Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Bogdan je odigrao neke mnogo dobre partije za reprezentaciju. 30+, ono gasenje Brazila na OI ili SP, zaboravio sam vec. Ali ovo je ipak skoro sigurno najbolja. Kao u transu je igrao.

Ali Dobric, nakon onakvog ulaska u mec da se vrati i bude drugi strelac, kad je Gudura u problemu sa faulovima. Sta reci, covek je stvarno igrac za velike utakmice, iako epizodista sa limitiranim skilom.

Milutinov sidro, ponovo sjajan. I majstor kosarke Deda. Ni nalik modernom kosarkasu, ali pravi znalac, strasan osecaj za loptu, toliko bitnih skokova na ova 2 meca.

Aleksa, nitro igrac. :lol_2: Kakav je to ludak, u najpozitivnijem smislu!

Zaista trijumf pametne, "evropske" kosarke, iako bih ja pre rekao NASE, nad izo americkim stilom, gde brzina, snaga i atleticizam generalno dominiraju. Vrlo malo prilagodjavanja na nasu igru, dok smo se mi za njih pripremili idealno, i jahali na tom talasu od samog starta. 

Strasan osecaj, najbolji od Rija. Hvala im za ovo do neba!

  • Like 19
  • Love 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Sta covek da kaze za ovooooo.

 

Bukvalno, prema svakom igracu sam nekada davno imala emociju: ili ljubav ili postovanje.

 

I pita me cerka za vreme utakmice: "koga vise volis mama Srbiju ili Zvezdu".

 

Rekoh: "nekada sam volela Zvezdu, sada ih volim isto".

 

Kakva je ovo timcina, ovde ljubav i postovanje, prijateljsvo, borba izbijaju na sve strane.

 

A i nasa 2 "najveca" kluba mogu mnogooo da nauce iz ovoga.

I nadam se da hoce.

 

Ova Masina melje i ne planira da stane!

 

Ma ko je najbolji?

 

Srbija! ❤️❤️❤️

  • Like 18
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...