Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

8 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ne zaboravi Ognjena Stojakovića koji je pojačao stručni štab pred ovo prvenstvo i koji je pomoćnik Melounu u Denveru.

 

Kariju će Olimpijada verovatno biti poslednje takmičenje u karijeri gde će raditi kao trener.Bilo bi lepo da se oprosti sa dobrim rezultatom.

 

 

Ovakvi ljudi treba da budu deo staffa "na neodredjeno", nezavisno od toga ko je selektor. Ognjen je veliki strucnjak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Ima ugovor do kraja olimpijskog ciklusa, pričao je nedavno na tu temu.

 

bilo je reči da prilikom potpisivanja ugovora nije određen rok,nego po nekom principu godina-za-godinom.
Plata navodno oko 400-500 hiljada godišnje, službeni automobil na korišćenje i plaćeni smeštaj u Beogradu dok je sa reprezentacijom.

Tako sam ja čuo.

Link to comment
Share on other sites

ali kako se nole slomio, i sam je izneverovao. nemoguc je. :classic_love:

i kosarkasi izneverovali, pa niko da mu pridje i onda je dobric opet morao da vadi stvar.

ko juce da je bilo kad gudura prica kako mu je nole idol i da mu je cast da ga je upoznao, evo danas ga tesi dok ovaj lije suze. nerealne scene. 

ali posto jos ne moze da dodje sebi niti da ista progovori sone poseze za jelenom koja ga ljubi i mazi po ledjima ^

sone izneverovao, gleda u jelenu jel moguce. aleksa, njovic, filip i svi u fazonu daj samo reci nesto 😄

 

koji je nole kralj. vecno dete. 

 

inace i bogi ga obozava, ali obozava. kao uostalom verovatno i vecina ekipe.

i da posle ovakvih emocija koje je pokazao i svega neko moze da kaze da im je smetao?!

samo im ucinio jos nezaboravnijim, kao veravatno i celu noc.

i borisu je doveo na ivicu suza, cini mi se i da je zaplakao.

zamisli ides da slavis sa noletom koji se pre toga isplakao. haos. 

legenda.

neponovljiv. jednistven, unikat. a ustvari tako obican i prirodan.

 

dobric koji reperski drzi mirkofon ^ misim da je mocima bilo bas fino i da su uzivali i da je nole bio slag na torti.

i kari je bio izuzetno srecan i raspolozen. 

 

sta bi bilo da smo uzeli zlato, kuku...

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Covece ne mozemo ni da se poradujemo kako valja. Te ne valja ova muzika, te ne valja ona, te nije dobro sto je ovaj dosao, te mogla je i ona... 

 

Shvatite da je to proslava tih sportista, a ne nasa, mi smo bili zvanice koje mogu da dodju ako hoce, zele, a mogu i da odluce da ne dodju. Prosto. "Mlada i mladozenja" su birali bend, videli ste koliko su svi oni pevali i himnu i BS i sta vec. 

 

Ne bih sad da se upustam u diskusiju da li je BS neki tamo desnicarski, nacionalisticki bend, sta vec ili nije - pre svega ne slusam hip hop, ne znam im ceo repertoar osim nekih hitova - a ne vidim neki problem u njima, imaju i neke politicki angazovane materijale protiv diktatora i za to respekt od mene, a ove pesme koje su izveli koliko sam ja skapirao, bas su i okrenute ka sportu.

 

Tako da, dovoditi ovo u neki nivo sa BMK ili Tompsonom mi je bas, ono, trulo. Da ne kazem nesto gore.

 

p.s. sad ce jos nekome da smeta i Aleksino ljubljenje krsta, kad se prekrsti, kad kaze "slava Bogu"? A nije jedini... 

Live and let live, peace out, jebote!

 

 

  • Like 15
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Неки би да воле кошаркаше ал да се они понашају тачно онако како њима одговара?

Е па господо, Синдикат трешти свлачионицом пред сваку утакмицу репрезентације задњих 10 година, свидело се то некоме или не. А ја сам пресрећан због тога јер су они прави репрезент свих нас који смо у то неко време одрастали, а који смо исто играли баскет, тренирали и слушали Синдикат. Кад гледам њих, као да гледам све нас који нисмо успели, то су ти исти момци из краја и на прави начин нас представљају.

Прелеп дочек, хвала Новаку, честитам им свима још једном и хвала им.

 

https://youtube.com/shorts/O-9WjGnxDNY?si=Cyr9eOiHkh3b8HDt

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pre mesec dana sam bio na live nastupu Smoje Mardeljana, verujte on guta scenu. Meni je BS boza, voleo sam ih nekad, ali uzivo su sranje zivo. Da sam ja kosarkas, zvao bih Colu da peva, svi bi uzivali. Odrastao sam na repu, vise americkom nego nasem, ali kad slavis, slavi sa legendom, ako smo siromasi, bar para imamo!

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...