Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Opet gledao u hodniku resorta, ista stvar, loženje na maks, nisam sumnjao ni trenutka, videlo se da imamo više upotrebljivih igrača koji su, pri tome, u 'zoni', sirupdžije nisu imali šanse.

 

Brinuo me Stef Jović, celu tekmu kao da je odigrao sa kočnicom, bolest ili povreda, ne znam, ali svaka čast ako je bilo šta od ta dva da je ikako izašao da igra. 

 

Ne verujem šta sam gledao, moraću malo da saberem utiske, izgledali smo nestvarno moćno, a imam utisak da može još bolje

Link to comment
Share on other sites

Najveći Karijev uspeh je što je pokazao da je i u matorim godinama spreman da uči. Neke pokazne vežbe iz proteklih par dana ne brišu činjenicu svih grešaka od prošle godine. Srećom, sada je stvari složio na drugačiji način. Rispekt za to.

 

10 minutes ago, fedor said:

Takodje navijaci CZ, kriticari Ognjena Dobrica isto to treba da urade doticnom

Mislim da prvo treba da smanjiš doživljaj pre pisanja ovakvog posta. A posle razmisli i o tome da si ovakvu poruku poslao i samom Kariju, koji je tog istog Dobrića otpisao pre godinu dana. Istaknu to da je Kari naučio iz svojih prethodnih poteza a ne obračunavaj se sa imaginarnim neprijateljima, drugarski savet. Mada, stoji to da treba svi da spustimo loptu kada upadnemo u hejt fazu.

 

Dakle, nisu stvari jednostavne kakvim ih predstavljaš.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Najveći Karijev uspeh je što je pokazao da je i u matorim godinama spreman da uči. Neke pokazne vežbe iz proteklih par dana ne brišu činjenicu svih grešaka od prošle godine. Srećom, sada je stvari složio na drugačiji način. Rispekt za to.

 

Mislim da prvo treba da smanjiš doživljaj pre pisanja ovakvog posta. A posle razmisli i o tome da si ovakvu poruku poslao i samom Kariju, koji je tog istog Dobrića otpisao pre godinu dana. Istaknu to da je Kari naučio iz svojih prethodnih poteza a ne obračunavaj se sa imaginarnim neprijateljima, drugarski savet. Mada, stoji to da treba svi da spustimo loptu kada upadnemo u hejt fazu.

 

Dakle, nisu stvari jednostavne kakvim ih predstavljaš.

Nista je nemam protiv kritike tu smo da kritikujemo, vec protiv hejta i ljudi koji otvoreno vredjaju tj vredjali su pomenute. Ja nisam rekao da je Dobric najbolji igrac na svetu, vec da oni koji su ga pljuvali treba sada da… 


Velika je razlika izmedju Karijeve odluke su bile lose i odgovoran je za poraz i izlapeli deda ne zna nista od moderne kosarke. Prepoznace se ljudi i nisu imaginarni bilo ih je dosta i u slucaju Karija i u slucaju Bogdana, da ne pricam o Danilovicu i Dobricu. 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

@Miki28ti si beše pitao za nagrade.

 

Svakom osvajaču medalje na SP pripada nagrada od 30K evra za zlato/25K srebro.

 

Pored toga, nakon 40. godine života ima pravo na doživotnu naknadu koja iznosi 2,5 prosečne plate za zlato na SP/dve prosečne plate za srebro.

 

Naravno, ako neko osvoji više medalja tokom karijere primaće samo jednu doživotnu novčanu naknadu, onu koja mu pripada za najveći uspeh.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

I još jednom i dosta od mene. Da ovde ostane zabeleženo. Moj osećaj opet kaže,, mi ovo osvajamo!"

Otišli smo na mala vrata. 

Desio se Boriša. 

Rodio se TIM. 

Probudila se snaga. 

Želja je na maksimumu. 

Kari pleše poslednji ples za odlazak u legendu! 

Mi ovo ne možemo i nećemo izgubiti. Otišli na mala vrata vraćaju se kao mit!

Svetski prvaci uskoro dolaze kući. 

A onda Trg, balkon, izlazi Kari, Kapiten, Boriša i tada svet staje. 

Jer oni su:

❤️

 

 

Edited by Čočo
  • Like 6
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Samo da kazem da je Dobric po meni najvece izenadjenje.... Jbt u Zvezdi kuburio sa formom al ovde razvaljuje kako igra.

 

Mnogo koristan za tim.

Kobra ima isti pristup i jednako igra i protiv Borca iz Cacka i protiv Amera, to ga je i dovelo do ovde u karijeri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

@Miki28ti si beše pitao za nagrade.

 

 

Pored toga, nakon 40. godine života ima pravo na doživotnu naknadu koja iznosi 2,5 prosečne plate za zlato na SP/dve prosečne plate za srebro.

 

Jbt kako se racuna prosecna plata kod sns-a, ima svi da se dobrovoljno pakuju u buseve za mitingovanja 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fancy said:

 


Rekao bih da se najviše olakšao baš po Italijanima.

Zar ne?

Sent from my phone using their app
 

 

 

U pravu si. Ko sam ja da sumnjam u master plan Karija Pešića. Sve je to do tančina izračunao matori. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...