Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ima. Ali ima i u slučaju masnog obeštećenja. [emoji23]
500k je otkup Lojda ali pre toga bi morao da nas ukenja iznenadan splet okolnosti a navešću dva,:

1. da mu Ćelafuto nakon ovakve sezone promeni ulogu ili smanji minutažu a da Lojdara na to ne gleda blagonaklono.

2. treba da se desi i da Monaku iznenada iz nekog jakog razloga ne treba takav igrač.

E nakon toga ga, ako oće nazad, završavamo ko jen-dva.


Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne vidim sta ce oni da dovedu da ih vodi ka osvajanju EL na 1 i na 5 zaista

 

Sto se mene tice Shabaz i Loyd kompenzuju i Mirotica i jos jednog njihovog po zelji

Tako je ali treba reci da su oni ostavili dva svoja najbolja igraca, ekvivalent tome bi bio da smo mi ostavili Fakunda i Filipa, tek onda bi mogli ovako da uporedjujemo.

Ovako, oni ce na papiru biti favoriti i ove sezone, ne tako izrazeni kao prosle, ponajvise zbog trenera, ali svakako favoriti.

 

Ipak raduje sto Dusko sklapa ekipu po svojoj meri, Tobi i Gidraitis su tipicni el igraci koje nijedan navijac ne bi doveo, a znaju kosarke i dolaze iz ozbiljnih sistema. To je osnovna razlika izmedju ovogisnjeg rostera i onog od prosle godine gde je glavni kriterijum bio statistika protiv komsija i dobar hgl klip na tjubu.

Sva je prilika da cemo na jesen igrati najodgovorniju i najsmisleniju kosarku u novijoj istoriji.

Sada konacno imamo kapaciteta i na terenu i na klupi za tako nesto, do sada nam je uvek falilo jedno do ta dva.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

500k je otkup Lojda ali pre toga mora prvo iz nekog razloga da mu promene ulogu ili smanje minutažu da bi tražio da pali dalje.

drugo...treba da se desi i da im iznenada iz nekog jakog razloga ne treba takav igrač.

E nakon toga ga završavamo ko jen-dva.

Zato i kažem da mi on više deluje kao diverzija za nekog drugog. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

A odakle ova info za Lojda? Meni je on bas nerealan bas bij se iznenadio da potpise, jer kolko znam Monako ne planira lako da ga pusti.

Nisi dezurao u trecoj smeni pa ti je promaklo 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wake in Fright said:

Mile je napisao da je Lojd blizu.


Mile i Kum zadnji put pogodili kad je Filip Covic potpisao za Zvezdu, toliko je legitimno, evo Laprovitola, Miki i atomski s'desna predstavljeni vec. 😄

Bez uvrede prema njima, prelazni rok je ziva stvar sto se kaze, ali mnogo je bolje kad se ne trci pred rudu i pametuje.

Edited by Mirage93
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne vidim sta ce oni da dovedu da ih vodi ka osvajanju EL na 1 i na 5 zaista

 

Pengos osta kao najbolja opcija pa da se mole da  nema povrede i da ponovi partije od ranije.

 

Pengos, Panter, Ponitka, Mirotic, mozda Pojtres. Legit petorka za f4, pride Zeljko sa beskonacno f4 turnira. A sa klupe Ledej, Naneli, Smajlagic, Avramovic i Jaramaz. Druga petorka jaca od startnih Asvela, Albe, Zalgirisa, mozda cak i Bajerna i Baskonije.

 

Mozda i iznenade sa plejmejkerom da plate obestecenje nekom u Evroligi a mislim da ce dovesti pleja iz Nba. Sto se tice centra ostali su Pojtres, Buker, Danston, Koumadje, Miki, mozda Poarje ako ga raskine Real. Kamagate jos uvek nije potpisao za Armani. Ne bi iznenadilo ni da im centar dodje preko bare. Ima sta da se probere kvalitetno jos uvek.

 

Ostoja je najavio tim za f4, tim recima, sto znaci da sigurno nece ostati na Panteru, Ledeju, Miroticu, Ponitki i Naneliju od El jakih igraca vec ce dovesti zasigurno jos dva zvucna imena i nece sigurno imati Paris Lija ili Vinstona na pleju i Tarik Bleka ili Bakoa na centru.

 

Ono sto me raduje je Sabaz ako dodje kod nas i startna cetvorka plus ovo sve do sad sto imamo plus Dusko. Ne moramo da se obaziremo na njih previse jer cemo biti dovoljno jaki i dovoljno dobro pokriveni na svim pozicijama. Ako bi stvarno dosao Lojd, u sta sumnjam, po meni bi cak mi bili i jaci u odnosu na njih odnosno imali veci balans u rosteru odbrane i napada i duzu klupu svakako. Cak i bez Lojda sam prezadovoljan ako dodju Sabaz i recimo Sengelija ili Miki na 4 u najboljem slucaju Kalinic ako postoji sanse, onda nek im dodju i 2 Mirotica sto se mene tice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Pengos osta kao najbolja opcija pa da se mole da  nema povrede i da ponovi partije od ranije.

 

Pengos, Panter, Ponitka, Mirotic, mozda Pojtres. Legit petorka za f4, pride Zeljko sa beskonacno f4 turnira. A sa klupe Ledej, Naneli, Smajlagic, Avramovic i Jaramaz. Druga petorka jaca od startnih Asvela, Albe, Zalgirisa, mozda cak i Bajerna i Baskonije.

 

Mozda i iznenade sa plejmejkerom da plate obestecenje nekom u Evroligi a mislim da ce dovesti pleja iz Nba. Sto se tice centra ostali su Pojtres, Buker, Danston, Koumadje, Miki, mozda Poarje ako ga raskine Real. Kamagate jos uvek nije potpisao za Armani. Ne bi iznenadilo ni da im centar dodje preko bare. Ima sta da se probere kvalitetno jos uvek.

 

Ostoja je najavio tim za f4, tim recima, sto znaci da sigurno nece ostati na Panteru, Ledeju, Miroticu, Ponitki i Naneliju od El jakih igraca vec ce dovesti zasigurno jos dva zvucna imena i nece sigurno imati Paris Lija ili Vinstona na pleju i Tarik Bleka ili Bakoa na centru.

 

Ono sto me raduje je Sabaz ako dodje kod nas i startna cetvorka plus ovo sve do sad sto imamo plus Dusko. Ne moramo da se obaziremo na njih previse jer cemo biti dovoljno jaki i dovoljno dobro pokriveni na svim pozicijama. Ako bi stvarno dosao Lojd, u sta sumnjam, po meni bi cak mi bili i jaci u odnosu na njih odnosno imali veci balans u rosteru odbrane i napada i duzu klupu svakako. Cak i bez Lojda sam prezadovoljan ako dodju Sabaz i recimo Sengelija ili Miki na 4 u najboljem slucaju Kalinic ako postoji sanse, onda nek im dodju i 2 Mirotica sto se mene tice.

Samo jedna stvar: Ko ih jebe vise, gledamo sebe i tačka.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Ne vidim sta ce oni da dovedu da ih vodi ka osvajanju EL na 1 i na 5 zaista

 

Sto se mene tice Shabaz i Loyd kompenzuju i Mirotica i jos jednog njihovog po zelji

 

Dovesce oni sigurno nesto dobro, na 1 mozda Dragica a na 5 smislice nekog Motleya (tako sam cuo, ne deluje mi realno da bi placali obestecenje) ili vec nekog proverenog, Nebo mozda?, svakako su suzili izbor kada su zaratali sa Beobasketom, da li ce moci da napadnu EL?

Po meni tesko, bice sigurno jaki ali Exum im je bio taj, nema ga vise ali nije nasa briga nek oni brinu svoju.

 

Sto se Loyda tice ma to nema sanse.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nunilo said:

 

Dovesce oni sigurno nesto dobro, na 1 mozda Dragica a na 5 smislice nekog Motleya (tako sam cuo, ne deluje mi realno da bi placali obestecenje) ili vec nekog proverenog, Nebo mozda?, svakako su suzili izbor kada su zaratali sa Beobasketom, da li ce moci da napadnu EL?

Po meni tesko, bice sigurno jaki ali Exum im je bio taj, nema ga vise ali nije nasa briga nek oni brinu svoju.

 

Sto se Loyda tice ma to nema sanse.

 

Loyd ili Walker pitanje je sad? 🤣

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...