Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

18 minutes ago, 40Wins said:

Mozda je ovo recency bias, ali meni bi srebro u nedelju bilo veci uspeh nego zlato 2002. godine. Svaka cast Bogdanu, koji je neki solidan NBA igrac, ali 2002. smo ipak imali Bodiroga-Stojakovic-Divac ekipu, plus ostale legende, 

 

Vreme ce pokazati koje smo legende imali u ovom trenutku... Ko zna u sta ce izrasti ovi mladi kosarkasi

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nini3112 said:

Koje pitanje je bilo?

Izvini

Predstavio se i onda kao treneru jel moze na njemackom, veliki ste dio istorije Njemacke kosarke i kakav bi osjecaj bio da igrate protiv Njemaca u finalu gdje matori kaze da voli Njemacku, da mu porodica zivi u Njemackoj, da bi to bilo nevjerovatno iskustvo, pozitivno iskustvo.

Edited by Miki28
typo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan81888 said:

Ja već planiram Pariz dogodine, da se podrže momci

Ja imam karte za dve četvrtfinalne utakmice kupljene pre mesec dana, sad da gledam u pasulj i da se nadam da sam pogodio 😄

 

Edited by Nicklord
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ključni momenti po meni:


1. Na 55:47, posle krize u 3/4 Nikolica Jović, uleće hrabro, išutiran pod košem baca vrljoku i daje 2+1 (posle ovoga sam bio miran - dobijamo)

2. Na 65:58, Kanada pritiska ali Milutinov daje čudesni 2+1

3. Trojka Vanje na 72:62, 16 sekundi pre kraja 3/4 (cenim da ih je to ubilo psihički, u fazonu "Ko je bre ovaj, odakle sad ovo?!?)

I svakako Kobrine minijature pod njihovim košem u 3/4.

 

Bogdan, naravno, kapitenski i skoncentrisano sve vreme, kandidat za MVP-ja turnira i Aleksa gospodar 3D univerzuma- potez turnira - brutalno otimanje lopte SGA na početku 3/4.

Kanada danas nije imala šanse.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jebes mi sve, mislim da vecu sansu imamo protiv Amerike nego protiv Nemacke, jer ako prodju Nemci, mi vise nismo klasicni underdogovi i odma ce da krene pritisak na nas, a ovako u nedelju mozemo da igramo sa amerima bar 2 cetvrtine, nemaju oni vise igrace kao Kajri, Buker, Durent protiv kojih bas nista ne bismo mogli. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Samo da kazem da je Dobric po meni najvece izenadjenje.... Jbt u Zvezdi kuburio sa formom al ovde razvaljuje kako igra.

 

Mnogo koristan za tim.

 

Dobric je, po mom misljenju, ovako igrao cele sezone i u CZ. Ne moze vola da ubode, hasl odbrana gde ispadne smesan, promasi zicer, a onda ubode trojku preko ruke, ubaci 2,3 floutera i odigra neki top difens sa ukradenom loptom.

 

I sve to u jednoj cetvrtini. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...