Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Nadam se da Željko povratkom Piđna neće potpuno klupirati Đeljana, nadam se da će dobiti neku pristojnu minutažu čisto da ostane u ritmu.

 

Ja bih Đeljanu svakako dao prednost. Em sto Piđnu treba vremena da uđe u full ritam, em sto i nije da je bas igrama zasluzio slepo poverenje i pre povrede.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rešio malo nežno prema sebi, privatni i lični užitak iznad FKP i KKP. 😄 


Smučilo mi se zbog dešavanja u fudbalu, što svakog jebenog dana onaj zlotvor pljuje & maže po nacionalnim frekvencijama, Produželjko mi je doneo malo mira iako sam očekivao potpis. Od ove sezone me zanima još potvrda igranja EL, iako ću se uključiti u finalnu seriju ako do nje dođemo. Sinoć nisam mogao da se nateram da odgledam utakmicu protiv Budućnosti iako sam realno mogao. Jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Ko su uopste domaci igraci koje bi mogli uzeti u razmatranje? (Pored Vanje za koga drzim fige)

Djurisic (kod komsija)

Filip Jovic

Nakic

braca Tanaskovic (pitanje je jeli Nikola losiji igrac od Smajlija. Dusan za buducnost)

Drezgic

Luca (nerealan)

Ko jos?

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
18 minutes ago, Son_of_a_gun said:


IMG-4862.jpg

Good ol days, when the worst thing you'd hear about on the news was hijacked jetliners crashing into buildings

 

And Partizan signing players from Kakanj

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ostane PJ, a priča se da mu nudimo produžetak, kakve su šanse da dovedemo Makedonca?

Jaramaz gubi mesto nadam se, tako da njih dvojica plus Aleksa kao džoker deluje smisleno i uklopivo.

Onda ostaje pitanje Nanule, startne petice i ko od dvojca Smajli - Frenki će nas uveseljavati još godinu dana.

Da rešimo sve ovo do kraja juna pa da možemo da gledamo OI na miru 🙂

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, Marvin said:

Ako ostane PJ, a priča se da mu nudimo produžetak

 

On u vakuumu jeste kvalitetan jack of all trades za Evropu, ali jedino ako Zeks vidi nesto u njemu sto tek treba da se oslobodi dogodine. Ja ne vidim da ce on magicno poceti da menja stil igre (ide vise na ulaz, tj koristi svoje fizikalije pametno), samim tim i izdignuti tim na nivo potreban za plej of EL... i mislim da sa njim i Panterom to prosto ne ide. Dante je makar znao da igra dole (i to kako) i koristi fizikalije, dok je Panter drzao perimetar. PJ se bespotrebno vrti u istoj hemisferi kao KP i olaksava udvajanje kapitena.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Marvin said:

Ako ostane PJ, a priča se da mu nudimo produžetak, kakve su šanse da dovedemo Makedonca?

Jaramaz gubi mesto nadam se, tako da njih dvojica plus Aleksa kao džoker deluje smisleno i uklopivo.

Onda ostaje pitanje Nanule, startne petice i ko od dvojca Smajli - Frenki će nas uveseljavati još godinu dana.

Da rešimo sve ovo do kraja juna pa da možemo da gledamo OI na miru 🙂

Ako je ideja da jos jednu sezonu igramo sa PJ na 1, odoh po zardjalu kasiku da se resim bede. Ako ga pomerimo na backup 2, Nenad se tu uklapa top

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...