Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Više kvalitetnih igrača ima PAO i to je presudilo. Da je Boldvin spreman možda bi drugačije bilo, ovako mislim da Makabi nema šta da traži u Atini. Očekujem laganih 15 razlike za PAO.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako se provuče ovaj odvratni klub,sa odvratnim trenerom i predsednikom.Fuj!

Još kad prirodam ovog Slukasa i šipkaša dva moralna pigmeja zaplakao BiH od muke što ih Makabi nije izbacio.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lesor, Slukas, Nunn i Mitoglu nisu izlazili iz igre celo drugo poluvreme, Ataman i ne zna drugacije.

Odvratna skupina na celu sa Janakopulosom sada ima zicer kuci, Makabi nema previse sansi ali nadam se da gresim.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Au...sad sam sve video, da neko ko voli kosarku podrzava Pao, sa ovakvim gazdom, sa Slukasom...

 

Nije to, nego što neko ne podržava jedini domaći klub u top8.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Nemoj samo o gazdama brt :))))) 

Cova je za ovog indijanca pojam.

Zapravo ne verujem da iko sem Zvezde na celu ima doktora, zve neki krimosi, dizajneri, bivsi sportisti, limari itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrhunska utakmica. Steta za Makabi, bez pravog domaceg terena, bez najboljeg igraca iz RS, malo im je falilo. Realno bi pobeda u OAKI u majstorici bila malo cudo, ali ajde da vidimo. Ovde su odigrali izuzetno dobro, Blatt je muski povukao, ali treba reci i da je PAO bio na nivou kad je dupe zvakalo gace. Pre svega Nunn, koji je jos jednom pokazao klasu i da je igrac koji je nekada bio ozbiljan strelac i na NBA playoff nivou.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

U serijama Barsa-Oly i PAO-Makabi mi je bas tesko da se nateram da navijam za nekoga, tako da - bar su otisle u petu.

Mozda mi je jedini kriterijum navijanje protiv Reala, a njih, cini mi se, samo grci mogu da dobiju...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Najgore je da navijači BG blizanaca drže slovo o tome kakav je gazda PAO. 

Jaoj, nemoj ovo. Znaci niko ovde nema prava na misljenje jer eto navija za KKP ili KKCZ?

 

Jebiga Dame...Ne ide to tako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Jaoj, nemoj ovo. Znaci niko ovde nema prava na misljenje jer eto navija za KKP ili KKCZ?

 

Jebiga Dame...Ne ide to tako.

 

Možda da još jednom pročitaš šta sam napisala. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne navijam ni za koga, sem Zvezde.

Boli me tuki, samo se iscudjujem pojedinima ovde...

Verujem da se igra Spejs dzem, taj neko bi navijao za cudovista🤢

Link to comment
Share on other sites

Најбољи европски тренер је успео да ишчупа ову утакмицу, Слукас и Нан као Мицић и Ларкин, свака част. И поред тога што је Макаби атлетичнији због спољне линије, ПАО је успео да исконтролише једно 3, 4 кључна скока и на класу бекова да преломи.

 

Неће бити лако ни у мајсторици, али победа се не сме испустити. 

Link to comment
Share on other sites

Janakopulos-narkic

Ataman- Ataman

Lesor-sipkas i siledzija

Slukas-preletacevic

Vildoza-trepavica

 

Bas trebas imati cudan ukus da navijas za ovu skupinu. Ono kad se Slukas klanja navijacima Pao-a je hihglight ove druzine.

Jedini je ovaj Nunn gotivan, ubica.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nekog možda zanima košarka, ne lični animoziteti i preferencije. PAO kad je na max obrtaja pegla mnogo bolji basket i može više da pruži na F4 od Maccabija. Pri čemu blago rečeno ne mirišem Atamana ni dobar deo igrača. S druge strane, Maccabi nije nikakav herojski sirotinjski klub pa da ima moje simpatije. 

Edited by DameTime
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...