Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Potpuno ocekivano, izvresn pritisak na sudije, ovi su pustili kontakt igru, i  sad odmorni napadaci dolaze do izrazaja. +10 bez ucinka Vilbekina. Dosta rezerve je u Feneru.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Neshvatljivo mi je da Partizanu ovako staje napad, za odbranu razumem ali su mozda ofanzivno i najpotentnija ekipa a imaju evo od prve cetvrtine los napad.

U padu su forme evidentno. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Neshvatljivo mi je da Partizanu ovako staje napad, za odbranu razumem ali su mozda ofanzivno i najpotentnija ekipa a imaju evo od prve cetvrtine los napad.

Pa pita se i protivnik jbt. Igraju orevise iso kosarke. 

Nemaju pleja da moze da poveze redove kad zagusti. Oslanjaju se na suteve Puntera preko ruke

Link to comment
Share on other sites

Kad imas ovakav roster, onda samo cekas da se zapali neko, tim koji ima 12 igraca, ok ne znam Madar koliko je opasan, ali ono sto sam video od njega u par meceva je jako skromno.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Grobarcina1992 said:

Nema sta Fener je ozbiljna masina od ekipe koliko su mocni dovoljno govori da je Vilbekin zakovan za klupu bez nekog ucinka i ovako nas gaze 

Lepo se prilagodio litvanski prevarant nema sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirage93 said:

Uf sta bih dao da vidim sledece sezone Guduru i Kalinica u Zvezdi, apsolutno me ne bi interesovao ostakat rostera

 

Spoiler

sad kad neko citira ovaj post na kkcz temi- gotov si :elmer:

 

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno off topik pitanje, imam EON van mreže, odnosno EON sport. Skoro svaki put mi zabode kad su reklame, pa secka i vrati se kad već počne igra. Ima sigurno više od godinu dana od kad je počelo. Jel se i vama to dešava?

Link to comment
Share on other sites

Ладно или топло, Звезда је кеса. Не знам је ли горе било вођење меча, одсуство концентрације у преносу лопте, одбрана, дисциплина...

100 поена од Асвела је предивна ствар и треба да се изучава

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...