Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, stefan1 said:

Popularno misljenje. Mrzim Olimpijakos i zvizdacu im svaki put kad dodju u Beograd

 

Samo im treba zviždati još jače. Baš odvratan kolektiv sa sve cirkuzantom na klupi. 

 

Šilje patku sudije, ali šiljimo je i mi sa lošim odlukama u završnici, preslikana Barsa.

 

Svakako nije loše odigrati sa Olimpiakosom na jednu/dve lopte sa skraćenom rotacijom, mada i oni imaju velikih problema sa povredama.

 

U prvom poluvremenu smo stvarno igrali lepo. Da vidimo da li možemo preneti u narednom periodu na celu utakmicu.    

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra borba, vecim delom meca i dobra igra, ali u 3/4 smo zabrljali, mada su ovi odigrali strasnu odbranu. Falilo nam je i svezine jbg.

 

Sve u svemu zadovoljan sam ovim duplim kolom. Razbili smo Fener i pokazali ok igru na jednom od tezih gostovanja. Sad nam slede Milan i Efes kuci, pa duplo kolo u Spaniji sa Baskonijom i Valensijom, zatim Alba kuci. Mislim da su tri pobede realne, a sigurno mozemo da jurimo i vise. Bas bi bilo lepo da se Hanga vrati, mnogo nam fali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ja sam generalno zadovoljan.Momci nisu odustali i vratili se u utakmicu. Jbg valjda cemo nesto nauciti za naredne utakmice...

U redu za neki pozitivan utisak, ali nemamo ništa od toga. Ovo je dovoljno dobar tim da može sa svima da igra egal i dovoljno osakaćen u selekciji da više takvih egal utakmica izgubi nego što dobije. 

Svaki dan koji prođe bez pojačanja na 4 je svesno upropašćavanje šansi za plej-of. Davidovac je kao što rekoh u napadu postao ekspert za ćoškarenje a u odbrani skuplja snagu za to ćoškarenje. Lazarević svakako nije postao košarkaš sa 9 poena u zadnjih 6 minuta utakmice koju smo dobili sa 30 razlike i tim koji hoće u plej-of ne može da igra napade 4 na 5 pola utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Razlika ispod 10, znači niko se nije predao pre izlaska na parket :classic_wink:

 

Sad šalu na stranu, pored dominacije Falla i Petersa, te prilično domaćinskog kriterijuma i užasnih partija nekih vaših igrača, opet ste bili na posed-dva. Pomenuti dvojac mislim da diše na škrge posle ove tekme, mislim za Falla je bilo baš i očigledno.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Gedraitis nikako nije jasan, ovo je bilo katastrofalno u napadu, a nije bilo mnogo bolje ni u odbrani. Majku mu, kakav si to suter ako iz, cini mi se 5 pokusaja ni jednu ne ubacis, a bar 3 su bile ciste. Imam utisak da se on raspada na gostujucim terenima.

Takodje mi nije jasno zasto nisu bili onu konjinu, on uzasno sutira bacanja.

Ali ok, vecim delom utakmice nam igra ima smisla i mozemo da se napucavamo sa svima, ali smo za jednu solidnu odbranu ipak atletski slabi, bez obzira na zalaganje... jbg samo cekam kad ce Tobi da faulira sam sebe onako slabacak.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica euro cup nivo.


Sto se odbrane tice , bili smo uzasni.

Ovoliko puta da pomazemo sa Pitersa je jezivo, pogotovo sto ne spusta loptu u dribling. Od 28 poena , mislim da je 20 bio sam. 28 poena, sa verovatno 5 driblinga ukupno. 

 

Napad smo igrali kao sat. Bas za 10.

Onda su poceli da preuzimaju, tada je bukvalno sve stalo, i jednostvno Fala nismo mogli da resimo. 

 

1-1 iz dvomeca, dobro je to.

teramo dalje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

S bekom ne znam gde bismo, ali na PF nam stvarno treba pojacanje. 

Bek nam definitivno ne treba, uspeli smo da igramo egal sa OLY-jem i da dobijemo Fener 31 razlike sa Yagom, Teo i Nedovićem. Pod košem je pored pozicije PF problem i Tobijeva odbrana pika, 1 na 1 odbrana i zaštita obruča. Baš mekan igrač koji na ovakvu spoljnu liniju definitivno jeste problem. 

Link to comment
Share on other sites

Fali mesa pod kosem, čvrstine. Mekani smo. Toby , Luka, Davidovac...

Falila je unutrašnja igra. Preko Davidovca masa poena.  Ništa nije mogao da odbrani. Za 18 minuta samo 1 skok.

  Lazarevic 17 min...0 poena 0/2 iz igre, 0 skokova.

Nedovic dobro krenuo pa stao. Santos korektan.  

 

Krenuli smo dobro. Vodili 39-31, i onda Luka masi dva penala,  i odmah dobijamo na drugoj strani 2+1.

Dobili smo Olimpijakos 4 puta za redom,  veceras da bi bilo i peti put, nije smelo pomracenje u trecoj četvrtini i samo 9 poena + Gidra koji nista nije s'polja mogao  da ubaci. (0/5)

Ništa ide Milano, pa teraj dalje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spajk32 said:

Bentile vrati se, sve ti je oprošteno...
Subjektivan osećaj da bi bio i on onakav, mnogo bolji od Dede..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

 

Deda je limitiran, a Bentil je glup. Ipak, biram pre Dedu, osim ako na stolu nije i tegla tursije u ponudi. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cavani said:

Ali koja cepanja ima ovaj Barcokas, red smejanja, red plakanja, red pipkanja sudija.. Licno najodvratniji trener

Teska govnara, pljuje po sudijama, prigovara im, cim su krenuli da navlace trecu cetvrtinu i cetvrtu poceo da im aplaudira. Odvratan kolektiv i zato su i zasuzili sve one poraze u poslednjim sekundama a izmedju ostalog i onaj kos Ljulja u finalu Evrolige.

 

Sto se nas tice, borimo se, ali fale pojacanja. Nadam se da ce do sledeceg kola EL neko doci

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Deda je limitiran, a Bentil je glup. Ipak, biram pre Dedu, osim ako na stolu nije i tegla tursije u ponudi. 

Deda je mozda pametan za sah u kosarci to bas i ne pokazuje ove sezone. Osim ako ti treba neki vanserijski iq da sutnes trojku kad si sam ili da te u 80% situacija izblokiraju u reketu onda se izvinjavam.

  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...