Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nevjerovatna stvar za KKP je da im svaku utakmicu na domacem parketu i dosta utakmica u gostima sudi makar jedan sudija aba lige. Ne znam kako su uspjeli da srede to ali je to odlicno za njih. Čini mi se da kad smo mi igrali EL 18/19 nije nam sudio ni jedan sudija aba lige na domacim mecevima i vrlo vjerovatno ni u gostima. Nisam siguran 100% ali cini mi se da nam uopste nisu davali aba sudije

Edited by Nemam_ti_kad
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nele said:

Milanezi se izgleda bas loze protiv Bg klubova ponovo nista ne mase


Ne maše dok se ne zaigra odbrana protiv njih. Zavidim grobarima ove sezone, navijaju za klub koji može sa svima da igra.

 

PJ - Panter - Naneli - Ledej - Kaboklo

Petorka koja bi u NBA imala šta da pokaže a kamoli u evropi.

Edited by K.Dot
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tako to izgleda kad su svima rasporedjene uloge, onda i Andjusic, Jaramaz i Smaji izlgledaju keo legit EL igrači. Plus još uvek nisu gotovi sa pojačanjima, traži se još jedan plej koliko sam video, bukvalno idu na F4, da se ispravi nepravda od prošle godine. Svaka čast Ostoji i Saviću.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Nevjerovatna stvar za KKP je da im svaku utakmicu na domacem parketu i dosta utakmica u gostima sudi makar jedan sudija aba lige. Ne znam kako su uspjeli da srede to ali je to odlicno za njih. Čini mi se da kad smo mi igrali EL 18/19 nije nam sudio ni jedan sudija aba lige na domacim mecevima i vrlo vjerovatno ni u gostima. Nisam siguran 100% ali cini mi se da nam uopste nisu davali aba sudije

Možda nema dovoljno sudija da bi se stalno izbegavale ABA sudije kojih ima dosta u Evroligi. Zvezdi juče u gostima protiv Valensije sudili Javor i Radojković.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...