Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Utisci nakon premijernih meceva u novoj sezoni:
 

Bas kao sto je @Chaos Is Me napisao, mnogo vise volim da gledam gostovanja Zalgirisa u BG od gostovanja Virtusa (i uopste, mnogo vise volim da gledam meceve Zalgirisa). Prosto, razlika u pristupu je nebo i zemlja, sampion Litvanije ne baca peskir nakon 10 razlike i sa njima nema revijalnih meceva. Tako je bilo i sada, gubili su 15 razlike i na kraju dobili. Evans je ponovo onaj stari, bice odlicno za Zalgiris ako bude mogao da ovako igra u kontinuitetu.

 

Crvena zvezda - Asvel je bio zavrsen mec i pre pocetka. Prosto je Asvel jedna od dve najlosije ekipe u EL, jos kad gostuju tu nema dileme (osim ako neka ekipa bas lose ne odigra). Taj mec ni nisam gledao nakon prvog poluvremena, prebacio sam se na Tel Aviv.

 

Maccabi je pokazao da je poraz od Hapoela nebitan za njih (a onoliko slavise Dzikica kao da je nesto epski uradio), u svojoj EL premijeri su zgazili rastimovani Partizan. Ako je za utehu crno-belima, ovo je jedan od 10 najtezih meceva na kojima se i ne ocekuje pobeda, pa se i los utisak oprasta. Asvel ce biti daleko bitnije gostovanje.

 

Barcelona je rutinski savladala Efes, sto je zapravo i realno - gosti imaju novog trenera, nove igrace, Barca je prosto bolja i igrala je na domacem terenu.

 

Bayern je u nastavku meca slomio zilavu ekipu Albe. Bice Bavarci dobri ove sezone, imaju odlicnog trenera i borice se za ulazak u Play In. Gosti su EC ekipa zalutala u ovo takmicenje, ali otkinuce oni vec nekome pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem neizvestan mec u Grckom derbiju bez obzira sto ih je Olimpijakos odrao onoliko razlike u super kupu i to je bilo bukvalno pre par dana. Tipujem da je Ataman malo psiholoski pustio jacu razliku (s obzirom na minutazu pojedinih igraca) da bi se ovi malo opustili i pomislili da su toliko jaci a onda spremao za ekipu za ono pravo i pobedio ih, a to je mec koji upravo pocinje. Mozda sam utripovao sve, mozda ih Olimpijakos opet odere, al mislim da to nije realan scenario vec ih ako ih dobiju bice nesto za par poena.

Link to comment
Share on other sites

Cim je jedan sudija iz ABA tu, scenario je jasan. Sudio je faul na Slukasu od Sikme cini mi se, bez apolutno ikakvog kontakta.
Podsetilo me na onu situaciju u nasem derbiju kad je Panter skocio vertikalno, niko ga dotakao nije, ista prica bukvalno.
Nikad to necu shvatiti, valjda sudis ono sto vidis.
Ako si posten!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

Nije mi jasno sto navijaci Panate imaju toliko americkih zastava u publici, jedini Amerikanac kog imaju je Grent. Jos nisam video da neki navijaci u Evropi furaju masovno americke zastave.


Tim zastavama aludiraju na to da su americki vojnici, po njihovim malim mozgovima, plodili zene po Pireju. I to furaju decenijama unazad i ne od danas.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...