Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ono kad sam početkom 4/4 pauzirao tekmu i otišao da šetam sa klincem. I to ne zato što sam se nešto iznervirao ili popizdeo, nego zato što me je prosto bolelo uvo za to šta će da se desi. Vratio se, odgledao do kraja, ustao, otišao dalje, kao da sam odgledao epizodu prodaje kuće na plaži na HGTV.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Quote

„Prvi put u životu sam doživeo da se sudijama obraćam na vi, a oni meni sa ti. To šikaniranje tokom meča nisam doživeo. Obraćam se sudijama na vi, a oni mi kažu sedi dole i pusti me da sudim. Moje pitanje je glasilo da li imam pravo na čelendž. Takva je liga, sve smo ovo očekivali, iznenađenja nema“.

Pretposlednja tekma kad sam gledao KKP uživo je bila u Pioniru protiv Sutjeske na početku sezone 2015/16, nekoliko nedelja prije nego što sam se odselio iz Beograda. Tada je ekipa u kojoj su bili Vanja, Kosta, Cvetković, Vitkovac, Magdevski, Andrić, moguće i Andreja Milutinović. Tada smo jedva nekako dobili Sutjesku koja je ispala iz lige kao ubjedljivo poslednja, ne znam da li su uopšte nekog dobili te sezone. Tu utakmicu je Kosta bio toliko loš da je nakon toga odlučio da se penzioniše.

 

E pa imam potrebu da vam saopštim da je ova izjava tužnija od te utakmice.

Edited by Beonegro
  • Like 16
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Meni je jasno bilo da je ovo smeće od lige predato čim Naneli nije registrovan, al sam očekivao da bar pokušaju da liči da im je stalo.

Razumem ako je u pitanju bes posle poraza.

Ako nije, je l' stvarno misliš da je Željko predao takmičenje (koje god) pre početka i pristao da bude ikebana doktoru iz Železnika?

Ne želim da poverujem u to, uvek sam mislio da je najveći takmičar koji strastveno želi pobedu i na mini basketu ispred zgrade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MarioKempes said:

Ne želim da poverujem u to, uvek sam mislio da je najveći takmičar koji strastveno želi pobedu i na mini basketu ispred zgrade.

 

Naravno da nije predao ni ABA ni KLS, već igra njegove ekipe jednostavno kurcu ne vredi i to se pokazuje na terenu. Ball don't lie. Nema tu neke filozofije, nije svaki poraz rezultat predaje unapred i odustajanja, tj. većina nije. 

 

U međuvremenu drži ove stvarno jezive KZŠ. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
28 minutes ago, Barkley#34 said:

Jesmo li te sezone izgubili 25 razlike u Nikšiću?


Jeste, mada interneti kažu 11, ja bio siguran nekih 20+. Bilo je +26, pa smo spustili, Vranješ završio sa 27 poena. Pamtim da je kapalo. 

Što se tiče ovih aktuelnih mučenika, baš ravna linija, želim im svima u narednih jedne, dve ili tri utakmice provod kao kod pijanog stomatologa, znači da traje i da boli. 
 

Pa da odbrojavamo kao kolega posle svake ispisnice. 

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Naravno da nije predao ni ABA ni KLS, već igra njegove ekipe jednostavno kurcu ne vredi i to se pokazuje na terenu. Ball don't lie. Nema tu neke filozofije, nije svaki poraz rezultat predaje unapred i odustajanja, tj. većina nije. 

 

U međuvremenu drži ove stvarno jezive KZŠ. 

 

Nije niko nista formalno predao, ali prosto bukvalno vec mesecima nikoga nije briga ni za sta. Ako je bio problem da se nadje motiv za ABA, kako ce tek za KLS koja je presmesno takmicenje i za koje se ni ja sam verovatno ne bih iscimao. U tom kontekstu je nekakvo analiziranje nase igre sasvim bespredmetno. To ne vazi samo sada za nas, uvek je to slucaj kada ekipa kvituje. Tada price o mecapovima, akcijama, strategiji vise nemaju nikakvog smisla.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nije niko nista formalno predao, ali prosto bukvalno vec mesecima nikoga nije briga ni za sta. Ako je bio problem da se nadje motiv za ABA, kako ce tek za KLS koja je presmesno takmicenje i za koje se ni ja sam verovatno ne bih iscimao. U tom kontekstu je nekakvo analiziranje nase igre sasvim bespredmetno. To ne vazi samo sada za nas, uvek je to slucaj kada ekipa kvituje. Tada price o mecapovima, akcijama, strategiji vise nemaju nikakvog smisla.

 

Ma ja ciljam na ovu ikebana priču, a i nedostatak takmičarskog drajva kod Obradovića. No svakako u poslednje vreme izgleda kao da je digao ruke od ove ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Pre nekog vremena listam kanale i zastanem na tv Una. Vidim Aleksa i Andrija Milošević pevaju - Samo sklopi okice i zovi mi ime. Andrija ima neki svoj šou na toj televiziji, a šou je da se naježiš. Auuu ljudi moji. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nije niko nista formalno predao, ali prosto bukvalno vec mesecima nikoga nije briga ni za sta. Ako je bio problem da se nadje motiv za ABA, kako ce tek za KLS koja je presmesno takmicenje i za koje se ni ja sam verovatno ne bih iscimao. U tom kontekstu je nekakvo analiziranje nase igre sasvim bespredmetno. To ne vazi samo sada za nas, uvek je to slucaj kada ekipa kvituje. Tada price o mecapovima, akcijama, strategiji vise nemaju nikakvog smisla.

 

Sinoć se samo Smitu i delimično Kaboklu igrala košarka. Mučno je bilo za mene, a mogu da zamislim vama kako je bilo, da gledate sve ono.

 

Ovakva KLS stvarno nema smisla, mada mislim da domaća liga mora da opstane. Ali se mora naći drugačiji modalitet.

 

Ovo je kao da te neko tera da nakon finala lige šampiona, dva dana kasnije igraš polufinale FA kupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Volter said:

Pre nekog vremena listam kanale i zastanem na tv Una. Vidim Aleksa i Andrija Milošević pevaju - Samo sklopi okice i zovi mi ime. Andrija ima neki svoj šou na toj televiziji, a šou je da se naježiš. Auuu ljudi moji. :classic_biggrin:

Oj4mTON.gif

:classic_biggrin:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Pre nekog vremena listam kanale i zastanem na tv Una. Vidim Aleksa i Andrija Milošević pevaju - Samo sklopi okice i zovi mi ime. Andrija ima neki svoj šou na toj televiziji, a šou je da se naježiš. Auuu ljudi moji. :classic_biggrin:

 

Исусе Христе, мислим да бих буквално осетио како ми одумиру нервне ћелије да сам то чуо (понајмање због Алексе, да се разумемо).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Ovo je kao da te neko tera da nakon finala lige šampiona, dva dana kasnije igraš polufinale FA kupa.

FA Cup ima ozbiljnu težinu u Engleskoj, pokojni KLS mu više dodje kao Komjuniti sild.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...