Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Dozier uopšte nije nešto dominantan, dobar je igrač ali dominacija je baš prejaka reč za njega. Možda će biti jer mi deluje kao nacrtan za evropsku košarku ali za sada to nije nikakav spektakl iako igra sve bolje. Pogledajte recimo brojke Nunnallya koje su za sad nestvarne ove sezone, pa opet ne bih ni to nazvao dominacijom nit bi isti imao šta da traži u NBA. Dominacija je ono što je Exum radio, napad za napadom rešava sam neretko preko centara i pretrčavajući mnogo niže bekove.

 

Ne treba zaboraviti ni da je Danteu bila druga sezona u Evropi. To prilagođavanje svakako igra veliku ulogu u učinku.

Link to comment
Share on other sites

@Del Piero

 

Što je najbolje, sasvim je realno da će Mike James u skorije vrijeme postati all time leader u EL po broju poena čisto radi broja utakmica u ovom modernom formatu. Druga stvar je što to nema previše veze s overall rankingom, ali ajde ti to njemu objasni. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Prilicno sam siguran da se ovaj Nedovicev prelaz cesto desava i drugima a skoro nikad ne sudi u takvom trenutku, al dobro, da ne duzimo.
Pa to je generalno vaš problem (ali i problem većine navijača), praktično stereotip, da ste "prilično sigurni" u nešto što ne možete da dokažete, već u vaš subjektivni utisak da samo vašem timu se to sudi i na taj način oštećuje. Prilično, skoro, često, al dobro... Sve sami "argumenti" bazirani na ličnom emocionalnom utisku.
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Eddard said:
36 minutes ago, Cavani said:
Prilicno sam siguran da se ovaj Nedovicev prelaz cesto desava i drugima a skoro nikad ne sudi u takvom trenutku, al dobro, da ne duzimo.

Pa to je generalno vaš problem (ali i problem većine navijača), praktično stereotip, da ste "prilično sigurni" u nešto što ne možete da dokažete, već u vaš subjektivni utisak da samo vašem timu se to sudi i na taj način oštećuje. Prilično, skoro, često, al dobro... Sve sami "argumenti" bazirani na ličnom emocionalnom utisku.

 

On 12/2/2023 at 10:20 PM, Eddard said:

A, brate, al sudije nemaju osećaj za filing, svaki drugi faul gledaju na 40 razlike. Who cares, pustite ljude da odigraju i idu kućama.

 

15 hours ago, Eddard said:

Ma daj, ovo videlo faula nije.

 

15 hours ago, Eddard said:

Ajd malo i nama nešto da poklone.

 

15 hours ago, Eddard said:

Ovo mora da bude u najgorem slučaju obostrana.
 

Standaran post sa visine, cudno za nekoga ko non stop pominje sudije.

Jel ti to pricas o sebi?🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shikamaru said:

Predstavnici obe ekipe uočeni u izlasku posle tekme, zajedno, da utope ratne sekire 

 

Edit: gubitnici plaćaju 😅

 

Ko je bio predstavnik KKP-a, Smajli? :classic_biggrin:

 

4 hours ago, NikolaTest said:

Jos Ulanovas promasio pobedu... gde ces lepsi kraj.

 

Vratiće mu se to u Areni. No sikiriki.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Davai Davai said:

 

Da li si se nekad zapitao da ćeš kad osediš postati : Crni - Beli ? 😆 

Šalim se malo, opustite priču... ❤️
Napraviste i ovde tatu, smh

Ne moram da se pitam, ako me razumes.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ko je bio predstavnik KKP-a, Smajli? :classic_biggrin:

Čisto radi razbijanja stereotipa, da kažem da nije Smajli 😁 

Al kad je došao račun, samo je prosleđen Džejmsu koji je bez oklevanja izvadio da plati, bilo je sve gospodski, malo rasprave u vezi same utakmice ali sve u dobrom duhu (svakako pozitivnije nego ovde)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Nadam se da smo se ispucali sa suđenjem za sada, ipak je duplo kolo ove nedelje pa će biti još ohoho materijala. KKP cele sezone igra neizvesne završnice pa onda neke sudijske odluke više bodu oči jer su skoro sve njihove utakmice na jednu loptu. Meni je generalno onaj Juan Carlos Garcia koji je sinoć sudio u Areni uz Lottermosera najbolji sudija u EL. 

Meni je Lotermozer ubedljivo najbolji sudija u EL. Mozda bi to bio Pukl da se ne ponistava sranjima koje pravi u aba.

Spanac je odlican. Npr meni je i drugi spanac, obican Perez dobar sudija, mada ne toliko cesto u ulozi prvog sudije na derbi mecevima.

Mislim da mu fali taj momenat da istupi, previse se drzi po strani.

Link to comment
Share on other sites

Standaran post sa visine, cudno za nekoga ko non stop pominje sudije.
Jel ti to pricas o sebi?[emoji1787]
Ajd kad me već za jezik vučeš da ti odgovorim sa visine...

Iskopao si tri i po posta koja sam napisao u toku trajanja utakmica, "u afektu", a ne dva dana posle gde raspredam o suđenju kao vi što radite posle svake utakmice KKP. Prvi post se uopšte ne tiče suđenja u smislu tendencije, grešaka ili navlačenja, tako da si tu omašio fuzbal, a ostala tri iskreno se više ne sećam na koje situacije su se odnosili, ni da li sam bio u pravu ili ne jer me ne interesuje da razglabam o suđenju nakon što se završi utakmica, kao neki. A uspeo si da u pogrešne svrhe citiraš i moj poslednji post sa sinoćnje tekme koji se tiče suđenja, ajd malo i nama da poklone nešto (odnosilo se na namerni nad Smajlijem na kraju). Toliko o mojoj pristrasnosti kad je suđenje KKP-u u pitanju. Dakle, to je tvoja definicija "non-stop" pominjanja suđenja. Prelijepo.

U principu si omašio ne loptu, već i halu i grad i zemlju i u stilu "a vidi šta ti radiš" nisi uopšte odgovorio na ono što sam ja tvrdio, već si eto, bacio grudvu u mom smeru, čisto da nešto odgovoriš, koristeći postove koji ništa ne pokazuju, osim da i ja ponekad prokomentarišem suđenje neposredno posle dosuđene odluke, jednom neutralno, dva puta gde se ne slažem sa odlukama, a jednom gde čak i kažem da su sudili u korist KKP. A ti se ovde s druge strane mačuješ ko zna s kim, oko dve (teoretski ispravne) odluke dosuđene protiv KKCZ pre nekoliko nedelja i na osnovu toga izvlačiš zaključke o zaveri EL protiv CZ i u korist KKP.

Jebo ja sebe što sam izgubio pet minuta vremena na ovaj post, kad unapred ni ne znam čemu.
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

 

Prošle sezone je Haliko popio suspenziju od 4 utakmice nakon previda kod Mirotine trojke iz auta. 

Boze,  kad se setim EL koja je prvo izbacila tu trojku tako sto je skratila snimak gde se ne vidi Mirotina noga da bi zbog komentara izbrisali u totalu

Bas uzasna amaterska organizacija a mi se jadni stresiramo tu nesto 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Ajd kad me već za jezik vučeš da ti odgovorim sa visine...

Iskopao si tri i po posta koja sam napisao u toku trajanja utakmica, "u afektu", a ne dva dana posle gde raspredam o suđenju kao vi što radite posle svake utakmice KKP. Prvi post se uopšte ne tiče suđenja u smislu tendencije, grešaka ili navlačenja, tako da si tu omašio fuzbal, a ostala tri iskreno se više ne sećam na koje situacije su se odnosili, ni da li sam bio u pravu ili ne jer me ne interesuje da razglabam o suđenju nakon što se završi utakmica, kao neki. A uspeo si da u pogrešne svrhe citiraš i moj poslednji post sa sinoćnje tekme koji se tiče suđenja, ajd malo i nama da poklone nešto (odnosilo se na namerni nad Smajlijem na kraju). Toliko o mojoj pristrasnosti kad je suđenje KKP-u u pitanju. Dakle, to je tvoja definicija "non-stop" pominjanja suđenja. Prelijepo.

U principu si omašio ne loptu, već i halu i grad i zemlju i u stilu "a vidi šta ti radiš" nisi uopšte odgovorio na ono što sam ja tvrdio, već si eto, bacio grudvu u mom smeru, čisto da nešto odgovoriš, koristeći postove koji ništa ne pokazuju, osim da i ja ponekad prokomentarišem suđenje neposredno posle dosuđene odluke, jednom neutralno, dva puta gde se ne slažem sa odlukama, a jednom gde čak i kažem da su sudili u korist KKP. A ti se ovde s druge strane mačuješ ko zna s kim, oko dve (teoretski ispravne) odluke dosuđene protiv KKCZ pre nekoliko nedelja i na osnovu toga izvlačiš zaključke o zaveri EL protiv CZ i u korist KKP.

Jebo ja sebe što sam izgubio pet minuta vremena na ovaj post, kad unapred ni ne znam čemu.

 

On 10/19/2023 at 10:36 PM, Eddard said:

Odavno nisam neko suđenje okarakterisao ovako, ali ovo je najgora pljačka koju sam gledao u poslednjih par godina.

 

On 10/19/2023 at 10:38 PM, Eddard said:

Sad svirate faul, mamu vam...

 

On 10/19/2023 at 10:25 PM, Eddard said:

Ma jebite se bre!

 

On 10/19/2023 at 10:18 PM, Eddard said:

Krađa. Jebite se.

 

Evo i ja sam izgubio 10 min na ovaj post, ne znam cemu al ajde. 

Evo par tvojih postova gde koristis i ulicarski recnik koji je i kaznjiv, gde isto kao i mi mislis da vas kradu sudije, vodjen licnim emocionalnim utiskom koji ne mozes da dokazes, kako rece.

Mislim, ne smeta meni, svi smo mi ovde neki navijaci i mozda smo subjektivni, ali bezveze je da pises o nama navijacima, kada i ti to isto radis, jos i gore.

Link to comment
Share on other sites

Koja je poanta petorke Zvezde u kojoj su skupa Tobey i Davidovac i to bez obrambenih specijalaca tipa Lazić? Em nemaš zaštitu obruča, em kasniš na svaki closeout. Davidovac sam je popio najmanje tri trojke na istu foru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sharp said:

Koja je poanta petorke Zvezde u kojoj su skupa Tobey i Davidovac i to bez obrambenih specijalaca tipa Lazić? Em nemaš zaštitu obruča, em kasniš na svaki closeout. Davidovac sam je popio najmanje tri trojke na istu foru. 

Nakaradna selekcija. Tobey je projektovan za prvog centra, Davidovac prvu cetvorku, najmeksa odbrana..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...