Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

5 minutes ago, Azazelkg said:

A bogme i Južni Sudan...

Pa i Japan. Australija trebala da bude bolja samo od Novog Zelanda.....Sa druge strane evropske reprezentacije se kolju, a onda će opet da daju neki termin za kvalifikacije, gde opet reprezentacije neće moći da računaju na sve najbolje igrače.

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2023 at 1:56 PM, McLeod said:

Meni ova grupa izgleda vrlo izvesno. Zapravo sve su vrlo izvesne, cudo treba da se desi da ne dobijemo ove parove:

 

Srbija - Litvanija, SAD - Dominikanska Republika, Nemacka - Spanija, Australija - Kanada.

 

4/4, svaka cast! 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dracarys said:

Nije 4/4

 

Slovenija je umesto Australije

 

Inače, dosta je ispogađao ovaj put.

 

Sarkastican sam, cak i ovaj 1 par sto je slucajno uboo je mislio da cemo mi biti prvi a oni drugi. 

 

Cudo se desilo :lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Nemačkoj i našim forumašima koji u njoj žive. Verujem da vam je pružila dobar život i da ne treba da budete previše razočarani sada. Ja ne bih bio. :classic_smile:

Po meni,Nemci su bili i prvi favorit za zlato posle SAD. Jer..mora se Amerima uvek dodeliti status prvog favorita.
Nemačka odlično selektirana,odlišan balans NBA i evropskih igrača,dobro popunjen roster, a ima tu i klase. Dosta dugo na okupu,imaju kontinuitet sa selektorom..igrali su najbolju i najkonstatniju košarku.
Moram reći kako su i protiv Letonije i SAD i danas skoro prosuli pobedu. U sva tri meča su drastično padali na samom kraju utakmica..ta poslednja dva minuta u sva tri meča kao da su doživljavali pomračenje. Međutim,isto tako su se sva tri puta izvlačili iz nedaće u koje su se sami doveli. Je li to bio strah od pobede? Pojma nemam..a i koga briga realno kad su osvojili na kraju.

Tako..velika zemlja,brojna populacija,sistem koji fercera..pre svega društveni,pa iz njega dolazi i sportski. Eto,trenutno su baš pušiona u fudbalu..sinoć im Japanci očitaju lekciju u Nemačkoj,a danas su svetski prvaci u košarci.
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Tako..velika zemlja,brojna populacija,sistem koji fercera..pre svega društveni,pa iz njega dolazi i sportski. Eto,trenutno su baš pušiona u fudbalu..sinoć im Japanci očitaju lekciju u Nemačkoj,a danas su svetski prvaci u košarci.

 

Može li se u perspektivi očekivati neki kontinuitet Nemačke kao ozbiljnog faktora u evrokošarci ?

Osim braće Wagner  i Bonge (koji me baš i ne oduševljava) ostalo su prilično iskusni igrači ...

Ima li u najavi nekih ozbiljnih prospekata kod njih ?

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Čestitke Nemačkoj i našim forumašima koji u njoj žive. Verujem da vam je pružila dobar život i da ne treba da budete previše razočarani sada. Ja ne bih bio. :classic_smile:
 

 

 

Kad me već vučeš za jezik… elem, koliko god ja bio zadovoljan životom ovde i s druge strane ogorčen na državu Srbiju, neke stvari su aksiom. A to su emocije kad je košarkaška reprezentacija Srbije (i KKP) u pitanju. Prema nemačkim timovima ne mogu da razvijem ne ni delić te emocije, nego nikakvu emociju, kao da gledam Werder. Da, navijao sam za njih u svim utakmicama, ali to je više na nivou, gledam Werder vs. FC Köln, pa mi Werder simpatičniji, a i lokalni je tim ovde, pa navijam za njih. Ali, ako je već neko morao da nas pobedi, drago mi je da su to oni. 
 

Ali, da, nisam previše razočaran.

Edited by Eddard
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...