbolje znati jer verovatno pises tamo), red teorija zavera, red ovoga, red onoga.

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sve će ovo biti bolje. Imamo kvalitetan tim, tek se uigravamo. Sve će se promeniti na bolje. Ali Duško definitivno neće. Sve ove utakmice izgubljene na isti način nisu slučajne. I biće ih još. Ne sećam se da smo i kad smo dobili ovakve utakmice. Imam subjektivni osećaj da je izgubio svaki meč na potpuno isti način. Ovo kako je on vodio tim u 4/4 nisam nikad i od najvećih trenerskih neznalica gledao. 
Bgm se slazem sa tobom. Ovo veceras je bio nivo Sasa Filipovskog. Najradije bih sad ostao zamrznut u Kaunasu. Kako sam se smorio u pm. Pi. Auuu

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

Ivanaovic vcrs kao Bahar kad krene da menja i zbuni sve. 
Utisak mi je da ni Dusko ne zna sta moze da ocekuje od pojedinaca , pre svih Simonovica i Dede. Koliko su spremni i sta oni mogu da pruze na ovom nivou.  
 

Sve pripipusujem pocetku sezone, a vec u sredu mora mnogo bolje jer nam posle Monaka idu dva gostovanja. 
Uzasno bi bilo da krenemo sa 1:4.

Link to comment
Share on other sites

Duško odlično vodi utakmice kad je sve po planu. Čim krene nizbrdo on se pogubi da ili menja u nedogled ili ne menja uopšte. I u jednom i drugom slučaju, omaši sve. Kao da je pre utakmice upoznao tim i igrače. Dovedena 4 centra i 4 krilna centra a on iskoristi dvojicu. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, meni nije zao. Mjesecno sto za fudbal sto za kosarku puknem cca 2000€. Najmanje sto očekujem jeste da me neko ispostuje. Potrudi se druze. Bori se. Poraz - poraz. Ali, bori se. Prokleto se bori. Za ovo veceras nemam riječi. Nemoj mi zadnjih 5 minuta dozvoliti seriju 14-0.
Ps. Bi malo i tuce. Eeeeee, Zvezdo

Послато са 23021RAA2Y помоћу Тапатока

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Sve će ovo biti bolje. Imamo kvalitetan tim, tek se uigravamo. Sve će se promeniti na bolje. Ali Duško definitivno neće. Sve ove utakmice izgubljene na isti način nisu slučajne. I biće ih još. Ne sećam se da smo i kad smo dobili ovakve utakmice. Imam subjektivni osećaj da je izgubio svaki meč na potpuno isti način. Ovo kako je on vodio tim u 4/4 nisam nikad i od najvećih trenerskih neznalica gledao. 

Možeš da napišeš još 97 puta brate, neće postati činjenica, tj. istina. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borky said:

Da se  ne lazemo vise Ivanovic je ocajan trener koji redovno gubi velike razlike u zavrsnicama. Svi se secamo Bajerna,Panate,Zalgirisa,

Partizana... od prosle godine i nista to nije slucajno. Pogubljeni trener koji samo vrti izmjene bez ikakvog smisla,bez ikakvog uticaja na utakmicu , jako loseg autoriteta na sudjenje (sto nije nimalo nebitno), nikakvog trenerskog pecata...jednom recju BEZVEZNJAK!

 

Ja razumem da smo svi nervozni i tužni večeras, posle ovako izgubljene utakmice, ali...

Pobogu druže, napisati nešto ovako za Duška Ivanovića:smiley13:

Kad se sećaš svih ovih utakmica, setiš li se i onih 16(!!!) koje je dobio, tačnije 17 (protiv Barse nam je ukradena).

16/27 učinak, malo je bilo trenera sa takvim skorom?! Ili za to nije zaslužan DI?!

Kritika tipa -zašto Šabazz nije igrao završnicu, zašto je Hanga presedeo na klupi i slične, potpadaju pod konstruktivnu kritiku koja je uvek dobrodošla. Ali vređanje i pljuvačina trenera ekipe za koju navijaš i koju voliš je ,za mene, neobjašnjiv fenomen?

Mnogo je među nama fudbalskih navijača, koji se ne sećaju Luke Drče, Đorđa Prstojevića, Mihajla Uvalina, kao i onih koji vole samo Zvezdinu pobedu.

Svako dobro!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Makabi, Valensija, Monako, Fener, Real, Barselona, Baskonija, Virtus, Zvezda, Milano, Alba i Bajern su ekipe koje su prosle godine gubile tamo.  Ja ne znam da li ste vi nakon sto ste ubedljivo pobedili dve utakmice protiv dve ekipe u apsolutnom raspadu ocekivali da cete dobiti sve do kraja ili sta je u pitanju, ali ovako tesan poraz u Kaunasu nije nikakva katastrofa niti raspad sistema. 

Dalje petorka koja ja zavrsila osim Rokasa je petorka koja je ubedljivo najvise pokazala danas, zasto bi igrao Sabaz, kada ne moze celu utakmicu nista da ogranizuje osim da pripali, plus ne moze da pogodi jer su mu ovi na ruci, ne metar dalje kao francuzi, a Teodosic igra odlicno. Hanga nema napadacko resenje nikakvo i upariti njega sa Davidovcem koji je isti takav nema smisla, zato je pretpostavljam igrao sto puta napadacki potentniji Rokas, a verovatno sa druge strane i Ivanovic ima vise poverenje u njega. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fedor said:

Makabi, Valensija, Monako, Fener, Real, Barselona, Baskonija, Virtus, Zvezda, Milano, Alba i Bajern su ekipe koje su prosle godine gubile tamo. 

 

Nedostaje jos jedan vredan skalp, ali bice ispravljeno ove sezone. :thumbsup:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se lepo pricalo o tome da ce Mitar ispasti iz rotacije... 

Malo smirenije glave imam da izjavim da cu se potruditi da nikad vise ne gledam nas duel sa Zalgirisom, bas mnogo zivaca me kosta. 

Nije mi jasno dal Ivanocic tera neki inat klupiranjem igraca, kao i prosle sezone, ali ne vidim poentu u tome. Sto je najgore dobijamo Monako u BG-u i propustamo sjajnu priliku da budemo na 3:0. To je taj nas mentalitet. 

Link to comment
Share on other sites

Ostaje gorak ukus posle ovog poraza. Imali su utakmicu u rukama, ali dvocifrena razlika u košarci nije nešto što se ne nadoknađuje. Žalgiris nas je dobro ugurao pod koš, pametno su napadali, ali ne bi bio moguć preokret bez šuterske rapsodije.

 

Ni meni se ne sviđa kako je Duško podijelio minutažu. Ne može Tobi da igra 6 minuta, a doveden je da bude prvi centar. Mora malo i da se istrpi neki igrač, pogotovo neko ko je zamišljen da bude jedan od nosilaca. Ne zamjeram mu što je ostavio Šabaza na klupi. Odigrao je baš lošu utakmicu. Zato je moglo da bude više Hange. On je jedan od igrača koji je donio preokret u 1/4, sjajnom igrom u odbrani. 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo prilično kvalitetnija ekipa od Žalgirisa ali oni su 100 puta bolje vođeni, tačno se zna ko kad ulazi i ko ima kakvu ulogu. Kod nas se ne zna skoro ništa, a posebno rotacija na 4 i 5, klasična lutrija gde nijedan igrač ne zna da li će igrati 25 ili 5 minuta pa se besomučno rotira i koristi 11 igrača za poluvreme. I dok smo vodili nismo igrali ništa specijalno, posebno dok je Napier bio na parketu. Odigrao je jako loš meč i delovao kao neki gunner koga su slučajno stavili da igra pleja. Žalgirisove polovnjake je u par navrata prilično prokenjalo ali zaslužili su borbom i pristupom. Hayes igrač utakmice, jebo nam je dadu što kroz zaštitu obruča što kroz preuzimanja gde nijedan naš bek nije mogao 1 na 1 da ga probije, osim jednom samo Nedović. Utakmica se crtala da Teo oplete svoj old mans heroball iako je igrao do tad vrlo dobar meč, on je suviše veliki rizik u završnici i njegova herojska košarka je retko bila uspešna i dok je bio u prajmu. 

 

Šteta za poraz jer smo dosta kvalitetniji i mislim da će se neke ekipe prošetati kroz Kaunas na konto individualnog kvaliteta, mi smo tu šansu propustili. Ipak, nije vreme za paniku, tek 2 kola odigrano i veoma mali broj ekipa ima 2-0, detalji će presuditi i ove sezone kao i uvek. Na Dušku je da nađe rotaciju i uloge, ne može Tobey 6 minuta da jebe oca iako je omašio neke zicere kao i ostali. Završnicu ne zameram toliko, trebalo je Hanga I neki fizikalniji igrač od Dede al to je sad naknadna pamet. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, TB Told said:

Kod prve trojke Rokas i Teo su preuzeli istog igrača i ostavili samog Butkevičijusa. 

 

S668H.gif

 

Teo nije kriv ovde nista jer je logicno da je krenuo da preuzima a ni Giedraitis nije bas toliko kriv iako u teoriji je Giedraitis trebao da preuzme, instinktivno su krenuli da brane igraca koji je tada bio u naletu i jedan od najboljih veceras. Bolomboj kasni ovde pola sekunde kako su oni krenuli na njega da isprati sut jer nije nikoga cuvao. Nije neka strasna greska ovo, desava se svaku utakmicu svima i nema veze ovo sa trenerom, cak ni sa uigravanjem jer Bolomboj igra El godinama unazad i on je morao vec da krene gore u trenutku kako je kretao pas i to nije morao niko da mu kaze pre utakmice.

 

57 minutes ago, TB Told said:

Druga i četvrta trojka su slične. Preterano skupljanje odbrane i kroz ekstra pas prostor za Maneka u ćošku. Kod druge je Ilić još i zasmetao, ali nedovoljno.

 

S6687.gif

 

S668c.gif

 

Prva situacija sve je dobro odradjeno i ovo nije lak sut da se pogodi. U drugoj cak je Davidovac krenuo bukvalno na vreme kako je ispratio Evansa kako je krenula lopta da kruzi, jebiga desava se. Nije Davidovac toliko brz a tako se namestilo da on mora da pomaze. Ne znam sta je ovde greska trenera.

 

59 minutes ago, TB Told said:

Kod treće trojke je Luka kasnio u izlasku na Smitsa.

 

S668u.gif

 

Nisam siguran ni da li ima pola sekundi kasnjenja ovde. Mitrovic krece u samoj sekundi ka Smitsu da pomaze kako je krenuo pas. Morao je da se povuce a ne da instant preuzme jer u suprotnom bi Evans probio Tea, a ako bi Ilic pomogao Manek bi opet ostao sam. Ni ovde ne znam sta je greska trenera.

 

Bilo je vecih gresaka da se izdvoji od ovih, ne znam kako su ti bas ove najvise upale u oci, ali i u pobedama imas x ovakvih situacija. Ako ovo smatras velikim greskama, protiv Asvela je bilo 15 ovakvih situacija bukvalno, samo smo tad dobili onoliko razlike zbog procenata suta. Jasno je receno da necemo uvek onako sutirati, mada se nisam nadao da bas ovoliko lose sutiramo veceras tamo.

 

E sad deo ne tebi, vec onima sto misle da je Dusko kriv...

 

Dusko nije kriv jer neki igrac kasni pola sekunde da preuzme ili sta vec. Niti bilo koji drugi trener. Zeljko trenira ovaj tim Partizana 2. sezonu za redom i nekoliko igraca konstantno kasni u preuzimanju ili na strani pomoci, podjednako kako na pocetku sezone tako i na kraju. Ne radi se tu o ne znam kakvim greskama, prosto to su mane odredjenih igraca i takvog si igraca doveo, fokusiran si na vrline i ukalkulisao si mane. Mitrovic uglanom donosi puno vise nego sto odnosi i takve meceve on igra, kada vise odmaze tad ne igra. Kao sto je veceras bio slucaj sa Tobijem recimo koji je bukvalno imao 5 gresaka u 7 minuta. Mitrovic je veceras imao 16 poena i 8 skokova uz 1 asistenciju i blokadu i samo 1 izgubljenu za 22 minuta. Daleko vise je doprineo igri veceras nego sto smo primili poena preko njega, tako se posmatra. Da je doslovno samo 1 od nasa 4 najskuplja igraca a to su Sabaz, Nedovic, Giedraitis i Tobi veceras doprineli vise nego sto su odmogli, mi bi dobili ovaj mec. A kamoli dvojica... I za to takodje nije kriv Dusko. Eventualno je kriv za startnu petorku koju je izveo, ali je dosta dobro rotirao, drzao igrace koji su doprinosili a nije video uvodio one koji su vise odmagali. Nije kriv ni za, mogu da izdvojim sad barem 12 poena jako teskih Zalgirisa gde smo sve dobro odradili, i to se prosto dogodi. Pogadjala je Baskonija kisu trojki preko ruke prosle sezone tamo i to se jednostavno dogodi, tu nisu krivi ni igraci ni trener. Postoji i protivnik koji se isto pita, jos na domacem terenu. Ne mora uvek nekog da okrivimo za poraz. Ali to je mentalitet naseg naroda... Samo pola manje da kazem jako tesko izvojevanih poena da nisu dali, opet bi dobili. Sta bi bilo kad bi bilo... I sve to stoji, ali kada Dusko zaista bude bio kriv za poraz to treba reci, a to nije ovo vece. Mislim da ljudi koji ne vole Lazarevica i Kuzmica i ne shvataju njihov doprinos, narocito protiv ovakvih protivnika, su kivni sto ne mogu da zamere Dusku to jer da su igrali bilo bi zato sto je Dusko kriv jer ubacuje igrace koji ne doprinose u napadu. Ovako samo napisu ''Dusko je kriv'' 'Duskov poraz'' itd. bez da je iko pokusao da cinjenicno objasni.

 

S obzirom da smo nov tim maltene citav, koji je vezao kompletan jako malo treninga i 2 El utakmice, delujemo jako dobro za ovako rani deo sezone a to potvrdjuje da smo odigrali egal mec na strani i vrucem terenu protiv ekipe koja je igrala top8 prethodne sezone i ostala kompletna cak i nesto nadogradjena i imaju takodje dobrog trenera. Partizan je izgledao daleko losije od ovog prethodne sezone u ovo vreme, ali ih to nije sprecilo da igraju top8. Tako da procenjivati sad nesto je poprilicno neumesno.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...