Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mislim da koš nisu mogli da ponište na osnovu gledanja ovog snimka, već samo da vide za nesportsku. 

Hm..ali ako je nesportska bila pre kosa, kako mogu da dozvole bilo koji potez posle iste?

Link to comment
Share on other sites

Ludnica.

 

Ne mogu da shvatim priznavanje Musinog koša. Pa upravo ta namerna je omogućila to polaganje. Ali jbg, smrdljivi Real je to.

 

Dobar je bio i Kampaco kod 5. lične, šokiran što su mu svirali, kreće performans sa pokazivanjem lopte, onda gledamo ponovljen snimak i vidimo sekiricu po rukama, da ne znam koliko je uopšte dodirnuo loptu.

::::::::::::::

 

Da, nisam stigao da prokomentarišem sramotni završetak Valensija - Pao. Dozvoliti da onakav faul reši utakmicu, neverovatno.

3 minutes ago, Milko Miller said:

Ja sam ugasio na 102-93 za Efes kad vidim pre minut da jos igraju. Kako je Efes uspeo da prokocka +9 za 2 minuta?

 

Tako što su imali suludu ideju da će samo ubijanjem celih napada da reše tekmu, bukvalno ništa nisu pokušavali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, leki bg said:

Hm..ali ako je nesportska bila pre kosa, kako mogu da dozvole bilo koji potez posle iste?

Moguće zbog toga što nije bio coach challenge, a sudije valjda same mogu da gledaju samo za taj fizički kontakt za koji se svira nesportska. 

Plus nije bilo nikakve prvobitne odluke, kao faul odbrane, pa da promene u faul u napadu. 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moguće zbog toga što nije bio coach challenge, a sudije valjda same mogu da gledaju samo za taj fizički kontakt za koji se svira nesportska. 

Plus nije bilo nikakve prvobitne odluke, kao faul odbrane, pa da promene u faul u napadu. 

Razumem sta hoces da kazes, sve ok...a meni i dalje nema smisla da ga jbs 😀 

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Hardenu su onakvi laktovi u NBA godinma prolazili kao gradjenje lopte i cist kosarkaski potez. 

To sta je Hardenu u Hjustonu prolazilo....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa po meni to mora da bude kriterijum kao situacija kada neko da trojku, a sudije sviraju faul u napadu u bloku ili negde blizu. Pa gledaju da li je taj faul nastao posle šuta i koliko je taj kontakt uticao da dođe do pozicije za šut.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Faul nije sviran.

Sudije u poslednja dva minuta mogu da gledaju na svoju inicijativu i bez čelendža.

To su i uradili i nisu mogli da preinače odluku jer je nije ni bilo. Svirali su nesportski faul.

Pravilo je glupo i trebalo bi se izmeniti u ovom smislu koji Realni piše.

Kako sudije ovo nisu vidjeli uživo, to je tek pitanje.

Musa u utakmici života najbolji potez lakat u vugla msm.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da rezimiramo:

4 razlike za Real

Musa pravi nesportsku i daje kos 

Sudije priznaju svoju gresku time sto naknadno dosudjuju Musi nesportsku

Kos se ipak priznaje i ostaje +6

Sudije resile tekmu greskom koju su priznale

Link to comment
Share on other sites

Je l' su završili Real i Efes?

 

Mislio sam da će mi neko vreme biti muka od košarke kao takve, kad ono međutim. Sinoć kao aj'da bacim oko šta se dešava i tu dođe do blagog pomeranja večernjih planova :classic_biggrin:

 

Dakle ova nedelja nam je donela situaciju da je i Real dodirnut, tako da se krug ekipa 'svako svakog može da dobije' još proširio. Teško mogu da se setim neizvesnijeg takmičenja.

 

Sinoć me ponovo fascinirao Larkin. I posle 50 minuta na parketu čovek lagan na nogama i niko živ ne može da ga uhvati.

 

Ogromantan rispekt za Baskoniju, ultrazajebana ekipa. Ataman je vrh trener i tu nema dvojbe, ali ga konstantno prati i značajna doza sreće.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Sta je ovo bilo sa Okobom i Monakom vidim suspendovan od strane kluba do daljnjeg ??

The suspension was implemented after Thursday's loss to Olympiacos BC due to disrespectful attitude and unprofessional behavior.

 

Nisam gledao taj mec ali mora da se sa Sasom zakacio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

The suspension was implemented after Thursday's loss to Olympiacos BC due to disrespectful attitude and unprofessional behavior.

 

Nisam gledao taj mec ali mora da se sa Sasom zakacio.

Nemam pojma nemam vremena zadnjih dana da gledam bilo sta osim Zvezde tako da me bas cudi, ali moguce to sto si ti rekao.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

The suspension was implemented after Thursday's loss to Olympiacos BC due to disrespectful attitude and unprofessional behavior.

 

Nisam gledao taj mec ali mora da se sa Sasom zakacio.

Jebiga to je tim prepun egomanijaka ali i vrhunskih igraca.

 

Kapiram da je Sasa resio da stane u odbranu svog autoriteta nakon dva poraza, pa je vodeci se onim "sto je dozvoljeno Bogu nije volu" preskocio Dzejmsa i udario(reagovao) na Okoba.

On sa Lojdom recimo ne moze nikada da ima problem, em sto ne igra em sto mu je miljenik, Kemba je u ladovina modu, ostaje jedino Okobo kao opcija kojoj ne mora da se trpi bilo sta.

 

U ovoj situaciji sreca je obostrana sto se Sale pacifikovao u odnosu na trenerske pocetke, inace ovo definitivno ne bi bila jedina suspenzija u Monaku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledece nedelje duplo kolo u Oaki, i tu ocekujem da se zacementiramo u top4.

 

I dalje ne igramo dovoljno dobro, stucamo, ali ipak je i novi tim u pitanju.

Jos kad nam se vrati najbolje krilo Evrope...

 

#atamania #dimitris #gogreens

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Sledece nedelje duplo kolo u Oaki, i tu ocekujem da se zacementiramo u top4.

 

I dalje ne igramo dovoljno dobro, stucamo, ali ipak je i novi tim u pitanju.

Jos kad nam se vrati najbolje krilo Evrope...

 

#atamania #dimitris #gogreens

 

Mislim da sam upravo bljucnuo malo iznutra

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...