Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

14 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Od naših, Zvezdu uglavnom prognoziraju malo ispod crte ili na 10-om mestu u najboljem slučaju, Partizan kao sigurnog učesnika play ina ili čak na šestom mestu. Nije kao da je ova prognoza merodavnija od bilo koje druge al eto nepristrasnog mišljenja.

 

Mislim da su kao i uvek kladionice najmerodavnije, a one stavljaju Partizan na 10o mesto a Zvezdu na 11o. 

 

30 minutes ago, Redstar0356 said:

ibaka zverina na nba 2k14, jedva cekam da vidim sta moze u el ove sezone

 

S obzirom da covek verovatno ima preko 40 godina, dobro jos i igra :classic_tongue:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je sledeća promocija tamo oko Nove godine. Ja sam u tom periodu kupio prošle sezone i to sa 50% popusta. Dobra stvar je što važi godinu dana od trenutka kupovine, ne samo do kraja sezone, tako da sam ja miran za prvi deo ove sezone ali videćemo da li će opet izbaciti oko praznika tu promociju kako bih mogao da obnovim.

 

Ovako, između, jedino ako naletiš na nešto vanredno.

Edited by pendulum
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dzonii said:

Ima li neko novi promo kod za Evroligin TV, jer je ELBIRD vazio do 27og?

 

Baš napisah na KKCZ temi. Puna cena je 3700, early bird je bio 3050. E sad, ne želim da ulazim u diskusiju o finansijama sa ljudima, ali realno ni ovo 3700 nije mnogo, sigurno ćeš se složiti. Šta više, cena je smešna.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SBB, ali se premisljam da li ima smisla i pored toga uzeti EL TV? Da li su komentatori toliko bolji (pa samim tim i uzitak)? Ima li jos nekih koristi u odnosu na TV prenos (oba mogu da se vrate)? Zna li neko da li postoji EL TV aplikacija za LG televizor? Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Quote

EuroLeagueTV is available on the following devices:

Desktop: PC and Mac - the website is available on all modern desktop browsers, including Chrome, Firefox, Safari, Edge and Internet Explorer 11+

Mobile and Tablet Devices: Available on iOS and Android smartphones and tablets

Smart TV: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Chrome Cast is available for both laptops (Google Chrome extension) and mobile.

 

Trenutno nema za LG TV ali uvek ti ostaje mogućnost da povežeš komp sa TV-om ili da castuješ sa telefona.

 

Od pogodnosti tu je gledanje 4 utakmice istovremeno na 4 mala ekrana u jednom prozoru. Ovo ne radi na aplikaciji. Samo iz browser-a.

 

Osim prenosa izlaze i neki specijali gde igrači komentarišu uživo tekme ili imaš ozvučene sudije ali mislim da to svakako izbace i na YT kasnije. Takođe imaš sve tekme koje se igraju i u EL i EK jer može da se se desi da SK nešto ne prenosi...generalno ako imaš SBB i pristup svim SK kanalima verovatno ti ne treba mada kao što reče gore @John Terry cena je mizerna (nešto iznad 30e) tako da je OK imati ako ti zatreba. Zgodno je i što aplikacija radi u inostranstvu (osim u FRA, ITA i Monaku i Španiji) pa ko putuje često dobro dođe. SBB se skrembluje van Srbije pa moraju da se jure strimovi. Ne računam opciju sa VPN-om.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

a ako imas VPN i predstavis se kao da zivis u Turskoj, platices oko 20 i nesto sitno evra 🙂

E jbg, ja već platio domaću cenu, nisam znao za ovo.

 

Ali dobro šta ima veze, ionako je kod nas sve skupo, Euroleague pass = jedno 6 konzervi tunjevine.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

ELTV odlicno ulaganje vec sad to vidim a nije ni pocelo. 

Sinoc legnem odgledam EC reprizu, preskocis tajmaute, pauze... 

Cak i da pustis reprizu na 1.5 brzinu opet ispratis mec na miru, a plus ce ti delovati da su Davidovac i Kuzmic brzii. 

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, robins said:

Ako se uzme medijalna plata 55€ u Hrvatskoj ~ 32€ u Srbiji.

 

Istina, ali po tom istom kriteriju bi onda u Njemačkoj (80e), Austriji i Italiji (70e) trebalo koštati 2-2.5x više. Da se razumijemo, ne žalim se, smatram i ovo više nego povoljnom cijenom za nekoga tko to redovito koristi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kankkunen said:

Euroleague Basketball and Panini America sign multi-year trading card partnership

https://www.euroleaguebasketball.net/news/euroleague-basketball-panini-america-sign-multi-year-trading-card-part

 

F7mm-t_WkAAy6OE?format=jpg&name=small

 

Skoro sam kačio post sa jednog dizajnerskog ig naloga koji je najjavljivao nešto novo kod njih sa slikom sličica. Kad izgleda da će oni baš i raditi dizajn. 

 

Evo novih slika:

IMG-20231004-190742.jpg

 

IMG-20231004-185808.jpg

 

Screenshot-2023-10-04-18-59-40-071-com-i

 

Screenshot-2023-10-04-18-59-30-545-com-i

 

Screenshot-2023-10-04-18-58-48-926-com-i

 

IMG-20231004-185915.jpg

 

Gde ćemo menjažu da organizujemo?! 😄

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uvrnuto said:

 

Skoro sam kačio post sa jednog dizajnerskog ig naloga koji je najjavljivao nešto novo kod njih sa slikom sličica. Kad izgleda da će oni baš i raditi dizajn. 

 

Evo novih slika:

IMG-20231004-190742.jpg

 

IMG-20231004-185808.jpg

 

Screenshot-2023-10-04-18-59-40-071-com-i

 

Screenshot-2023-10-04-18-59-30-545-com-i

 

Screenshot-2023-10-04-18-58-48-926-com-i

 

IMG-20231004-185915.jpg

 

Gde ćemo menjažu da organizujemo?! 😄

 

Shut up & take my moneyyyy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Kad ste vec kod Turske i popusta, moze li taj pass da resi na ovaj nacin? :classic_smile: Tj, da li kasnije nece biti problem ako se gleda sa srpskog IP. 

 

xCXGyd8.png

 

Može tako, ja sam isto uradio samo sa drugom vpn app (Nord).

Radi sve ok, gledao sam neke tekme EC danas.

Naravno, rizik je da u nekom momentu EL provali da ima puno Turaka u drugim zemljama, ali ja čisto sumnjam da će se to desiti. Bar ja sam na taj rizik spreman

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...