Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Neki eliksir mladosti da se smućka za Stefana Jovića, uz njega onaj ludak Aleksa kao zamena i mali Topić kao treći, a Vasa može slobodno da se sprema za sezonu. Ovakvi nam jebeni plejevi trebaju!

 

grozno je biti vasa trenutno, mnogo toga dusa treba da mu svari - neodazivanje na turnir, (in)direktna odgovornost za odstranjivanje tea, nekompetentnost da ga zameni i sada jos i kompetentost "matorog" izlomljenog jovica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Znam da je Steph Jović injury prone igrač ali iz mesta bih mu dao ugovor da sam neki evroligaš. Fizički moćni floor generali sa ogromnim basketball IQ-om ne rastu na grani. Čovek igra ovo prvenstvo kao da je Jason Kidd iz prajma, prosto zrači smirenošću i košarkaškom inteligencijom plus taj njegov mangupluk.


Stefan Jovic ne moze da prodje lekarske preglede ni u jednom ozbilnom euroligasu. Da li stvarno mislis da bi se Zvezda trazila bilo kakvo drugo resenje na pleju da Jovke moze.
Ono sto jeste moguce je da neko prepozna kao sto je Kari prepoznao tih 15 tak min vrhunske kosarke, pa da se malo progleda kroz prste na pregledima, ali opet EL je zahtevna mnogo dugo i onda je to neka kocka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh već da mi je ova repka u srcu mnogo više od one sa KaliLučom i MiciJokarom, a ovaj fleš podsećanja na lepotu igre kakvu smo igrali u slavnim danima je to i zacementirao.

 

Odigrali smo košarku na način na koji se ta igra opisuje u udžbenicima i obično vezuje za neka prošla vremena, pre nego su bilderi i revolveraši zavladali...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Fenomenalna pobeda, izvanredna igra, ponižavanje Litve.

Sjani predvodnici Bogdan i Milutinov, ali koncentrisani Gudura,izuzetno fokusiran i agresivan Aleksa, inteligentni DeDa, efikasni i talentovani Filip, borbeni Dobri i Vanja i fenomenalni Stefan Jović!!!!

Momci učinili ste nas ponosnim, sjajni ste igrom i ponašanjem, predvođeni starim, kvalitetnim liscm Karijem Pešićem. Kapa dole!

Do zlata za Borišu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Znam da je Steph Jović injury prone igrač ali iz mesta bih mu dao ugovor da sam neki evroligaš. Fizički moćni floor generali sa ogromnim basketball IQ-om ne rastu na grani. Čovek igra ovo prvenstvo kao da je Jason Kidd iz prajma, prosto zrači smirenošću i košarkaškom inteligencijom plus taj njegov mangupluk.

 

Ima i toga što je ovakav turnir mnogo manje zahtjevan od EL i 80+ utakmica u sezoni a i ova Litvanija je realno slabija ekipa od maltene svakog evroligaša.

 

Partija za pamćenje svakako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fedor said:


Stefan Jovic ne moze da prodje lekarske preglede ni u jednom ozbilnom euroligasu. Da li stvarno mislis da bi se Zvezda trazila bilo kakvo drugo resenje na pleju da Jovke moze.
Ono sto jeste moguce je da neko prepozna kao sto je Kari prepoznao tih 15 tak min vrhunske kosarke, pa da se malo progleda kroz prste na pregledima, ali opet EL je zahtevna mnogo dugo i onda je to neka kocka. 

 

Ma kakvi pregledi, ako te trener i klub žele nema tog pregleda koji će to da spreči. A ja bih bio taj trener.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uh jbt sta smo ovo gledali!?

Pre tekme htedoh da napisem da nam je za pobedu potrebno da budemo i motivisani&agresivni ali u isto vreme pametni&smireni. To se i desilo, a to je tako retka kombinacija :Hail:

 

Sto kaze Mek slomili smo ih polovinom trece cetvrtine, ali ja sam do kraja girckao nokte, nikad ne znas sa ovim Litvancima.

 

Takav smo intenzitet nabili od samog pocetka da me je statistika potpuno sokirala. Imao sam utisak da je Milutinov imao po 15 poena i skokova, ali kako je samo ponistio Valancijunasa, brutalno! I svi ostali, da ne nabrajam.

 

Kad vidis na klupi nase kako se raduju, grle, puno ti je srce. Ona fotka gore gde su Deda i Aleksa, neprocenjivo! Ima srca ova ekipa i to je pokazala, a nadam se da ce pokazati ponovo.

 

Ne znam vise sta da pisem, aaaaaaaaa!!!!1

 

 

 

Edited by Marvin
  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ma kakvi pregledi, ako te trener i klub žele nema tog pregleda koji će to da spreči. A ja bih bio taj trener.

ako je mogla Zvezda da trpi debelog i nespremng raduljicu može i poluspremnog Jovića, neka igra svaku treću u EL i bio bi od koristi 

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fillam said:

Screenshot-1.jpg

 

Dobro ću zapamtiti ovaj roster i sa zadovoljstvom grickati sva govanca koja sam kroz priču sa ljudima izasrao o istom, sa sve Svetislavom na čelu. Hvala vam što ste tim i hvala vam što nisam u pravu.

 

Koliko fotki za rubriku slika dana... ❤️ 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Tu je prelomljena utakmica. Poslednji trik koji su imali je bio, stegni ostale, nek nas Jović dobije šutom. Well, better luck next time, rođaci

 

Upravo to. To im je bio koncepcijski last resort. A Steph im je to bukvalno iz momenta razjebao i cekirao im avionske karte, da se ne muce, jer je gospodin.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Када је Стефан Јовић на свом нивоу та екипа не губи утакмицу. Богдан права капитенска утакмица, Петрушев и Милутинов одлични, Алексина агресивност у одбрани је нешто невероватно, осећај за Давидовца је да је покупио једно 10 скокова иако статистика каже само 3. За крај да се похвале они који се овде највише критикују Гудурић и Кари. Гудура смирена утакмица са одличним решењима у сваком тренутку, нападањем продорима, 6 асистенција. Кари докторе води до медаље.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...