Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

11 hours ago, uvrnuto said:

 

Jao snimio sam ovog lika još u subotu u fan zoni. Ima tamo neki koš za zakucavanje, ono tipa 220 visine i tu random fanovi dolaze i kucaju, slikaju se i sl. I bili na tom košu neki juniori, mislim da su iz Reala. I ovaj lik sa klipa se popalio da igra na tom košu 1-1 sa nekim klincem ali mrgom od 120 kila. I taj mali ga bukvalno u papučama unese u koš ali ovaj je naložen, hoće da ga predribla, a ni to ne može 😄 Na kraju ubacio neki šut s jedno 3-4 metra i ovaj mali ode.

I onda ga juče vidim kako jedno pola čuke (i to za vreme tekmi) stoji ispred Arene i drnda ove dve lopte, snima se 😄 Baš sam hteo da pitam na forumu da li neko zna za ovu social media personu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

 

Jao snimio sam ovog lika još u subotu u fan zoni. Ima tamo neki koš za zakucavanje, ono tipa 220 visine i tu random fanovi dolaze i kucaju, slikaju se i sl. I bili na tom košu neki juniori, mislim da su iz Reala. I ovaj lik sa klipa se popalio da igra na tom košu 1-1 sa nekim klincem ali mrgom od 120 kila. I taj mali ga bukvalno u papučama unese u koš ali ovaj je naložen, hoće da ga predribla, a ni to ne može 😄 Na kraju ubacio neki šut s jedno 3-4 metra i ovaj mali ode.

I onda ga juče vidim kako jedno pola čuke (i to za vreme tekmi) stoji ispred Arene i drnda ove dve lopte, snima se 😄 Baš sam hteo da pitam na forumu da li neko zna za ovu social media personu

 

Ja obično ne podnosim te likove à la Tricky, ali ovaj mi je još i dobar. 😄

Nađoh ga na yt:

https://youtube.com/@bogdanvlajinac3714?si=6VKhFxbZeFyvc4tC

 

😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 hours ago, PatrickStar said:

Sve je promaseno i podređeno Miroticu i zbog njega. 

 

Sa sve Mirotićem dodatim na trenutni roster, mogli bi da osvojimo(možda) Kup popa Mila Jovovića. Koncepcijski sunovrat. 

Edited by KockoOblo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, KockoOblo said:

 

Sa sve Mirotićem dodatim na trenutni roster, mogli bi da osvojimo(možda) Kup popa Mila Jovovića. Koncepcijski sunovrat. 

 

Ekipa kojoj su glavni igrači Mirotić i Panter bi vjerovatno bila žrtva fizičkog i mentalnog zlostavljanja i u kupu Milana Cige Vasojevića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Atmosfera kao na parastosu.

 

2 hours ago, Kronostime said:

Ne pratim KLS. :lol_2:

 

Lako je pratiti Partizan kad je uspešan... ja jesam matora budala, ali pratim FK i KK i kad ide i kad ne ide. Propratio sam ja za moje 54 godine i generacije u KK Partizan gde su starteri bili Farčić i Janković, Karaman i Bukumirović, Androić i Marko Ivanović, Vrabac i Obrad Tomić... ali su posle njih dolazili Kićanović i Dalipagić, Peter Vilfan i Boban Petrović, Divac i Paspalj, Đorđević i Danilović, Mekkejleb i Marić, Bogdanović i DMBO, Eksum i Lesor...

 

Pogledajte recimo ovaj tim koji je završio kao peti u prvenstvu i ispao u polufinalu plej-ofa:

 

ekipa%20kosarka%208485.jpg

 

Mršavi i koskasti kao da su upravo pobegli iz Aušvica, a?

 

A na slici su (stoje) trener Zoran Slavnić, Goran Grbović, Sava Stefanović, Miško Marić, Milenko Savović, Arsenije Pešić. (čuče) Boban Petrović, Saša Đorđević, Nebojša Bukumirović, Željko Obradović (da, naš Željko), Aca Dragićević, Bane Jovanović, Nebojša Matić.

 

Biste li navijali za njih? E ja jesam. Sedam budućih legendi Partizana. A mlatili ih svi živi.

 

Samo dve godine kasnije...

 

ekipa%20kosarka%208687.jpg

 

(stoje) Vlade Divac, Milenko Savović, Obrad Ignjatović, Slaviša Koprivica, žarko Paspalj, (čuče) Saša Đorđević, Željko Obradović, Vlada Dragutinović, Goran Grbović i Sava Stefanović osvajaju titulu, iako je Cibona imala u Ligi skor 22-0. A sledeće godine odlaze na Final Four.

 

Samo treba verovati i još više voleti PARTIZAN!

  • Like 8
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma, pratimo mi svi (?) KKP i u dobru i zlu, samo se mora razumeti i nasa strana, gde smo svi kao pokisli i pregazeni posle ovako sramotne sezone. Najbolje da jos trebam/biti entuzijastican sto Partizan veceras igra KLS.

 

S druge strane, odvratnost zvana FKP nikada nece imati moju podrsku i paznju, interesovanje. S obzirom da ga godinama buse iznutra, da se igra sklanjalica FKCZ vec godinama i godinama, kada nijedna prednost na tabeli nije dovoljna...nek u tom namestenom mulju boravi ko moze i zeli.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

+15 sa Smitom na terenu, +13 sa Ponitkom.

 

 

Jedina 2 igrača sa karakterom u ovoj ekipi. Bruno isto ok, greši i on, al zato što je priglup, ne zato što ga boli dupe kao ostale.

 

Meni je jasno bilo da je ovo smeće od lige predato čim Naneli nije registrovan, al sam očekivao da bar pokušaju da liči da im je stalo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...