Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Prvo da čestitam našim momcima! Srce puno! Bravo šampioni!!!! ❤️

 

A onda da izjavim da ne volim više sve vas koji ste bili u prilici da pratite današnji istorijski meč. Zavidim vam do neba. U to ime:

 

FIa6-NWs-Xs-AYkbrn.jpg

 

I na kraju veliko hvala svim klijentima koji su baš danas zvali. Bukvalno u toku meča sam imao 50 poziva.

 

 

  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Prvo, NEVEROVATAN PODVIG I USPEH. Kakva divna vest me je sacekala pri zavrsetku posla i paljenju telefona 💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 

Drugo, sta se desava sa Stefom Jovicem, Koop nesto pomenuo? Ameri su veliki favoriti svakako, ali da Jovke opet ne bude spreman za finale, ne mogu to 2x da podnesem...😑

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Prvo, NEVEROVATAN PODVIG I USPEH. Kakva divna vest me je sacekala pri zavrsetku posla i paljenju telefona 💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 

Drugo, sta se desava sa Stefom Jovicem, Koop nesto pomenuo? Ameri su veliki favoriti svakako, ali da Jovke opet ne bude spreman za finale, ne mogu to 2x da podnesem...😑

Nece Ameri nidje, osim u mec za bronzu sa Kanadom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo, uvek je lakse s Nemcima nego s Amerima u kakvom god da su sastavu i kakvoj god formi. Da su se ovde izvukli, u finalu bi im ulazile ves masine. Bolje je ovako. Maksimalna ozbiljnost, odgovornost i koncentracija i imamo cemu da se nadamo. 

 

A ja jos ne mogu da verujem da smo u finalu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jebiga zasluzeno nemci, trebalo bi da nam je lakse ali sa amerima bi bilo epski i lakse bi igrali, ovako ako izgubimo od srudera i drugara to ce ipak biti tesko svariti...

opet cemo biti autsajder, cenim 2.5 opet na nas.

naravno mozemo da dobijemo, ali da su jaki bas su jaki + sto je jako bitno imaju mesa u reketu da zaustave milutinova.

bolje da je ova skupina bez centra i bez odbrane prosla. 

sajze veliko.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Casaubon said:

Nece Ameri nidje, osim u mec za bronzu sa Kanadom.

 

U pravu si, nisam pratio taj mec i bas sam iznenadjen.

 

E sada...Kari i igraci moraju biti JAKO oprezni u mentalnom pristupu mecu. S jedne strane ne smemo uci optereceni da je sad ili nikad...ali sa druge strane, sad je ili nikad 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemamo sta da trazimo protiv ovakvih Nemaca

Vreme je da Nemci upoznaju najbolju Srbiju na turniru. Pit bul scenario je ipak na nasoj strani. Svaka cast Nemcima ali ipak imamo odgovor na njihovu igru. Danas su visoki igraci Nemacke imali odlicna resenja. Kao kad bi kod nas Petrusev razvalio trojkama ali i ostalim njegovim arsenalom protivnika. Dakle imamo mi dodatne rezerve za finale. Ocekujem najbolju Srbiju na turniru. Kari trlja ruke i sprema ekipu za duel sa Nemcima. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jaka blazic said:

jebiga zasluzeno nemci, trebalo bi da nam je lakse ali sa amerima bi bilo epski i lakse bi igrali, ovako ako izgubimo od srudera i drugara to ce ipak biti tesko svariti...

opet cemo biti autsajder, cenim 2.5 opet na nas.

naravno mozemo da dobijemo, ali da su jaki bas su jaki + sto je jako bitno imaju mesa u reketu da zaustave milutinova.

bolje da je ova skupina bez centra i bez odbrane prosla. 

sajze veliko.

 

Ma jok bicemo favoriti po kvoti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam osećaj da osvajamo!

 

Mogu da spomenen Pešića na klupi, našu odbranu koja neće dozvoliti Nemcima da ovako šutiraju, potencijalno samoubistvo preko Šrudera, emocionalnu i fizičku iscrpljenost Nemačke posle pobede nad Amerima, Boriša motivator ... ali glavni razlog je što nam je @McLeod predviđavao brodolom a eto nas u finalu, a Nemce je na sva usta hvalio.

 

It is written :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam bio utronjan pre Kanađana sad sam miran. Nemci su brutalni, najbolje su odigrali turnir i jedini su sa svim pobedama. Biće zasluženo favoriti.

 

Međutim, mene je smirilo to što su naši uspeli da pokažu da onakav pristup nije bio izuzetak već da su sposobni da ga ponove, da im je to način igre. Zato verujem u još jednu takvu partiju i ne bojim se. Ako izgubimo biće to jer su Nemci jači tako da nema za čim da se žali.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...