Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

Just now, Kosjan Willavić said:

Ovo cu da skrinsotujem i sacuvam, ne zbog sadrzaja 😄

 

Da okacis ako podbaci na svetskom ili? 😃

 

Ma jasno ti je da sam napisao jer su neki pisali da je bivsi igrac i da ne ocekuju nista od njega, dok smo neki jasni pisali i pre nego sto smo ga videli veceras, da ce biti plej starter i da je najbolji plej kog imamo u rosteru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Da okacis ako podbaci na svetskom ili? 😃

 

Ma jasno ti je da sam napisao jer su neki pisali da je bivsi igrac i da ne ocekuju nista od njega, dok smo neki jasni pisali i pre nego sto smo ga videli veceras, da ce biti plej starter i da je najbolji plej kog imamo u rosteru.

Ma zbog tvog kratkog posta, i ja sam team Jovke kao i ti 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Da okacis ako podbaci na svetskom ili? 😃

 

Ma jasno ti je da sam napisao jer su neki pisali da je bivsi igrac i da ne ocekuju nista od njega, dok smo neki jasni pisali i pre nego sto smo ga videli veceras, da ce biti plej starter i da je najbolji plej kog imamo u rosteru.

Brat, cudili smo se onelajneru 😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Portoriko smesan, ali pravi protovnik malo da trcimo, da se podignemo, da pokazemo da ima u nama dosta kosarkaskih elemenata. Sitnica, ali divni su mi Bogdan, Gudura i Marinkovic kako ne spustaju loptu pre suta. Kazem, sitnica, ali mnogo znaci. Divan je Nikola Jovic kad povuce loptu. Videli smo i jedan 4-5 pik Jovic- Milutinov. Od zlatnih Bjelicinih dana toga nije bilo, a super je oruzje.

Dalje, sem glitch-a koji smo imali u napadu kada je krajem prve cetvrtine kreirao Aleksa sa Vanjom, a Gudura coskario, napad je pretecan. Ekstra pas, igra bez lopte. Ok, klase su razlike, ali odlicno. Jovici fenomenalni obojica. Gudura takodju odlican, kada je krenuo da izlazi po loptu. Mora on da ima puno loptu u rukama... Protiv ovakvog protivnika nema smisla komentarisati Milutinova i Bogdana...

Petrusev mi je najslicniji Aleksi u smislu da uzasno osciliju. Tacnije obojica imaju neke elementr koji su izuzenti (Filip odmotavanje iz pika, zavrsavanje, Aleksa srce i drskost), a obojici fali muda ili mozak. Ipak, mnogo cemo zavisiti od njih, mora deda Kari da vidi kako da ih maksimizira. Za Petruseva je lakse, sto vise svica u odbrani i protagonizma u piku, a Aleksa ce vec da izvuce neku ludu ofanzivnu partiju, verujem. Svidja mi se sto su najzad upareni Filip i Nikola (a Ristic da ne vidi parket), ali vidi se koliko su tanki i mekani... Ali ih je lepo gledati.

Dobric postavljen tamo gde mu je mesto u napadu, a defanzivno mi je najslabiji od svih defanzivaca na pleju protivnika. Balans izmedju njega i Vanje ce isto biti bitan.

Ono, suplji smo na sve strane, ali ima potencijala, mozemo biti na momente bas interesantni.

Na kraju, mislim da ce na plasman da jako ima uticaj glava - ako smo tu jaki (a sa Jovketom smo tu samo.jaci) onda ima nade za nas.

PS Arena mnogo bolje popunjena nego sto sam se nadao. 

Edited by Geronimo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Pa kad ubacujemo i belu tehniku. :classic_smile:

 

Ubacivacemo uskoro i protiv Sudana, Kine i Portorika opet. 😃

 

Naravno da su premale sanse da ce imati protiv Italijana 8 asisitencija za 14 minuta, ali ce svakako biti nas najbolji organizator igre i odigrati dobar difens sto je oduvek dobro radio i nisu mi bile jasne sumnje ljudi u to, a ocekujem da bude i na 4-5 asistencija minimum prosek na svetskom.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brat od Korneta said:

Jovic 8 asistencija za 14 minuta, nije lose za bivseg igraca...

 

 

 

Često sam isticao da su neki raniji uspesi reprezentacije išli u velikoj meri i na konto činjenice, da smo imali old school plejeve poput Tea, Pefija i Stefa. Uz svo uvažavanje Micićevog kvaliteta, ali on je tip pleja koji se ne uklapa u stil koji smo negovali godinama, najviše kod Saleta Đorđevića.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Areni atmosfera ko da se gleda basket ispred zgrade, samo dve gajbe piva fale. Skupilo se oko 13K ljudi. Momci na parketu pletu koliko je potrebno, mada je voljni momenat na nivou.

 

Sad očekujem Topića, Borišu, Rileta i ostale s kraja klupe.

 

P. S. još ću da se navučem na bezalkoholno pivo...

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...