Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

I Pekmen je preziveo svoje sledovanje zvizduka onomad, za naocigled mnogo kraće radovanje, a zaduzio je klub 20x vise od Milutinova (igracki. Zaduzio je i kao predsednik, ali ne bih o toj zaduzbini sada...).

 

Prezivece Nikolica, ponajvise sto ga zabole za Partizan, za koji ionako ne navija.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, СтелаРоса said:

I treba izvizdati svakoga ko ne postuje svoj bivsi klub, pogotovo ako je to klub koji ga je i lansirao na visok nivo. To sto je reprezentativac nista ne znaci, nije sveta krava zbog toga.

 

Šta je to strašno uradio Milutinov protiv svog bivšeg kluba, da zasluži skandiranje "ciganska pičko"?

 

Niko nije sveta krava zbog toga, ali svako od njih (Deda, Avramović, Dobrić, Milutinov) je pre svega reprezentativac Srbije pa onda košarkaš Zvezde, Partizana ili "ciganskog kluba iz Grčke". Sigurna sam da i oni tako misle.

 

Ali jedva čekam sve očigledno lažne navijače nacionalnog tima da se okupe na mrežama u julu da "podrže momke". 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čovjek nas zamalo ugasio ona pita šta je strašno uradio… 

 

Da nisam s tobom na ti i da nismo čavrljali cijeli dan mislio bih da sam ti na ignore listi. 🙄
 

P.S. Zar nismo rekli da repstacija nema veze apsolutno ni sa čim, bar ni sa čim zbog čega bi se uzimala ovdje u kontekst?

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Šta je to strašno uradio Milutinov protiv svog bivšeg kluba, da zasluži skandiranje "ciganska pičko"?

 

Niko nije sveta krava zbog toga, ali svako od njih (Deda, Avramović, Dobrić, Milutinov) je pre svega reprezentativac Srbije pa onda košarkaš Zvezde, Partizana ili "ciganskog kluba iz Grčke". Sigurna sam da i oni tako misle.

 

Ali jedva čekam sve očigledno lažne navijače nacionalnog tima da se okupe na mrežama u julu da "podrže momke". 

Ako su navijaci procenili da se ponasao neprimereno ja to razumem, a svakako nije na meni kao navijacu drugog kluba da sudim konkretno u ovom slucaju da li je to ispravno ili ne sa njihove strane. Koliko sam cuo vecina publike ga je "pozdravila", tako da ocigledno nije ispao korektan.


 

Quote
Spoiler

Posto je offtopic...

 

Ja i nisam neki navijac sto se tice reprezentacije, iako sam zbog iste kao klinac znao da placem posle poraza. Od fudbalske sam se skoro skroz otudjio zbog svega loseg sto se nakupilo, kosarkase jos uvek pratim i navijam ali ne kao ranije, a razlog tome je sto se generalno u svetu kosarke reprezentacije obesmisljavaju brojnim otkazima i deljenjem pasosa strancima. Za nasu reprezentaciju sacekam da vidim ko ce nam igrati pa shodno tome i izgradim neke emocije (recimo ne mogu preterano da simpatisem ekipu u kojoj igra Jokic).

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Čovjek nas zamalo ugasio ona pita šta je strašno uradio… 

 

Da nisam s tobom na ti i da nismo čavrljali cijeli dan mislio bih da sam ti na ignore listi. 🙄
 

P.S. Zar nismo rekli da repstacija nema veze apsolutno ni sa čim, bar ni sa čim zbog čega bi se uzimala ovdje u kontekst?

 

Rekli smo da ne može da abolira silovatelje, nasilnike, lopove koji su iz košarkaških uskočili u neke druge patike. 

 

Ali ako je to što vam je bivši igrač potraživao pare koje je pošteno zaradio u tom dresu dovoljno da on bude okarakterisan kao "govno"... Nije vas ni slučajno umalo ugasilo loše poslovanje, nego baš Milutinov?

 

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Ako su navijaci procenili da se ponasao neprimereno ja to razumem, a svakako nije na meni kao navijacu drugog kluba da sudim konkretno u ovom slucaju da li je to ispravno ili ne sa njihove strane. Koliko sam cuo vecina publike ga je "pozdravila", tako da ocigledno nije ispao korektan.

 

Evo nečeg što će ujediniti grobare i zvezdaše - zviždanje bivšim igračima! 😍

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

A kako je tačno pošteno zaradio 180.000 eura na 18.000 duga? 


Pitam za sebe, i meni bi dobro došle te pare ali da se nikom ne zamjerim.

Pa lako, samo treba da (posteno) radis za nekoga, ali dzabe, sve dok ovaj ne nabije 18k duga prema tebi.

Onda lepo nadjes dobrog advokata koji ce da odere bezobrazno neredovnog platisu, kome usput i nije mrsko da ti plati pun iznos, iz prostog razloga sto ne daje pare iz dzepa vec je dobar sa drzavom.

 

Na kraju svako lepo uzme svoj deo od tih 180k, ti nastavis da radis ono od cega zivis, a poslodavac poslovicno nastavlja sa istom politikom poslovanja koju je imao i prema tebi.

(Ovde konkretno ne mislim na Nikolu i Partizan vec na sve dosadasnje slucajeve vecitih u poslednjih 30 godina).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Son_of_a_gun said:


A vidim ja nešto nam mnogo dobro ide na tom planu. 🤣

 

  Hide contents

Šala matori. 😘

 

 

Išao sam na EP 2022. Pa da znate šta je tu bio problem... 😄

 

Firma sve plaćala, jebiga.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

A kako je tačno pošteno zaradio 180.000 eura na 18.000 duga? 


Pitam za sebe, i meni bi dobro došle te pare ali da se nikom ne zamjerim.

Ja bih pre verovanja u svaku glupost koristio elementarnu logiku. Ništa drugo, čak se ne bih ni potrudio da potražim tekst odluke BAT tribunala, već bi se sam zapitao da li je toliki iznos kamate moguć. Posebno što je verzija o 180.000 kamate za Milutinova potekla od Ostoje.

 

  

16 minutes ago, DameTime said:

Evo nečeg što će ujediniti grobare i zvezdaše - zviždanje bivšim igračima! 😍

Kao i merenje ljubavi prema klubu sa količinom svog novca koji su spremni da oproste poštenim rukovodiocima kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

Ta obaveza i postoji, nezvanicno. Nadam se da uzivas u bravurama Danila, Ogija, Balse, vrlo cesto Alena, a 50-50 Avrama i Trife.

 

Pa kad bih mogao da biram, uvek bih pre izabrao 12 Aleksi Avramovića nego nekih stranaca-mamojeba. Ako već klub nije u privatnim rukama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:

A kako je tačno pošteno zaradio 180.000 eura na 18.000 duga? 

 

Pa što mu niste platili tih 18.000? Onda ne bi bilo kamate (kolika god je bila).

 

Ali izgleda je rukovodstvo očekivalo da će Milutinov oprostiti dug iz ljubavi prema klubu. Pošto nije, onda nije dovoljno voleo klub i treba ga izviždati (mada ću još jednom ponoviti da Nikolu nisu "pozdravili" zbog toga).

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Milutinovu bilo lako u Partizanu. Prvo povreda oka posle udarca Blažića, sa povređenim okom je igrao narednu utakmicu i bio jedan od najzaslužnijih za 1:1 u seriji. Pa ona tuča u derbiju i idiotski potez Nelsona kada je bacio Mllutinova na parket. Vidi se na snimku da je na trenutak izgubio i svest. Navijači ko navijači, malo im treba da nekog zavole a vala i da nekog ne mogu očima gledati. Hezonja nikad nije ni igrao u Partizanu al su slatkorečive izjave bile dovoljne da bude dočekan aplauzima. Ona tuča u Madridu mi je pokazala i njegov podmukli karakter, tako i ne čudi što se lepo uklopio u Madridu. :smiley53:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Pa što mu niste platili tih 18.000? Onda ne bi bilo kamate (kolika god je bila).

 

Ali izgleda je rukovodstvo očekivalo da će Milutinov oprostiti dug iz ljubavi prema klubu. Pošto nije, onda nije dovoljno voleo klub i treba ga izviždati (mada ću još jednom ponoviti da Nikolu nisu "pozdravili" zbog toga).


Odosmo predaleko toliko da ne vidim kraja diskusiji. Niko mu iz hira nije platio niti je ko očekivao da bilo šta prašta nego da se strpi. Smutno je vrijeme bilo, sponzori su se povukli iz Partizana, obećane pare nikad nisu legle od države a, kao što rekoh, ako krenemo sad s tom pričom zadržaćemo se na njoj duže nego na ovoj a nećemo nikuda stići. Kao ni na ovoj.

 

Zadrži ti lijepo svoje mišljenje a ja svoje i mirna Bosna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Pa što mu niste platili tih 18.000? Onda ne bi bilo kamate (kolika god je bila).

 

Ali izgleda je rukovodstvo očekivalo da će Milutinov oprostiti dug iz ljubavi prema klubu. Pošto nije, onda nije dovoljno voleo klub i treba ga izviždati (mada ću još jednom ponoviti da Nikolu nisu "pozdravili" zbog toga).

U stvari je Milutinov oprostio deo duga i naplatio je preko BAT-a 145.000 evra prema sporazumu sa Partizanom, bez bilo kakve kamate. Ostatak odluke odnosio se na potraživanje agenta i troškove postupka. Početna cifra koju je Milutinov tražio je bila 187.000 evra na ime duga za plate, 18.000 evra je tražio agent za provizije, koji jeste tražio i veliku kamatu za sebe, ali to nije usvojeno.

Kamatu za Milutinova je izmislio Ostoja, iz uobičajenih razloga, da se izvrši pritisak na igrača.

Edited by TB Told
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Niko nije sveta krava zbog toga, ali svako od njih (Deda, Avramović, Dobrić, Milutinov) je pre svega reprezentativac Srbije pa onda košarkaš Zvezde, Partizana ili "ciganskog kluba iz Grčke". Sigurna sam da i oni tako misle.

 

Ali jedva čekam sve očigledno lažne navijače nacionalnog tima da se okupe na mrežama u julu da "podrže momke". 

Jesam li dobro skapirao da si upravo napisala da na klupskom meču ne treba zviždati bilo kom košarkašu bilo kog drugog kluba, čak ni najvećeg rivalskog, ako je dotični reprezentativac Srbije?

 

Ako se to uradi onda su zviždači lažni navijači reprezentacije, 'el tako? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, jedibojan said:

Aj da se vratimo sklapanju tima za sledecu sezonu... 😴

 

1) Dimitrijevic, PJ Dozier

1/2) Avramovic 

2) Punter, Marinkovic

3) Naneli, neka-radilica-ali-Ponitka-nije-taj (kao Shields iz Armanija ali je on zauzet), Trifunovic (za ABA ligu dobar)

4) LeDej, Moneke, Bozic (kad ga vec toliko zelite i da konacno pokaze ima li u njemu nesto vise od Zadra)

4/5) Smailagic (mada po svemu sudeci bice 13. prase ako se dovedu dva kvalitetna visoka)

5) Kaminski, neki-teskas-poput-Lesora (kao Josh Nebo), Koprivica (za ABA ligu dobar)

 

To je 15 igraca, medju kojima su i Trifa, Smajli i Koprivica.

 

U principu novi plej umesto Jaramaza (sto bi se reklo, pravi plej) - Dimitrijevic je po mom misljenju taj. PJ Dozier ce biti u drugoj godinu u Evropi i bice samo jos bolji.

Na dvojci Marinkovica za sutera (umesto Andjusica, da Panter ima ozbiljnu pomoc a ne Djusu, Smitha, Jaramaza) i na poziciji "povratnik, domaci igrac, Partizanovo dete, reprezentativac".

I na trojci bi trebao jos neko, all-around igrac, Shields tipa ali je on zauzet.

Mora ozbiljno pojacanje na 4, mozda neki 3/4, Moneke se nekako namece, ne znam koji mu je status. Bozica dovesti da se vidi ima li tu necega za Evropu, to sigurno nisu neke velike pare.

Na centru neki ozbiljni teskas, da bude kompatibilan Kaminskom, ako moze novi Lesor da se napravi. 

 

Ostavio bih Smajlija, Trifu i Koprivicu kao domacu osnovu i da traze svoju sansu kad menjaju nosioce i da ih odmene u ABA ligi. Andjusica ako hoce da ostane kao 16. igrac neka ostane, da se ima domaci igrac i na nizim pozicijama. Jaramaz da ode da zabode jos jedno inostranstvo. Smith i Caboclo - ne bih ih zadrzavao, prosto, potrebni su kvalitetniji igraci. 

 

 

edit: ako ima ikakve sanse da Savo Drezgic dodje nazad iz Amerike i dobije sansu, strasno bih voleo njega da gledam. Onda pojacanja da pokriju 1-3 mogu da budu Drezgic, Dimitrijevic i Marinkovic. 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Barkley#34 said:

Jesam li dobro skapirao da si upravo napisala da na klupskom meču ne treba zviždati bilo kom košarkašu bilo kog drugog kluba, čak ni najvećeg rivalskog, ako je dotični reprezentativac Srbije?

 

Ako se to uradi onda su zviždači lažni navijači reprezentacije, 'el tako? 

 

Nisi dobro skapirao, ipak pročitaj još jednom šta sam pisala danas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

1) Dimitrijevic, PJ Dozier

1/2) Avramovic 

2) Punter, Marinkovic

3) Naneli, neka-radilica-ali-Ponitka-nije-taj (kao Shields iz Armanija ali je on zauzet), Trifunovic (za ABA ligu dobar)

4) LeDej, Moneke, Bozic (kad ga vec toliko zelite i da konacno pokaze ima li u njemu nesto vise od Zadra)

4/5) Smailagic (mada po svemu sudeci bice 13. prase ako se dovedu dva kvalitetna visoka)

5) Kaminski, neki-teskas-poput-Lesora (kao Josh Nebo), Koprivica (za ABA ligu dobar)

 

To je 15 igraca, medju kojima su i Trifa, Smajli i Koprivica.

 

U principu novi plej umesto Jaramaza (sto bi se reklo, pravi plej) - Dimitrijevic je po mom misljenju taj. PJ Dozier ce biti u drugoj godinu u Evropi i bice samo jos bolji.

Na dvojci Marinkovica za sutera (umesto Andjusica, da Panter ima ozbiljnu pomoc a ne Djusu, Smitha, Jaramaza) i na poziciji "povratnik, domaci igrac, Partizanovo dete, reprezentativac".

I na trojci bi trebao jos neko, all-around igrac, Shields tipa ali je on zauzet.

Mora ozbiljno pojacanje na 4, mozda neki 3/4, Moneke se nekako namece, ne znam koji mu je status. Bozica dovesti da se vidi ima li tu necega za Evropu, to sigurno nisu neke velike pare.

Na centru neki ozbiljni teskas, da bude kompatibilan Kaminskom, ako moze novi Lesor da se napravi. 

 

Ostavio bih Smajlija, Trifu i Koprivicu kao domacu osnovu i da traze svoju sansu kad menjaju nosioce i da ih odmene u ABA ligi. Andjusica ako hoce da ostane kao 16. igrac neka ostane, da se ima domaci igrac i na nizim pozicijama. Jaramaz da ode da zabode jos jedno inostranstvo. Smith i Caboclo - ne bih ih zadrzavao, prosto, potrebni su kvalitetniji igraci. 

 

 

edit: ako ima ikakve sanse da Savo Drezgic dodje nazad iz Amerike i dobije sansu, strasno bih voleo njega da gledam. Onda pojacanja da pokriju 1-3 mogu da budu Drezgic, Dimitrijevic i Marinkovic. 

 

Zameni Frenka Brunom i pruzam ruku. Pogotovo za Savu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Zameni Frenka Brunom i pruzam ruku. Pogotovo za Savu

Meni je Frenk iskreno bolji ako se upari sa nekim fizicki jakim centrom koji nece praviti glupe faulove kao Bruno. 

Jer ste generalno ofanzivna ekipa, na kos vise, pa Frenk vise odgovara tome. A i sa mekanijom rucicom od Bruna (mada nije ni Bruno los u tome, naprotiv) bolje ce siriti reket... A i Frenku moze da se sredi srpski pasos dosta lakse (kao da je bitno)😄

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...