Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, DameTime said:

Nekog možda zanima košarka, ne lični animoziteti i preferencije. PAO kad je na max obrtaja pegla mnogo bolji basket i može više da pruži na F4 od Maccabija. Pri čemu blago rečeno ne mirišem Atamana ni dobar deo igrača. S druge strane, Maccabi nije nikakav herojski sirotinjski klub pa da ima moje simpatije. 

Ma ja razumem vas, vi gledatr Dalas zbog Egzuma klacera, Pao zbog Lesora i Papapetrua, Oli zbog Milutonova i Gosa(oh, wait)😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jesu preletacevici?

Daj Miki, znas na sta mislim. Ne mozes mi reci da ono klanjanje jednog Slukasa navijacima Pao-a nije otrcano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Koje nas?

Pa sto se vezujete za lik i delo odredjene licnosti koja ostavi traga u dragom vam klubu, pa posle i da predje u Al Nasr, gledate i podrzavate. I to jeste lepo, ja kazem razumem vas, ne upraznjavam, ali kao kapiram.

Ali ovo navijanje za Real, Barsu, Psg, City, Pao, Boston, Lejkerse...

 

Secam se kad je Boston skupio onaj tim sa Garnetom kog sam obozavao, bio mi je gori od svih Lebronovih i Durentilinih popusaja.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Daj Miki, znas na sta mislim. Ne mozes mi reci da ono klanjanje jednog Slukasa navijacima Pao-a nije otrcano.

Za mene je Sloukas igracina, clutcher. 

 

E sad iako me se ne tice to o cemu ti pricas, jel znamo uopste pricu oko tog prelaska? Neko ko je navijac Oly i ko ke dao sve tom klubu, uzeo 3 EL sa tim klubom me prelazi tek tako u Pao pa jos radi to sto mu zamjerate? Nesto ne vjerujem da je bilo e otisao da spava pa kad je ustao kaze sebi e odoh ja u Pao.

Eto i najveca legenda Oly je covjek koji je uzimao titule sa Paom pa presao u Oly pa eto, Spanoulis ostaje i dalje jedan od najvecih evropskih igraca.

 

Tako su i Bodiroga (Real-Barsa) i Sale ( Barsa-Real ) presli oa su i dalje to sto jesu igracki.

Link to comment
Share on other sites

Vrhunska serija. 
Razliku je napravilo to sto Makabi nije imao lidera koji ce da uzme loptu kada se lomilo. 

Svaka cast i Blatu i Bartolomiu koji su pogadjali ali oni nisu taj nivo… tu  se Baldwinov izostanak video.

S druge strane Nan pravi floor general… cuva najboljeg protivnickog igraca, u napadu crta po terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Za mene je Sloukas igracina, clutcher. 

 

E sad iako me se ne tice to o cemu ti pricas, jel znamo uopste pricu oko tog prelaska? Neko ko je navijac Oly i ko ke dao sve tom klubu, uzeo 3 EL sa tim klubom me prelazi tek tako u Pao pa jos radi to sto mu zamjerate? Nesto ne vjerujem da je bilo e otisao da spava pa kad je ustao kaze sebi e odoh ja u Pao.

Eto i najveca legenda Oly je covjek koji je uzimao titule sa Paom pa presao u Oly pa eto, Spanoulis ostaje i dalje jedan od najvecih evropskih igraca.

 

Tako su i Bodiroga (Real-Barsa) i Sale ( Barsa-Real ) presli oa su i dalje to sto jesu igracki.

Bodiroga i Djordjevic ne mogu da se porede jer su to stranci, cist profesionalizam.

 Spanulis moze samo donekle, mada on nije ni blizu legenda Pao-a kao Slukas Olija, a i nije presao u poznim igrackim godinama kao Slukas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Bodiroga i Djordjevic ne mogu da se porede jer su to stranci, cist profesionalizam.

 Spanulis moze samo donekle, mada on nije ni blizu legenda Pao-a kao Slukas Olija, a i nije presao u poznim igrackim godinama kao Slukas. 

Onda mi reci razlog prelaska?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Mislio sam da je to ocigledno, novac.

 

The situation with Olympiakos also played an important role, in what people don’t know and those who should and who were present, know it. My decision is not to speak about this and I will not. 

 

Ne bih rekao da je samo novac. Najlakse je po jednoj strani oplesti a nemati cijelu sliku na uvid.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

The situation with Olympiakos also played an important role, in what people don’t know and those who should and who were present, know it. My decision is not to speak about this and I will not. 

 

Ne bih rekao da je samo novac. Najlakse je po jednoj strani oplesti a nemati cijelu sliku na uvid.

  Da, znam za tu izjavu. Mozda je Oli procenio da je prosao zenit, hteo da mu smanji ulogu, minutazu, ugovor, duzinu ugovora.

Sta god da je bilo mogao je otici u barem 5-6 top klubova u Evropi, on je odlucio da ode u Pao koji je obio kasu u medjuvremenu i tamo se klanja navijacima. Meni je to otrcano.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

  Da, znam za tu izjavu. Mozda je Oli procenio da je prosao zenit, hteo da mu smanji ulogu, minutazu, ugovor, duzinu ugovora.

Sta god da je bilo mogao je otici u barem 5-6 top klubova u Evropi, on je odlucio da ode u Pao koji je obio kasu u medjuvremenu i tamo se klanja navijacima. Meni je to otrcano.

Pa gdje je postovanje tog kluba? E bio si dobar svih ovih godina ali ae sad pali. 

Ne radi se to tako. Odvratan klub.

 

Sloukas kao sto vidimo itekako i dalje doprinosi na EL nivou. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Pa gdje je postovanje tog kluba? E bio si dobar svih ovih godina ali ae sad pali. 

Ne radi se to tako. Odvratan klub.

 

Sloukas kao sto vidimo itekako i dalje doprinosi na EL nivou. 

Profesionalizam, nisu oni to izmislili.

Celzi je imao dugo godina politiku da 30+ igracima daje samo jednogodisnje ugovore, kolike god da su legende kluba.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Profesionalizam, nisu oni to izmislili.

Celzi je imao dugo godina politiku da 30+ igracima daje samo jednogodisnje ugovore, kolike god da su legende kluba.

Pa onda je i ovo profesionalizam od Sloukasa. Nije ni on to izmislio, nije ni prvi ni poslednji igrac da predje iz jednog rivala u drugi. 

 

A da, mogao je da bira da ode u neki drigi klub. A zasto bi ako ga taj klub kome je sve dao sutne kao poslednje govno?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa onda je i ovo profesionalizam od Sloukasa. Nije ni on to izmislio, nije ni prvi ni poslednji igrac da predje iz jednog rivala u drugi. 

 

A da, mogao je da bira da ode u neki drigi klub. A zasto bi ako ga taj klub kome je sve dao sutne kao poslednje govno?

Ovo ne mozemo da znamo, cak sta vise malo je verovatno. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

S druge strane, Maccabi nije nikakav herojski sirotinjski klub pa da ima moje simpatije. 

 

Da se ne pravimo Toše, Dame, nemaš simpatije za Makabi samo zbog zemlje iz koje dolazi 😉

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Pa sto se vezujete za lik i delo odredjene licnosti koja ostavi traga u dragom vam klubu, pa posle i da predje u Al Nasr, gledate i podrzavate. I to jeste lepo, ja kazem razumem vas, ne upraznjavam, ali kao kapiram.

Ali ovo navijanje za Real, Barsu, Psg, City, Pao, Boston, Lejkerse...

 

Secam se kad je Boston skupio onaj tim sa Garnetom kog sam obozavao, bio mi je gori od svih Lebronovih i Durentilinih popusaja.

 

Aha, znači Barsa, Real, PSG, City, PAO, Boston i Lakersi kao primeri klubova koji imaju para i, naravno, privilegovano suđenje? :ss:

 

Podsetiću te, ako si zaboravio, da i ti navijaš za jedan od privilegovanih klubova, samo naravno na nižem nivou. Šta treba da rade navijači Mege, MZT-a ili Borca, da pitaju kako neko može da podržava klubove na čijem čelu je Čović ili Ostoja?

 

12 minutes ago, Eddard said:

Da se ne pravimo Toše, Dame, nemaš simpatije za Makabi samo zbog zemlje iz koje dolazi 😉

 

Ovo je baš jako nisko, politika nema nikakve veze sa tim. Samo nisam neko ko će podržavati Maccabi da bi navijao protiv Janakopulosa i Atamana. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Podsetiću te, ako si zaboravio, da i ti navijaš za jedan od privilegovanih klubova, samo naravno na nižem nivou

Jedan, ne 10 sirom sveta.

Link to comment
Share on other sites

Vrhunska serija i košarka a vi se bavite tom tematikom iz osnovne škole. Mislim da Makabi ima baš male šanse u petoj, jedino da se ovi iz PAO odseku od treme a da Zo odigra kao fakir, malo verovatno. Nisu ni meni simpatični ovi iz PAO ali vidi se da je timska sinergija kod njih na vrhunskom nivou, možda su po tome i najjači u EL i za to kapa dole Atamanu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...