Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

16 minutes ago, DameTime said:

 

Druzhe, na grobarskoj si temi, naravno da ćemo svi videti isto što i SoAG (to se zove sugestija).

 

Opusti se, još uvek si latentni grobar 😄 

 

Uf dobro je... jer ne da mi se da radim zamenu sezonske uz doplatu, mnogo je veca cena a upitno je da li se nesto vise dobija 😄  

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"Partizan izgleda slabije nego prošle sezone, pre svega jer je ostao nez nezamneljivog igrača kakav je Matijas Lesor. Možda je čak i Dante Eksum nezamenljiv, ali Pi Džej Doužer je sve bolji iz utakmice u utakmicu. Dodali su u ekipu visokog centra kakav je Frenk Kaminski, ali i dalje im nedostaje atletski snažan košarkaš kakav je Lesor", rekao je Trinkijeri.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Reče Urbonas da vam je na meti letos bio Gillespie iz Bajerna. Siguran sam da se traži Lessortoliki centar ili bolje reći defanzivni centar atleta kod koga je sve osim kucanja u napadu bonus.

 

100% sam uveren da je ovo bio plan dok su čekali Mirotića. I to bi u tom slučaju bio savršeno dobar potez.

Ali naravno, kad je bilo jasno da od ovoga nema ništa, ni Gilespi nije bio logičan izbor.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, odupri se ludilu said:

Na ovoj slici vidim debeloj lika koji maše sa nečim, a iako je blurovano, čovjek može da pretpostavi čime on to maše.

Muzička podloga je bećarac:

idem šorom pitaju me snaše,

oj bećaru šta do dolje maše 

 

Ne znam kolega, biće da je i kod vas neshto latentno. :innocent:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...