Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

13 minutes ago, Smrtokapa said:

Ja ne vidim problem.

 

Pušta se muzika koja se pušta jer momci tako vole.

 

Mi pljuckamo po izboru jer tako volimo.

 

Mirna Bačka (ili bi bar bila da Jokić ne otima separee narodu).

Ma kakav problem

Evo samo još koji minut da se pobrišu nepodobni postovi i nema problema, mirna je Bačka itd…

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je ovo bilo večeras.

Vidim da je i igračima drago što je Novak tu sa njima na dočeku.

Meni je balkon lepa uspomena na našu košarku.Vodio me matori 98,2002 gde je bilo more ljudi.Sa društvom sam išao 2014-te,2016-te ispred skupštine.

 

Što se tiče muzike,okej BS,slušani su,verujem da je to želja košarkaša.

Svakako je bolje nego da su doveli neku ofucanu pevaljku da mekeće novokomponovano smeće.

 

Nadam se prepunom balkonu naredne godine posle Pariza..

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Valensija said:

Ufff ni ovdje ne moze bez politike i govana…

Koga boli uvo sto neki od vas ne vole tu muziku?!

Imate opciju da izadjete na balkon od stana, pa sami sebi skandirajte i pustajte sta vam srcu drago.

 

 


Da ti ljudi nesto skandiraju bi letele flase sa balkona komsija, znaju oni sto izbegavaju te situacije 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uopšte se ne radi o tome da li neko voli neku muziku ili ne.
BMK u svojim pesmama otvoreno promoviše nac.mržnju i netrpeljivost npr.

BS je bend svetosavske mafije. Deo su ekipe koja promoviše tzv.porodične vrednosti što je zamenica za klerikalizam,homofobiju itd.

A za ovo što si,kao nevešto,neke ovde nazvao govnima si zaslužio ban kao vrata..
 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma..nego sad kad je sve završilo da se prebacim na pravu kontroverzu za koju su BS i Danica C pičkin dim.

Nisam hteo da odvlačim fokus pre svega forumašima od basketa i momaka..a ni reprezentacija na forumu nije zaslužila da se piše o ičem drugom sem o njima. A davali su lep povod.

Međutim,pre nekih nedelju dana sam čuo..pa trač..ja to ne mogu drugačije da nazovem iako su me ubeđivali da je istina i da je "gotova stvar". Navodno..navodno Svetislav Pešić više neće biti selektor košarkaške reprezentacije Srbije. Navodno će to biti Dejan Milojević koji će voditi tim na Olimpijskim igrama. Navodno je potpisao ugovor na 4 godine.

Kontaktirao sam nekolicinu forumaša preko pm da vidim jesu li šta čuli..niko ništa.

Ja mislim da ovo nije istina ili mi je bar vraški teško da poverujem,ali eto rekoše mi da je "to rešeno". Teško mi je da poverujem da bi ovo neko uradio iza leđa Kariju pre prvenstva,a da on nije mogao da sazna.

Naravno,ovo je neprovereno..zato i mislim da je trač i po. Ali ajde da ostavim post..nije da se ovog leta već nisam žestoko ispalio.:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pero_Cameron said:

Nekako mi je tek sad Kari kliknuo sa ekipom i javnost s njim. Bilo bi glupo to uraditi, ima u njemu kosarke jos.

 

Bukvalno, ja se stvarno nadam da nije istina. Kari zaslužuje da sa ovim momcima uzme medalju na OI i zaokruži karijeru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pero_Cameron said:

Nekako mi je tek sad Kari kliknuo sa ekipom i javnost s njim. Bilo bi glupo to uraditi, ima u njemu kosarke jos.

 

A s druge strane je Deki Milojević neka vrsta osiguraca za Jokica pa i Micica.

Ne zaboravi Ognjena Stojakovića koji je pojačao stručni štab pred ovo prvenstvo i koji je pomoćnik Melounu u Denveru.

 

Kariju će Olimpijada verovatno biti poslednje takmičenje u karijeri gde će raditi kao trener.Bilo bi lepo da se oprosti sa dobrim rezultatom.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Bukvalno, ja se stvarno nadam da nije istina. Kari zaslužuje da sa ovim momcima uzme medalju na OI i zaokruži karijeru.

Takođe + on nikada nije vodio ni našu ni nemačku repku na OI. To bi mu bila možda i kruna trenerske karijere.
Baš bi bilo nekako džiberski da ga sad otkače..nadam se da neće

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...