Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

https://basketnews.com/news-195346-zalgiris-kaunas-budget-for-2023-24-season-revealed.html?utm_campaign=basket-news-daily&utm_medium=email&utm_edition=202310041200&utm_source=newsletter

 

Budzet Zalgirisa za ovu sezonu slican kao Zvezdin prosle sezone (sa kraja a ne pocetka). S obzirom da deluju jeftinije od ovih 8.4 miliona, mislim da je to ukupno koliko planiraju da potrose i da ce sigurno dovesti jos jedno pojacanje koje nije jeftino.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bodo said:

Partizan se doima  slabiji nego lani. 

 

Nije valjda da stvarno Obradovic planira da mu Kaminski bude prvi centar? 

 

To bi bio zajeb skoro ravan onom kada su mu reket u Fenerbahcu drzali Semih Erden, Oguz Savas i Luka Zoric.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

 

Nije valjda da stvarno Obradovic planira da mu Kaminski bude prvi centar

 

To bi bio zajeb skoro ravan onom kada su mu reket u Fenerbahcu drzali Semih Erden, Oguz Savas i Luka Zoric.

I ja sam to pomislio na prvu kad su ga potpisali. Rekoh sam sebi nemoguće. I spominjao se još Terrence Ross kao moguće pojačanje. Po meni loša odluka Obradovića. Će biti da se malo zaletio. A i Dozier i Exum su razlika dan i noć po pitanju u  utjecaju na igru Partizana. Po meni je njegov odlazak najveći gubitak za njih. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

 A i Dozier i Exum su razlika dan i noć po pitanju u  utjecaju na igru Partizana.

 

nije ni exum bas krenuo fantasticno a vec je bio pola sezone pre u evropi

 

jedna tekma ili 5 ne bi trebalo da su argument za ultimativne zakljucke

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nije ni exum bas krenuo fantasticno a vec je bio pola sezone pre u evropi

 

jedna tekma ili 5 ne bi trebalo da su argument za ultimativne zakljucke

Meni je Dozier baš bezveze igrač. Nit prdi nit smrdi. A Exum mi je imao to nešto. Nije ultimativni zaključak ali je moj. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

okej sto je tvoj, nego si gore pisao u uticaju doziera na igru partizana a odigrao je jednu el i jednu aba tekmu

Istina. Ništa onda cemo pokrenuti opet ovu debatu za jedno 7,8 odigranih kola šta u jednom šta u drugom takmičenju pa povući neku paralelu iili pak okomicu. 

Link to comment
Share on other sites

Još jednom da pohvalim EL TV, vrijedi svake pare.
Ne postoji aplikacija za LG kao što sam već napisao, ali bez problema se ode na sajt preko pretraživača, pusti utakmica i nema sekunde sjeckanja.
31 evro za cijelu sezonu, a samo večeras sam pogledao tri utakmice.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Alba je baš preslaba, igraju oni bolju košarku od Asvela npr ali kvalitet im je užasno tanak. Bajern je odigrao skromno a opet rutinski dobio, pri čemu ni Bajern nije neka elitna ekipa. Edwards jako krenuo sa indeksom minus 7. Ibaka izgleda solidno živo, ne forsira a i dalje u Evropi može da bude ozbiljno defanzivno strašilo.

 

Efes očajan a baš sam tipovao da mogu da uzmu pobedu u Blaugrani. Kriminalan start Thompsona, a Clyburn isto u onom modu kad mu se ne živi. Barsa je odigrala najbolje od starta sezone i dosta toga im se otvorilo.

 

Žalgiris uzeo jedinu pobedu za goste. Na ovom meču se jasno videla razilka između kvalitetnog ali malodušnog tima poput Virtusa i ratničke ekipe koja baš ne impresionira talentom poput zelenih. Evans odličan kao strelac ali opet je Ulanovas imao neka herojstva. Virtusu nedostaje neki rasni bek, pod košem su Toko i Mickey odradili dobar posao ali džaba.

 

Makabi mi je bio iznenađujuće dobar. Nisu oni po kvalitetu rostera ništa iznad Partizana ali su sinoć izgledali kao mašina, posebno Zo i Nebo. Takođe mi je bio i utisak koliko je Blatt navozao Jaramaza, bilo je dosta neprijatno. Sorkin postade legitiman EL igrač.

Link to comment
Share on other sites

Da, Efes razočarao iako su dobar dio meča bili u igri. Thompson baš loš na debiju. Vidjećemo za dalje, ima Efes kvaliteta sigurno.

 

Virtus klasika, ništa se tu nije promijenilo. Kad se lomi kreću svađe sa loptom i sudaranja sa obručem. Užasna završnica.

 

Večeras jači parovi, moglo bi biti neizvijesnosti na svim utakmicama. Baskonija tradicionalno nezgodna za Real iako je sad razlika u kvalitetu baš vidljiva. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...