Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, crni_bombarder said:

Ma sve top, da ne budem prost ali ti ovo sto pišeš je silo*anje ćerke gde druga strana ne sme da reaguje, a ako reaguje ona je nasilnik.

 

 

I vi dobro znate da će Covic uvek imati svoje igrice i da kkp bez odgovora može biti samo ikebana, ali i vama naravno ovo odgovara, zato i kažem lažemo se da želimo promene, jer promene moraju krenuti prvo od onog koji je u zoni komfora ali to se naravno nece desiti nikad.

 

 

 

Mene duša boli sto generalizujem ali sve je istina i to apsolutna.

 

 

Ponovo se ubacuju uzasne reci poput silovanja i nasilja, a na kosarkaskoj smo temi. Kao i linc koji je spreman ekipi Partizana u Pioniru, a za dve citave utakmice (ukljucujuci i zagrevanje) je uleteo svega jedan papiric. Ne mogu da podrzim psovke i vredjanja, ali nije to nista sto nismo culi decenijama unazad i sto se ne cuje recimo na vasim utakmicama u Areni cak i kada ne igrate protiv Zvezde.

 

Ne znam kako Coviceve igrice ugrozavaju igrace Partizana da igraju kosarku? Da li pre godinu dana nije bilo igrica kada je KKP osvojio Aba ligu, samo sto tada ni Obradovicu ni igracima nista nije smetalo nakon sto su uzeli trofej i prosto bili bolji na terenu?

 

Da me ne shvatis pogresno, ja se slazem da se treba stati na put saopstenjima, pritiscima i targetiranju. Nazalost Aba liga trenutno nema moc da to ucini. I da, jesi siguran da je vasa strana potpuno cista i da se ne igrate igrica van terena? Ja nisam i mislim da to radite mnogo pametnije i perfidnije od Covica koji samo baljezga po TV-u i novinama.

 

Na kraju, dok god postoje dve strane medju navijacima (ili evo u ovom slucaju izmedju forumasa poput mene i tebe) koje ne mogu da se sloze, ovi iznad (mislim na uprave klubova) ce imati snagu da igraju igrice na hard levelu. I tako ce biti dok god svi zajedno ne stanemo na put tome, sto ce se desiti nikada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Daj jebote... 

 

Još pišeš kao da je KKP cvećka i da nisu nikako doprineli toksičnosti odnosa između klubova.

Kkp nema ljude za to, sta Ostoja kao sns čovek sme i može, zašto Saviću njje dozvolio nakon prvog meča da se odmah uradi ekspertiza?

 

 

Partizan kao SD služi da bude tu negde blizu, ali naravno da se zna ko je tata igre, ova zemlja je zemlja privida, slično kao što imamo navodno demokratiju i navodno izbore, jer nažalost po vrhovnog totema nismo u Aziji ili Africi nego u Evropi pa mora da stvara privid.

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 hours ago, Son_of_a_gun said:

Neka svrati, tamo će da ga napušavaju posle tri utakmice a ne tri sezone.

Pa ne bih rekao. Kod nas je domaća osnova zaštićena kao beli medvedi. Barem od kluba. A navijači se svakako ništa ne pitaju. Bio bi glavni duhovnik domaće osnove.  😄

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, crni_bombarder said:

Kkp nema ljude za to, sta Ostoja kao sns čovek sme i može, zašto Saviću njje dozvolio nakon prvog meča da se odmah uradi ekspertiza?

 

 

Partizan kao SD služi da bude tu negde blizu, ali naravno da se zna ko je tata igre, ova zemlja je zemlja privida, slično kao što imamo navodno demokratiju i navodno izbore, jer nažalost po vrhovnog totema nismo u Aziji ili Africi nego u Evropi pa mora da stvara privid.

 

 

Cekaj malo ... Zeljko sa sve top budzetom je doveden da bi bio ikebana ?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, crni_bombarder said:

Ma sve top, da ne budem prost ali ti ovo sto pišeš je silo*anje ćerke gde druga strana ne sme da reaguje, a ako reaguje ona je nasilnik.

 

 

I vi dobro znate da će Covic uvek imati svoje igrice i da kkp bez odgovora može biti samo ikebana, ali i vama naravno ovo odgovara, zato i kažem lažemo se da želimo promene, jer promene moraju krenuti prvo od onog koji je u zoni komfora ali to se naravno nece desiti nikad.

 

 

 

Mene duša boli sto generalizujem ali sve je istina i to apsolutna.

 

 

Zanimljiva definicija ikebane. Slozit ces se da Partizan ima skuplji tim od Zvezde, kao i najboljeg trenera u Jurop? I to je tebi ikebana?? Pa sta treba, Durant i Booker da potpisu pa da budete 'ravnopravni' sa nama? Nidje veze, stari moj.

I da, nedajboze da netko kaze da je i KKP odgovoran za toksicne odnose.

16 minutes ago, crni_bombarder said:

Kkp nema ljude za to, sta Ostoja kao sns čovek sme i može, zašto Saviću njje dozvolio nakon prvog meča da se odmah uradi ekspertiza?

 

 

Partizan kao SD služi da bude tu negde blizu, ali naravno da se zna ko je tata igre, ova zemlja je zemlja privida, slično kao što imamo navodno demokratiju i navodno izbore, jer nažalost po vrhovnog totema nismo u Aziji ili Africi nego u Evropi pa mora da stvara privid.

 

 

Onda brate mijenjaj predsjednika i sportskog direktora, ako oni,kako ti kazes, ne smiju nista...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Mislim da Čović ide sad na leto tako da očekujem brotherly love na derbijima od sledeće sezone.

Samo Vanja strani plaćenik i odsrbica će da kvari taineki svi smo jedna velika porodica od 700k članova vajb 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kosta said:

nedajboze da netko kaze da je i KKP odgovoran za toksicne odnose.

vau, jedan debeli trener sa anger management problemom i lokalni radikalski žuti mrav (kako je pokojni Jovan Dulović briljantno nazvao onaj poslednji ešelon pljačkaša po ratištima, one što skidaju WC šolje i utičnice) vs. zlobodanov mini-Ktulu i nekadašnji gospodar divljeg zapada sjevera Kosova lično, ajmo d'opalimo jednu jutarnju relativizacijicu nebilibi prosječan dvanaestigodišnjak koji je svratio na forum pomislio kako je krivica zapravo fifti-fifti 😂 

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Nema smisla relativizovati, jesmo mnogi govna, ali retko koji smo govna nivoa Čokster, što nam je dokazao u prethodnih par nedelja po 143. put. Tako da, prvi je koji treba da nestane, sve ostalo ćemo ipak malo lakše.
 

 

Naravno, samo sto ovde to niko ne spori, a namece nam se na nos kao da smo obozavaoci Covica a istina je potpuno suprotna.

 

Takodje, jasno je da se odlaskom ovog trovaca nista nece sustinski promeniti jer su problemi ovog drustva poprilicno dublji od dva tri plivaca u mutnom.

 

Tako da ovo sto sam boldirao ne stoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno laicko pitanje, kakve bi posledice bile ako za kls prijavimo sve domace (starije i maldje) i naravno ne napravimo dobar rezultat. Ako nema posledica, misljenja sam da bi to bio dobar test za buducnost mladjih a izbegle bi se frustracije jos vece nego u ABA oko pristrasnosti zvanicnika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vlada said:

Jedno laicko pitanje, kakve bi posledice bile ako za kls prijavimo sve domace (starije i maldje) i naravno ne napravimo dobar rezultat. Ako nema posledica, misljenja sam da bi to bio dobar test za buducnost mladjih a izbegle bi se frustracije jos vece nego u ABA oko pristrasnosti zvanicnika.

 

Pogledaš koje su nam bile posledice za nepojavljivanje prethodnih godina.. e, pa manje od toga.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ide ide, na njegovo mesto dolazi onaj karirani sto neodoljivo podseca na Sojica. Sto izniko kao pecurka nakon kise, niko ne zna odakle mu pare a on nas casti, kupuje nam Kalinu nevjernika od nasih para.

 

Problem je sto dr. Nebojša neće otići( mozda samo proforme)  i još dugo će mo biti pocastvovani njegovim prisustvom i saopstenjima, sto jelte nikako ne doprinosi nekakvoj normalizaciji odnosa i smanjenju tenzija izmedju 2 kluba.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Takodje, jasno je da se odlaskom ovog trovaca nista nece sustinski promeniti jer su problemi ovog drustva poprilicno dublji od dva tri plivaca u mutnom.

 

Tako da ovo sto sam boldirao ne stoji.

 

Ti plivači u mutnom i prave, pa potom održavaju taj eko sistem. Glavni Šef nije svaki problem našeg društva, ali je prvi i najveći problem.
 

Teča je udbaš, podli manipulator, koji pritom ima ogroman prostor na režimskim kanalima, čak i u najtežim trenucima za Srbijutm, gde objašnjava kako bi narod razumeo. Problem su Nemci jer su oni pravi genocidni narod a ne mi. Pa onda malo košarke, i to samo juče i danas.

Da, Ostoja je naprednjak i suštinski je deo problema. Međutim, ne ide da se pretvaramo da Čokster je eto tek deo nečega glomaznog, da izjednačavamo sa "Samo da Dule ode". Slažem se da nećemo postati skandinavsko društvo ako Teča ode u tamnicu ili tihu penziju. Ali eto ove sezone npr. sve polazi, dolazi i završava se na Teči. Ostoja jeste naprednjak i deo tog problematičnog sistema, prepun raznih povlastica i šema, ali je ograničen lik koji ne izlazi van svojih cipela. Da nekad neku pompeznu izjavu, priča uglavnom neka opšta mesta, ali jedan je Teča. Samo on ima više priopćenja no pobeda, samo on ima fajlove o sudijama i samo njemu tužilaštvo odgovara za manje od 24h.

Nešto je Bokan pokušao da ispritiska, čak upade i u svlačionicu, ali realno je smešan u poređenju sa ovim. I taj je problematičan, ali kao što rekoh, nije svaki problem Šefov ili Tečin, ali jesu prvi, najodgovorniji i najzaslužniji za problem, svako u svojoj sferi. Nažalost onaj koji drži Teču i omogućava mu je Glavni Šef čija sfera je... celo društvo.

 

38 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Naravno, samo sto ovde to niko ne spori, a namece nam se na nos kao da smo obozavaoci Covica a istina je potpuno suprotna.

 

Ne bih uzimao za ozbiljno ovo što vam je bombarder pisao, stvarno nije relevantno za ovu diskusiju. Samo bih dodao da postoji zabrinjavajuć broj Tečoljuba, ovo mesto je izuzetak, gde ako postoji pokoji Tečoljub, uglavnom je ili tih, pasivan ili je suočen sa sopstvenom glupošću. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

 

 

Ne znam kako Coviceve igrice ugrozavaju igrace Partizana da igraju kosarku? Da li pre godinu dana nije bilo igrica kada je KKP osvojio Aba ligu, samo sto tada ni Obradovicu ni igracima nista nije smetalo nakon sto su uzeli trofej i prosto bili bolji na terenu?

 

 

22.07.2023. NČ kaže: – Veoma je moguće, imao sam važnu operaciju tokom pete utakmice ABA lige koja nije mogla da se odloži. Da sam bio zdrav, pete utakmice ne bi ni bilo zbog nekih stvari koje nemaju veze sa sportom. Ali, u redu, to je u prošlosti i na onima koji su „zabrinuti“ za moje zdravlje. Dobro sam i ambiciozno ulazim u novu sezonu u kojoj želimo dobre rezultate. Želimo i iskorak u Evroligi. 

Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno za bilo koju diskusiju uopšte nije bitno da li je neko veće ili manje govno, to me potseća na whataboutizam i relativizaciju. Govno je govno, lopov je lopov ukrao on 100 dinara ili milijardu dinara, to je taj mentalitet.

 

Ostoja nikad neće biti kao Čović jer je drugi tip gnjide. Čović je političar spletkaroš, Ostoja je sitni krimos koga vlast može obrisati jednim potezom. Evo mi sledeće sezone dobijamo našeg Ostoju, pa ćemo videti kako će to da izgleda.

 

Podele i mržnja u društvu su duboko usađene i biće potreban ogroman trud da se to popravi.

 

Prvi korak je da prestanemo sa "Ovaj moj jeste govno ALI..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Nešto je Bokan pokušao da ispritiska, čak upade i u svlačionicu, ali realno je smešan u poređenju sa ovim. I taj je problematičan, ali kao što rekoh, nije svaki problem Šefov ili Tečin, ali jesu prvi, najodgovorniji i najzaslužniji za problem, svako u svojoj sferi. Nažalost onaj koji drži Teču i omogućava mu je Glavni Šef čija sfera je... celo društvo.

a gde je u toj gradaciji recimo zoran savic koji ulece sudijama u svlacionicu, verovatno tetki da odnese lek?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...