Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Odavno se zna da sampion nema garantovano mesto, ali se kao usluga abi (pa i da bi opstala) to mesto obicno daje sampionu. Ukinuto je automatsko ucesce bas iz razloga da kada zatreba jedno mesto da moze da se kaze istoj toj abi "ajde palite seljaci". Doci ce sigurno vreme kada ce se videti zasto je ta odluka donesena, jer sigurno nije donesena dzabe. 

Narikanje ovih dana je izazvao iskljucivo Motejunas, koji verovatno nije imao pojma da jadranska nema direktnog predstavnika, sto njegova izjava iz februara potvrdjuje, pa je svojom malo ostrijom izjavom "nema vise sampiona klubovi odlucuju", kojom je verovatno hteo sebe da opere,  zatalasao nas Srbe jer su se jedni uplasili da je to direktan znak da ce ih izbaciti, a drugi obradovali da moze da se "ponisti" poraz u finalu.
 
Uglavnom misljenja sam da ce i jedni i drugi igrati gotovo izvesno, ali takodje sam ubedjen da bi Zvezda letela da nije uzela finale, a sada bi stvarno bilo besmisleno, u ostalom zasluzili su ako cemo sportski gledati. Sa druge strane EL bar sto se tice drusvenih mreza je "zaljubljena" u Partizan, svaka treca objava je o Partizanu, tu je i faktor Zeljko Obradovic koji je uz Majka Dzejmsa najpominjaniji pojedinac, publika, atmosfera, klubovi koji su u mnogo boljim odnosima sa Partizanom nego sa Zvezdom, tako da logika govori da ce sve osim ucesca obe ekipe i sledece godine biti pravo cudo i u neku ruku nepravda. 

 

45 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Ja verujem da igramo EL, ali isto tako verujem da jebeni sportal nema informaciju već da na talasu mišljenja mnogih samo izbace vest koja garantuje pažnju.


Tanja nije bas tabloidno orijentisana, a ima i dobre kontakte sto bi se reklo. Tako da ne sumnjam da joj je nesto negde potvrdjeno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fedor said:

Odavno se zna da sampion nema garantovano mesto, ali se kao usluga abi (pa i da bi opstala) to mesto obicno daje sampionu. Ukinuto je automatsko ucesce bas iz razloga da kada zatreba jedno mesto da moze da se kaze istoj toj abi "ajde palite seljaci". Doci ce sigurno vreme kada ce se videti zasto je ta odluka donesena, jer sigurno nije donesena dzabe. 

Narikanje ovih dana je izazvao iskljucivo Motejunas, koji verovatno nije imao pojma da jadranska nema direktnog predstavnika, sto njegova izjava iz februara potvrdjuje, pa je svojom malo ostrijom izjavom "nema vise sampiona klubovi odlucuju", kojom je verovatno hteo sebe da opere,  zatalasao nas Srbe jer su se jedni uplasili da je to direktan znak da ce ih izbaciti, a drugi obradovali da moze da se "ponisti" poraz u finalu.
 
Uglavnom misljenja sam da ce i jedni i drugi igrati gotovo izvesno, ali takodje sam ubedjen da bi Zvezda letela da nije uzela finale, a sada bi stvarno bilo besmisleno, u ostalom zasluzili su ako cemo sportski gledati. Sa druge strane EL bar sto se tice drusvenih mreza je "zaljubljena" u Partizan, svaka treca objava je o Partizanu, tu je i faktor Zeljko Obradovic koji je uz Majka Dzejmsa najpominjaniji pojedinac, publika, atmosfera, klubovi koji su u mnogo boljim odnosima sa Partizanom nego sa Zvezdom, tako da logika govori da ce sve osim ucesca obe ekipe i sledece godine biti pravo cudo i u neku ruku nepravda. 

 


Tanja nije bas tabloidno orijentisana, a ima i dobre kontakte sto bi se reklo. Tako da ne sumnjam da joj je nesto negde potvrdjeno. 

Moj problem sa svime time je sto, dok oni objave da ce oba tima igrati (sto i hoce), ostali zagarantovani timovi ce pokupiti sve sto valja. Eno danas Montejunas spominje da se do Jula nece znati (ako je verovati izjavi), pa do Jula nece nista sto je EL kvalitet ostati

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram tu mantru nas navijaca Zvezde kako Evroliga voli Partizan nesto mnogo vise od nas. Za sve sto nas ne voli sami smo si krivi jer konstantno igramo neke kontraobavestajne igre i jedini smo klub koji ima garantovane mandrile koji ubacuju u teren, ali s obzirom da Partizan nije MNOGO bolji (jeste bolji) po tom pitanju, nesto ne vidim gde oni toliko njih vole.

 

Zoc svakako jeste veliki asset Partizana i de facto je iz ugla Evrolige on sam veci od celog Partizana.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Zvezda i Partizan će igrati EL.

Privlačimo veliki broj publike, imamo dosta jake pristojne budžete, a i o derbijima se priča non stop.

 

 

 

Evo malo sam ti opravio ovo... 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Dobro bre čovječe gdje si ti, zabrinuo si nas? 
 

AS6 kod mene, ne znam da li je isto za Srbiju.

 

 

Ma tu sam, malo kombinacija velike gužve u priv. životu + malo zasićenosti ovim napim kretenima, ali evo tekma i tu  sam naravno.

 

 

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
26 minutes ago, Shonewizard said:

Rutinski.

 

To se kaže, rutinska pobeda velikana iz Beograda... Ako se dobro sećam neke stare forumske tradicije, kad smo već kod walking down the memory lane 😊 

Edited by Eddard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...