Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Torresinho said:

Haha reakcije na Zeljkov produzetak kao da je Jaramaz produzio jbt 


Ugovor na dvije godine, Ostoja pojačao dupeljub na max, ne može predsjednika u oči da pogleda zbog nas, cringe priča sa Telekomom… I tako.

 

Mislim sretan sam, nema šta.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Ugovor na dvije godine, Ostoja pojačao dupeljub na max, ne može predsjednika u oči da pogleda zbog nas, cringe priča sa Telekomom… I tako.

 

Mislim sretan sam, nema šta.

 

 

Kako se ponasati u datoj situaciji? 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Son_of_a_gun said:

ne može predsjednika u oči da pogleda zbog nas

Pored Željkovog potpisa to je najlepša vest dana. Kad mu preCednik kaže da mu onako ljuCki smeta vređanje. Mmmmmm milina.

 

(Naravno da Vučić zna da Ostoja nema ništa s tim i da mu manje smeta nego što drami ali koristi priliku da ponižava svoje "oficire". Svejedno, lepo je videti da svi zajedno imaju nelagodu).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hajde da se onda malo za promenu razmislja out of the box kada se bude pravio roster, posto je evidentno da necemo moci da dovedemo ovih par zicera aka Hezonja and co. Znaci malo baciti pogled i na svrsene studente preko bare, pa manje atraktivne lige po belome svetu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Pored Željkovog potpisa to je najlepša vest dana. Kad mu preCednik kaže da mu onako ljuCki smeta vređanje. Mmmmmm milina.

 

(Naravno da Vučić zna da Ostoja nema ništa s tim i da mu manje smeta nego što drami ali koristi priliku da ponižava svoje "oficire". Svejedno, lepo je videti da svi zajedno imaju nelagodu).


Nisam ja bio nesretan zbog toga, dapače, nego me je pojela blamčina u njegovo ime a osjetio sam i izvjesnu nelagodu u donjem dijelu prepona u vidu bola u testisima. 
 

Nego je cijela konferencija bila neki cringe, osim što je Željko potpisao i što i dalje ima istu želju i žar za radom (što je na kraju i najvažnije, jelte), sve ostalo je bilo jedan tužni performans čovjeka kojem su jaja u procjepu a koji pritom, čini se, nije nimalo ni nesretan ni zabrinut zbog toga nego još nas ubjeđuje da mu je super, i da je sve super i samo još kad bi mi shvatili da je i nama super sve bi bilo super…

 

Što bi rekao Sliniša Najmanji u Srbiji se danas mnogo bolje živi iako to ljudi ne vide.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2024 at 6:21 PM, Magia said:

 

Zeljko ostaje a mi igramo EL, to je potvrdjeno, sve ostalo je manje bitno.

 

Khm khm 🙂

 

Samo jos da napisem da od sledece sezone (tm) necemo gledati Covica nego Drcelica kao glavnog coveka najveceg rivala.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

evidentno da necemo moci da dovedemo ovih par zicera aka Hezonja and co

 

Hezonju i ne treba juriti, previše je luda glava, a to što se sudije prave da ne čuju igrača Reala kako ih 'rani spolovilom, to bi u KKP koštalo tipa 5 tekmi suspenzije.

 

Po meni bi prioritet trebao da bude da se izlešinari šta se može iz ovih ekipa koje neće igrati EL ili nisu sigurne da će igrati, u Albi su interesantne mete Procida, Spagnolo, Olinde, u nekim okolnostima i Thiemann, iz Valensije potencijalno Davis, mada ulazi u godine, za neku ulogu pomoćnog igrača na 4 i 5 što se mene tiče opcija je i Damien Inglis (ima vesla od ruku, ali je jedan od čvršćih igrača u ligi i ima motor za skok i odbranu), iz ASVELa možda Žo.

 

Mada je za mene bitnije pitanje šta raditi sa domaćim igračima, budući da je Đuša polako za penziju, da je Smajli mega-razočarao u prethodnoj sezoni, i da Trifa i Balša mogu da služe samo da sparinguju na treningu (s tim da ljudi od 215+ uglavnom kasno sazrevaju i da od Balše može još nešto i da bude), jer ja ne vidim domaćeg igrača kojeg mi možemo da dovedemo a da je na EL nivou, a mislim da sam svima već dosadio pričom da KKP mora da ima identitet i da bar s vremena na vrijeme promoviše nekog domaćeg igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Beonegro said:

 

Mada je za mene bitnije pitanje šta raditi sa domaćim igračima, budući da je Đuša polako za penziju, da je Smajli mega-razočarao u prethodnoj sezoni, i da Trifa i Balša mogu da služe samo da sparinguju na treningu (s tim da ljudi od 215+ uglavnom kasno sazrevaju i da od Balše može još nešto i da bude), jer ja ne vidim domaćeg igrača kojeg mi možemo da dovedemo a da je na EL nivou, a mislim da sam svima već dosadio pričom da KKP mora da ima identitet i da bar s vremena na vrijeme promoviše nekog domaćeg igrača.

Vanja. Voleo bih Drezgica videti sa minutima u ABA. Mozda probati sa Nakicem nesto... Sta ga znam.

Povijati Trevion Williams-a obavezno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Vanja. Voleo bih Drezgica videti sa minutima u ABA. Mozda probati sa Nakicem nesto... Sta ga znam.

Povijati Trevion Williams-a obavezno.

 

Da, u pravu si, totalno sam zaboravio na Vanju, on mora da bude prioritet.

Što se tiče Nakića, stvarno ne znam, nikako mi se ne sviđa 31% za 3 i 69% sa bacanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne može Moneke nikako, kaže da ne voli kajmak.

Bez zezanja, on će nakon ove sezone da potpiše za velike pare, on bi više bio zamjena za Ledeja nego za Smajlija, s tim da ja ne vidim razlog za mijenjanje Ledeja (osim da bismo ugodili uinijevim tananim osjećanjima koje prisustvo azerbejdžanskog šabana jako vrijeđa).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Savić u dokumentarcu o Jugoplastici kaže da su uspehe postigli između ostalog zbog toga što su ekipi uvek imali po dva kvalitetna pleja, a sad nume da dovede bar jednog...🤔

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2024 at 12:07 PM, pierre van hooijdonk said:

 

Ko je to rekao? Željko, Panter, Dule, većina ljudi koji nešto znače trenutno i nekada u Partizanu su složni da je doživljen rezultatski neuspeh. Ovde ti ljudi pričaju da bukvališeš, da si kivan što se ima love u oba kluba i seiriš se neuspehom. Power ranking koji je radio basketnews je njihova procena pred početak sezone, nije nešto za šta ćemo se hvatati striktno ali je lep uvid u to koliko ste ti i još neki iracionalno doživljavali roster Partizana. 

 

Suština je da je Partizan imao materijala na papiru da uđe u 8/10, ali jednostavno nije bio dovoljno dobar tokom sezone. Neki starosedeoci su podbacili, neki novi nisu ispunili očekivanja ili nisu bili dovoljno konstantni - ceo tim nije doživeo neki svoj pun potencijal pa je legitimno pitanje da li smo malo i omašili sa projektovanjem plafona. Retko koja ekipa iz EL nije imala ovakvu sezonu poslednjih 5, 6 godina, i to one koje imaju bolje preduslove od Partizana. Što bi rekli, that's how the cookie crumbles sometimes. Kritike su zaslužene ali tvoji rigidni pogledi na sport u regionu postaju vrlo mučni jer niti pogađaš suštinu, niti si konstruktivan, što se kaže tu si da pljuckaš i ne dozvoljavaš ni trenutak sumnje u svoje tejkove (koji su blago rečeno loši).

 

Otac Mirotije valja biti proklinjan čisto jer je ispao pizda, a od tebe bih kao glasnog i izrazitog opozicionara i pljuvača svega što SNS takne očekivao makar gnušanje zbog načina na koji su određene religijske i strukture vlasti uticale svojim prdežima u nekakvu odluku košarkaša gde će da tapka lopte. Ili ne...

 

Pa postaju mucni jer se u njima razoblicava bajka da je moguce biti uspesan i mocan u ovom sistemu i istovremeno raditi i biti protiv sistema. 

 

Naravno da ce narod poznat po spajanju nespojivog kojem je moto "i jare i pare" da zivi u iluziji kako je takav koncept moguc i bas zbog takvih lazi u koje je taj narod ubedio sebe i agresivno ubedjuje i sve one koji drugacije misle i "seirim" kada megalomanski projekat ne uspe u onome sto mu je bio cilj - kreiranju realnosti da je ovde sve bolje i bolje i da smo megauspesni + sta ima da mislimo na realne probleme kada EL Veciti (kako ih naziva opozicioni Sportklub) pronose slavu Srbije sirom Evrope. 

 

A sto se tice drzave i Mirotica - koga briga, to je kao kad je Seselj prozivao Ljajica onomad, i jedni i drugi su deo iste porodice. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...