Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

4 hours ago, jabadabaadu said:

Njemci kao što rekoh do sada nisu naišli na čvrstog protivnika, a kad to kažem ne mislim na nekvalitetnog već protivnika koji igra čvrstu i organizovanu odbranu sem Letonije koja je uz sve sjajne igre opet kvalitetom dosta ispod nas. Upravo taj meč mi je i reper za sjutra. Nisu se oni tu baš najsjajnije snašli, škripalo je dosta.

 

Ovo se zaboravilo od diskutovanja da li je F. Wagner Peja 2.0 ili jok :classic_laugh: Apsolutno se slažem da Nemcima neće odgovarati kontakt igra tj. da će nama mnogo više odgovarati. Mi smo odigrali QF i SF manje-više na sličan način, fizikalno i uz mnogo kontakta, dok je Nemačka imala revolveraški obračun sa Amerima. I dalje se uzdam u našu odbranu maksimalno.

2 minutes ago, MilošVB said:

Pogodi Bogdana u glavu. Verovatno neće igrati danas.

 

Obožavam tvoj humor :lol_2:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sanjao ovog ortaka s kojim danas gledam finale kako mi objašnjava za nekog košarkaša da reklamira svoje tike u nekom magazinu tako što je na koricama slika lica tih patika (onaj dio gdje se provlače pertle) kroz koju su provučene prave pertle.

Pitam ja njega šta da radim s tim pertlama, kaže kupiš 5-6 komada i napraviš ukrasne zastavice. [emoji2957]

9b963c79d40fc80077aac5c83112866e.jpg

Eto, ako ima neki tumač snova, bujrum.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Ja sam sanjao ovog ortaka s kojim danas gledam finale kako mi objašnjava za nekog košarkaša da reklamira svoje tike u nekom magazinu tako što je na koricama slika lica tih patika (onaj dio gdje se provlače pertle) kroz koju su provučene prave pertle.

Pitam ja njega šta da radim s tim pertlama, kaže kupiš 5-6 komada i napraviš ukrasne zastavice. emoji2957.png

9b963c79d40fc80077aac5c83112866e.jpg

Eto, ako ima neki tumač snova, bujrum.

To znači da će neko danas biti 'bešen. 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...