Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ko se dovede u situaciju da zavisi od drugog osim isključivo od sebe, ne zaslužuje da ide dalje. Baš užasna sezona na oba fronta. U EL tri koraka nazad iako se očekivao dodatni iskorak nakon prošlogodišnjeg učešća u PO. Ima tu svakako Željkove odgovornosti, prvo što se tiče selekcije pojedinih igrača (Kaminski, za koji je klinac doveden Smith itd.) ali i što se tiče određenih petorki koje je tvrdoglavo forsirao cele sezone... Previše je ovo skupa igračka da bi se tek tako govorilo whatever, idemo dalje. Ako se ABA nekako ne iščupa biće to potpuni debakl. Ali svakako je za Partizan jedini put uz Obradovića, ni polovina onih dobrih stvari ne bi bila moguća bez njega. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Ko se dovede u situaciju da zavisi od drugog osim isključivo od sebe, ne zaslužuje da ide dalje. Baš užasna sezona na oba fronta. U EL tri koraka nazad iako se očekivao dodatni iskorak nakon prošlogodišnjeg učešća u PO. Ima tu svakako Željkove odgovornosti, prvo što se tiče selekcije pojedinih igrača (Kaminski, za koji je klinac doveden Smith itd.) ali i što se tiče određenih petorki koje je tvrdoglavo forsirao cele sezone... Previše je ovo skupa igračka da bi se tek tako govorilo whatever, idemo dalje. Ako se ABA nekako ne iščupa biće to potpuni debakl. Ali svakako je za Partizan jedini put uz Obradovića, ni polovina onih dobrih stvari ne bi bila moguća bez njega. 


sve se slazem… mislim da i on covek nije vodio ovakvu ekipu… da su svi ili vecina igraca bila iznudjeno resenje a ne zelja itd its

 

sto nikada i nikako ne opravdava ni zeljka a pogotovo igrace…

 

ali to je sport, neuspeh je deo sporta, kao sto je i uspeh…

 

da menjamo ne mozemo, her sve ovo sto sad imamo je dobijeno na Zeljka i njegovo ime…

 

samo bih voleo da znamo statuse zs EL pre polufinala/finala ABA da bi izbegli haos koji se crta

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako vec ne mozete da se radujete nasoj pobedi, verujem da vam je lakse barem da izgubimo ovako pa da imate materijal i za sprdanje 🙂 

Kome je sad do sprdnje

Spoiler

I treba ovo treba da se sprda

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Social Media Manager kad shvati da je utakmica Efes-KKCZ gotova i da treba na Facebook, Instagram i Twitter da okači patetičan (mada u njemu ima istine) citat kako bi navijači lakše podneli užas od sezone:

 

spacer.png

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Clash said:

Uspeh je u sustini kulminacija neuspeha.

Nista gluplje odavno nisam procitao.

 

 

Citirano iz filma, ali prevodilac je izgleda učio engleski od Tarzana.

 

d0eb9d417fb1c8824b55bf7048fc2c3e.jpg

  • Like 6
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2024 at 10:36 PM, Barkley#34 said:

Ovoj kući je prihvatljivo i da nam komšije učine sa nekih 45-50 razlike za Efes. :classic_biggrin:

Ljudi, ja sam se sprdao a komšiluk stvarno ispoštovao. 

 

Nadam se da sutra nećemo odgovoriti brukom na bruku.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Jbg kad nikad niste bili u situaciji da vam zadnje kolo nešto odlučuje pa vas pojeo pritisak… 

 

  Hide contents

Praštajte, sam ću izaći… 😅

 

 

2016/2017 Darusafaka-Crvena Zvezda

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aman 2 said:

Bar sam siguran da se nikad nismo i nikada se nećemo ovako obrukati...

Probijeno je novo dno.

 

Sta znam, radije bi izgubio 45 razlike u takmicarski beznacajnom mecu po nas od dosta kvalitetnijeg rostera kome gori za pobedu (dok je kod nas uveliko fokus na Aba ligu) i to na strani... Nego kod kuce pred 20k svojih navijaca sa sve Zeljkom, Panterom, Ledejom i Lesorom od Burse u osmini finala Evrokupa. Meni je to daleko vece brukanje. 

 

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Sta znam, radije bi izgubio 45 razlike u takmicarski beznacajnom mecu po nas od dosta kvalitetnijeg rostera kome gori za pobedu (dok je kod nas uveliko fokus na Aba ligu) i to na strani... Nego kod kuce pred 20k svojih navijaca sa sve Zeljkom, Panterom, Ledejom i Lesorom od Burse u osmini finala Evrokupa. Meni je to daleko vece brukanje. 

 


mesas neuspeh i sramotu

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 15
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Sta znam, radije bi izgubio 45 razlike u takmicarski beznacajnom mecu po nas od dosta kvalitetnijeg rostera kome gori za pobedu (dok je kod nas uveliko fokus na Aba ligu) i to na strani... Nego kod kuce pred 20k svojih navijaca sa sve Zeljkom, Panterom, Ledejom i Lesorom od Burse u osmini finala Evrokupa. Meni je to daleko vece brukanje. 

 

 

tenor.gif

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Sta znam, radije bi izgubio 45 razlike u takmicarski beznacajnom mecu po nas od dosta kvalitetnijeg rostera kome gori za pobedu (dok je kod nas uveliko fokus na Aba ligu) i to na strani... Nego kod kuce pred 20k svojih navijaca sa sve Zeljkom, Panterom, Ledejom i Lesorom od Burse u osmini finala Evrokupa. Meni je to daleko vece brukanje. 

 

Sto neko nije Albi javio da ne bude u Atini egal 6 min do kraja, gde igraju svi Panati, kako Trinkiju neko ne javi da uspori intenzitet odbrane, nek da Real 90p, gde će sad pred ,,odlučujuće utakmice" da rizikuje dodatni umor i neku povredu, otkud Katas da ne odmori barem Baldwina pred plej in, ionako su 7 zašto je morao on igrati nema smisla bas, gde Laso zapinje da vraća 22 sa poluvremena sta on uopšte zna jedan nabedjeni Spanac (koji se drznuo protiv uprave Reala), pa mu glavni igrači igraju 30 min u ,,nebitnoj utakmici".

 

 

E to je mentalitet koji ovde se usuđuje 80 godina, slave se porazi, istina se ne gleda u oči i naravno na kraju imamo poštovanje ravno 0 širom sveta, a i za to su krivi katolici, papa u Vatikanu kao i strane službe koje nas namenski guraju u propast, a ne mi sami sebe sa karikaturama na odlučujućim pozicijama i sopstvenim poltronskim i defetistickim razmišljanjem.

 

 

 

 

  • Like 26
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Sta znam, radije bi izgubio 45 razlike u takmicarski beznacajnom mecu po nas od dosta kvalitetnijeg rostera kome gori za pobedu (dok je kod nas uveliko fokus na Aba ligu) i to na strani... Nego kod kuce pred 20k svojih navijaca sa sve Zeljkom, Panterom, Ledejom i Lesorom od Burse u osmini finala Evrokupa. Meni je to daleko vece brukanje. 

 

Die with honor!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...