Jump to content

R.I.P.


Constantin

Recommended Posts

Amigo, pa pre 2-3 dana ti rece da nije jos dotle doslo da palimo svece za tebe 😞

 

Jako mi je zao, bas sam se nadala da ce se neko cudo dogoditi i da ce uspeti da se izvuce...nista o coveku ne znam, osim da je ziveo u Kanadi, ali mi je zao kao da ga i licno znam.

 

Pocivao u miru!

 

Edit: sad gledam poruke, u sredu mi je pisao:

"Nema nesto posebno, malo bolje , pa onda malo temperature, popijem ibuprofen ili Tylenol i prodje.

Ako mozes zapali svijecu za mene 

Hvalal  ti puno"

Edit #2: dodao je i ovo:

"Naravno za zdravlje, nije jos dotle doslo, 😂 

Hvala ti mnogo na podrsci "

Edited by Sunshine State
  • Tuzno 11
Link to comment
Share on other sites

Bas sam pre par dana pomislio kako ga nema neko vreme, al sam se nadao da je otisao negde toplije.

 

Steta. Imao je mnoge stavove sa kojima se nisam slagao, ali mislim da je bio dobar covek i roditelj.

 

Saucesce porodici, i da ih prati zdravlje i sreca, a Amigo nek se odmori.

 

Ako se ne varam, ovo je bila njegova profilna slika dugo:

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bas tuzna vesti... :( 

 

@40Wins verujem da je kao fan Pink Floyd-a, @Amigo imao na umu ovu numeru i da sada uziva u nekim dobrim zvucima tamo gore, pa eto, pustam je veceras njemu u cast. 

 

 

Quote

And I am not frightened of dying, any time will do, I don't mind
Why should I be frightened of dying?
There's no reason for it, you've gotta go sometime

I never said I was frightened to die

 

Druze @Amigo, pocivaj u miru!

 

 

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Amigo, rest in peace!

 

Uglavnom se nismo slagali (politicki). Da se ne lazemo, on je bio( blagi?) cetnik. Ipak, dobar i posten covek, nije se krio nego iskreno rekao sta misli.

I dobro je svirao, imao odlican muzicki ukus.

Pre par godina smo privatno nesto mudrovali da me poseti, da ga ugostim na letovanje. I da se, naravno, posvadjamo uz rostilj. Onda se razboleo i prestao da se javlja, nije se ostvarilo.

 

Cenim, razumem, jer ja sam danas star i bolestan, manje se javljam. Ide zivot svojim tokom, a kraj dodje pre ili kasnije.

 

Ostaje nam da ga pamtimo kao generacijskog kolegu, zanimljivog diskutanta sa kojim se moglo razgovarati.

 

@Amigo, :heart::heart::heart:

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, zoran59 said:

 

Uglavnom se nismo slagali (politicki). Da se ne lazemo, on je bio( blagi?) cetnik. Ipak, dobar i posten covek, nije se krio nego iskreno rekao sta misli.


Amigo nikad nije bio nikakav cetnik vec je tu etiketu dobio od ekipice s prethodnog foruma koja ga je proganjala i ucitavala mu svasta. 

On samo nikad nije prezalio svoju Bosnu i verujem da mu dusa sad tamo negde luta. 
I da ostane zabelezeno, prvi nick mu je bio Alek33, zatim David Gillmour, pa tek onda Amigo.

 

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...