Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Lee je ozbiljna zujalica, izrazito podcenjen igrac koji je uz Majka i Bejkona nosio Monako u završnici sezone 21/22, kao i u mečevima protiv Olija u top 8, prošle godine kao back up je doveden bez znanja Radonje, a u toj grozomornoj sezoni bio je još I najbolji igrač tima i ozbiljna paljevina, verujem da bi u areni on grizao parket.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je vjerovatno bila najvažnija utakmica sezone za kkcz i prilika da vezu seriju pobjeda, da krenu u zalet.  Osim Jaga i Bolomboja vrlo vrlo tanko, bez samopouzdanja i zelje da se pobiju. A upravo su morali da fizicki da se postave. Bas neočekivano posle pobjede u derbiju, ocekivao sam da "grizu".  Mora se priznati i da je asvel sutirao sjajno kada je trebalo ali su i pokazali cvrstinu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas rekao da će CZ lakše dobiti Milano, nego Asvel.

 

Lakše je igrati protiv dobre ekipe kojoj fali 4-5 vrhunskih igrača, nego protiv slabije, ali kompletne ekipe, dodatno motivisane promenom trenera, da se malo trgnu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Ja sam danas rekao da će CZ lakše dobiti Milano, nego Asvel.

 

Lakše je igrati protiv dobre ekipe kojoj fali 4-5 vrhunskih igrača, nego protiv slabije, ali kompletne ekipe, dodatno motivisane promenom trenera, da se malo trgnu.

 

Ima logike ali Zvezda bi sa ovom igrom od veceras izgubila od Crnokose.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Ima logike ali Zvezda bi sa ovom igrom od veceras izgubila od Crnokose.

 

Uključih sad malo da pogledam i skontah da ste primili 27 poena za 6 minuta četvrte četvrtine. Neverovatno. 

Edited by realno *w
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

Ja sam danas rekao da će CZ lakše dobiti Milano, nego Asvel.

 

Lakše je igrati protiv dobre ekipe kojoj fali 4-5 vrhunskih igrača, nego protiv slabije, ali kompletne ekipe, dodatno motivisane promenom trenera, da se malo trgnu.

 

Ja sam to rekao juce, i dalje mislim da dobijamo u Milanu.

 

Ovaj njihov roster je bas bedan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

2 pobede od 10. mesta i 14 utakmica do kraja? 

 

 

 

Napisao sam verovatno, što znači da ostavljam neku nadu. Nekih 2%. Jednostavno kada sve skupim i saberem, vidim da ekipa nema kvalitet za plej-of. Vi ste druga priča, imate ozbiljan materijal i za prva četiri mesta. Sa pet vezanih pobeda ste pokazali da ste odlična ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Jedno off topik pitanje, imam EON van mreže, odnosno EON sport. Skoro svaki put mi zabode kad su reklame, pa secka i vrati se kad već počne igra. Ima sigurno više od godinu dana od kad je počelo. Jel se i vama to dešava?

Meni se to desava, promenis kanal pa vratis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Gudura!!!!

 

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Žofri!!!

 

  Reveal hidden contents

Hehe

 

 

Y2lU4Kg.jpeg

 

Gde ste paraziti, indijanci :lol_2:

 

Isekao sam ostatak posta jer je većinom bljuvotina.

  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

 

 

Y2lU4Kg.jpeg

 

Gde ste paraziti, indijanci :lol_2:

 

Isekao sam ostatak posta jer je većinom bljuvotina.

Nije ovo daleko od istine. Navijanje za eks igrače po drugim timovima je posebna manija naših ludaka, naročito za one koji su igrali pre masu godina. Jbt zamisli ložiš se na npr Lovernja u 2023, boktejebo dve generacije pošle u školu od onda. I u onaj stan što mu je Vučić poklonio se već garant navukla memla. 

14 minutes ago, Knipex said:

 

 

Y2lU4Kg.jpeg

 

Gde ste paraziti, indijanci :lol_2:

 

Isekao sam ostatak posta jer je većinom bljuvotina.

Nije ovo daleko od istine. Navijanje za eks igrače po drugim timovima je posebna manija naših ludaka, naročito za one koji su igrali pre masu godina. Jbt zamisli ložiš se na npr Lovernja u 2023, boktejebo dve generacije pošle u školu od onda. I u onaj stan što mu je Vučić poklonio se već garant navukla memla. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Knipex said:

 

 

Y2lU4Kg.jpeg

 

Gde ste paraziti, indijanci :lol_2:

 

Isekao sam ostatak posta jer je većinom bljuvotina.

 

Da, ovo ima jedino kod nas :classic_rolleyes:

 

Bukvalno tradicija, od kako je sporta i rivalstva u istom. Al ok, bitno je kenjati nešto.

 

Link to comment
Share on other sites

Povrede uglavnom kroje kapu rezultatima, osim u timovima koje imaju višak kvalitetnih igrača, a koji su trenutno na vrhu. 

 

CZV igra odlično, povrede se Top Bolomboj i Teo, ok neko manje neko više, ali opet, ispadneš malo iz ritma i odmah poraz. KKP ne može da se skupi cele sezone da su svi tu, odmah poraz tamo, poraz ovamo i slično, nikako neka serija dobrih rezultata da se uhvati. Milano izranjavan, naravno gubi. Ritam je nehuman, ako se izvuče jedna pobeda iz duplog kola, to je uspeh, igrao kući ili na strani.

 

Opet, zanimljiva liga do sada, utakmice kvalitetne ali nije to neki ekstremno dobar kvalitet. U svakom slučaju zanimljivo, a biće i još zanimljivije 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Volter said:

 

Ja sam samo čekao da dobijemo Asvel i onda bih ti Barkli pomerio dupe od zajebancije. :smiley53::smiley53::smiley53:

Pa čekaj i dalje. :classic_tongue:

 

Moj post nije imao veze sa patkometrijom niti sa tim kako je Žo odigrao sinoć nego je vezan za "čuđenje" kako neko prati igre bivših igrača i nakon deset godina. Pratimo, dragi su nam, osećamo ih svojima, i nema veze protiv koga igraju.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa čekaj i dalje. :classic_tongue:

 

Moj post nije imao veze sa patkometrijom niti sa tim kako je Žo odigrao sinoć nego je vezan za "čuđenje" kako neko prati igre bivših igrača i nakon deset godina. Pratimo, dragi su nam, osećamo ih svojima, i nema veze protiv koga igraju.

 

Znam u vezi čega si pisao i potpuno te razumem. :smiley53: I ja pratim neke naše bivše igrače, posebno one koji su ostavili neki trag. 

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš na primeru Lovernja i Gudurića primetio da igraju katastrofalno protiv svojih voljenih klubova (Lovernj je protiv KKP u obe utakmice delovao kao da namerno sabotira svoju ekipu), a vrhunski protiv mrskog bivšeg gradstkog rivala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...