Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Ludačka energija s kojom igraju Aleksa i Kobra, u kombinaciji sa stabilnošću Bogdana, Milutinova i Jovketa (minus danas) su pokrenuli sve, pa čak i Guduru. I drago mi je zbog svih, zaslužuju ovo. 

 

Iskreno mislim da je ovo naše prvenstvo i da osvajamo u nedelju. 🫡

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stari Wook said:

Šta znam, Vagner je valjda bio povređen. Ako odmah odigra u petoj brzini, svaka mu čast.  Mislim da kod Nemaca nema nikog ko Bogdana može da uspori, a ni centara se ne plašim, na sličnom su nivou kao kanadski.

 

Bio ali je nosio protiv Letonije, 62% suta, 8 skokova, 3 asistencije za 24 minuta.

 

Danas ce verovatno da igra 30+

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Bogi je turu svadbe takticki odradio prije priprema i prvenstva :default_coffee:

 

Iskusno.

 

Elem za OI, sto vise igraca iz ovog tima, imacemo prostor (nazalost) zbog Borise i Ristica. Svih ostalih 10 treba da budu zacementirani, a prvi pikovi kao zamene za ovu dvojicu su mi Poku i Smajli koji su imali veliku zelju da igraju na ovom turniru za Srbiju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nek grmi jako said:

Evo, ne znam šta se desilo i kako je moguće da igramo ovako dobro...

Upravo. Gledam danas petorku Avramović - Gudurić - Marinković - Davidovac - Petrušev kako na početku 4/4 u 4-5 pobjeda raznosi Kanadu i pitam se da li ja ovo sanjam. 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Iskusno.

 

Elem za OI, sto vise igraca iz ovog tima, imacemo prostor (nazalost) zbog Borise i Ristica. Svih ostalih 10 treba da budu zacementirani, a prvi pikovi kao zamene za ovu dvojicu su mi Poku i Smajli koji su imali veliku zelju da igraju na ovom turniru za Srbiju. 

Naravno da neće tako biti, ali je šteta npr. izbaciti Dedu, ili Dobrića.

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, suptil said:

Јокић честитао репрезентацији на инстаграму. Где је и шта мисли о утакмици Поцеко?

ne, nije jer nema instagram. to je neki fanpage. btw ma li neko video klip kad aleksa grli kanadskog trenera dok ceka da izvede aut? to mi je nesto masu smijesno

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu jos da dodjem k sebi sta sam gledao

Ovo je doktorski spremljena utakmica  gde svi kidisu ko da im je poslednja

 

Sad ovako retroaktivno prosto mi krivo da su se na ovoj temi nasli postovi sa "izlapelim" Karijem, senilnim matorcem,  Bogdanovom silovanju i sl.

Da je moguce samo sve ih baciti u kantu

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjau5 said:

ma li neko video klip kad aleksa grli kanadskog trenera dok ceka da izvede aut? to mi je nesto masu smijesno

Meni je to jedna od jačih scena još otkad je Najsmit uzeo korpe za jabuke. Još da ga je triput izljubio mislim da bih pao sa stolice i smejao se do kraja meča.

  • Like 5
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Ne mogu jos da dodjem k sebi sta sam gledao

Ovo je doktorski spremljena utakmica  gde svi kidisu ko da im je poslednja

 

Sad ovako retroaktivno prosto mi krivo da su se na ovoj temi nasli postovi sa "izlapelim" Karijem, senilnim matorcem,  Bogdanovom silovanju i sl.

Da je moguce samo sve ih baciti u kantu

 

 

Forum sve trpi i podnosi ... i svaka mu čast. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U ovom timu bih od onih koji sada nisu tu video Jokica i Kalinica. Vasi je reprezentativni dres kriptonit, i on mi najmanje nedostaje od prvopozivaca - ali mislim da je potpuno ocekivano da i on ovde ima mesta.  Kod Lucica je pitanje zravstvenog stanja i spremnosti, ali i on je ocekivani deo tima.


Ostali su uglavnom sta bi bilo kad bi bilo:
Pokusevski treba jednu stabilnu sezonu da odigra da pokaze od cega je
Mali Top treba da igra malo seniorske kosarke, ali njegovo vreme dolazi, klasicni plej nam hronicno fali
Nedovic je svoje u reprezentaciji odigrao i mislim da je to zavrsena prica.
Trifunovic - mora jos malo da sazri, a na pravim mestu je za to (vidi pod Aleksa Avramovic, i to kazem kao navijac Zvezde)
Smajli - Da odigra jednu sezonu bez povreda i da bude konstantniji, i bice jako ozbiljan kandidat za jedno od mesta.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima. Tek kroz ovakve meceve reprezentacije jasno vidimo koliko je debilno pljuvanje kada se igra derbi.

Nadam se da ce ova energija i pozrtvovanje momaka da smiri malo tenzije u godina koje slede. 

Ne pamtim da je jedna nasa selekcija ovako igrala timski, i ginula za svaku loptu. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kada prodje finale citiracu sam sebe iz par postova, za sada samo zelim nekim ljudima da kazem da bi trebalo da se nap… znaju oni sta , pre svega Svetislavu Pesicu koji je o kosarci zaboravio vise nego sto mi svi ovde koletivno znamo, pa onda Bogdanu Bogdanovicu koji je nas najbolji igrac od Djordjevica i Danilovica i sam njegov dolazak svaki put kad nije povredjen bez da ista uradi zasluzuje naklon do poda, a onda i Predragu Sasi Danilovicu sto ima muda do poda i nije podlegao pritiscima celokupne javnosti i raznih strucnjaka, stao je iza Svetislava kad niko nije i doneo nam ovo zlato ili srebro pa i ono zlato u Nisu i vratio nas na vrh svetske kosarke gde nam je i mesto. Dok su ti pomenuti lrizivali neke druge koji vise vremena provode u pisarnici i tv studiju nego baveci se kosarkom.

 

Takodje navijaci CZ, kriticari Ognjena Dobrica isto to treba da urade doticnom, koji je u 95 posto utakmica kad je bilo bitno bi tu, dok su milionska pojacanja bila u dzepovima svojih cuvara. Svaki od nas navijaca Partizana se vise plasio Dobrica nego Vildoze ili Kampaca, ali on nije dobar jer je na ić, jer nije skupo pojacanje sa egzoticnom zastavom za poneti na derbi. 

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Kari je uvek bio selektorčina, ali su na njegov legacy dosta uticale kvalifikacije, ti raspali prozori, gde je morao da igra sa onim što ima, posle malo treninga. 

Što se tiče velikih turnira, čovek ima jedan jedini kiks, ali to je bilo dovoljno da se naziva raznim imenima. 

Kapa dole Svetislave! 

Kratko je pamcenje kod nas.

Kari prosao put od pusi ga izlapeli, do mogu da ti puse za sedam dana 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...