Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Webad said:

Loyd je dimna zavesa za higinsa 😁 pu-pu daleko bilo 🙂

Prime Higgins (CSKA) je po meni bio najbolji igrac EL u to vreme, ne znam da li bih ga prihvatio sad zbog povreda... Ali ako mu Dusko tempira minutazu i trending ko veiling SAF sto je radio sa Van Persijem, onda nemam nista protiv 🙂

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

Meni Lojd deluje nerealno zbog one priče kako ima izlaz iz ugovora samo za NBA. I zar nije bila neka priča da za tu poziciju gledamo nekog levorukog, možda Hilijard ili Okobo. Za ovog drugog nisam siguran jel ima ugovor sa Monakom, i jel bilo neke priče oko produžetka istog?

Link to comment
Share on other sites

Mene bas zanima da li cemo dovoditi startnu cetvorku ili smo zatvorili unutrasnju liniju. I juce sam spomenuo, nerealno mi je da je Simonovic u trenutku kada mu trebaju minuti pristao da kod nas bude treci ili cetvrti centar u rotaciji. Isto tako, sumnjam i da je Davidovac dosao da bude treca opcija na poziciji 3 ili 4, a da smo ga mi na sve to platili 700k. Nije mi uopste nerealno da ce Tobi i Bolomboj nekada igrati zajedno u petorci. To bi znacilo zapravo da imamo sledecu situaciju:

3/4: Davidovac

4/5: Bolomboj, Simonovic

5: Tobi, Mitrovic

 

Dakle, ne bi imali klasicnu cetvorku startera, nego bi tri igraca pomagala svako na svoj nacin na toj poziciji. 

Link to comment
Share on other sites

Mene posle ovakvog razvoja situacije baš drma euforija. Ozbiljnu ekipu ćemo izgleda imati u KK a isto tako imamo i u FK, s tim što FK već pokazuje da će biti mnogo lepih trenutaka za nas. U Duška ni najmanje ne sumnjam da će isto tako posložiti stvari. Ovo što ćemo mi imati ove godine neće imati niko u svetu. Rekordi će padati! Ljubav si nam jedina! 🔴❤️

IMG-00b2f8a038885f5330ac7565fd7aac53-V.j

Edited by Čočo
  • Like 10
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Taj broj je koncepcijski otplovio. Plej nam treba, startna četvorka i možda bek šuter.

Klejburn se uklapa u svaku koncepciju

13 minutes ago, DameTime said:

Dobra praćka

 

 

maxresdefault.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni said:

Klejburn se uklapa u svaku koncepciju

maxresdefault.jpg

 

Liče! 😄 

 

10 minutes ago, dabljuroligbringer said:

Неће Голди још да навија, овај је играо за Ритас а не за Жалгирис.

 

Polako... Još jedan Litvanac i pali se mašina 😄 

Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 7:12 AM, Čočo said:

Jó reggelt hitetlenek... 

Samo da se zapiše za ovu sezonu, trenutno. 

Hanga najavljen 05.07. 😂

Teodosić najavljen još u toku prethodne sezone. 

Kum - Čočo

0         2

😂

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Bas ce sa Sabazom da amortizuje Mirotica. Za Sabaza prosecan kosarkaski gledalac verovatno nije ni cuo, dok Mirotica u nasoj zemlji svi znaju. Covek je vec godinama najplaceniji kosarkas u Evropi i u top5 najboljih, dok je Sabaz u poslednje dve godine odigrao 15 ozbiljnih utakmica. 

Za Šabaza nije čuo samo neko ko je totalno košarkaški nepismen. Za takve me nešto i zabole kakvo mišljenje imaju.

  • Like 27
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Pa i mene zabole, samo kazem da je smesno da na Mirotica odgovaramo Sabazom

A ko kaže da mi moramo da odgovorimo nekako na tog Mirotića? Ovi što na utakmice idu da slikaju nekog poznatog igrača i izbace na insta i taguju ga? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

A ko kaže da mi moramo da odgovorimo nekako na tog Mirotića? Ovi što na utakmice idu da slikaju nekog poznatog igrača i izbace na insta i taguju ga? 

Brate nadovezao sam se na upis iznad, a bilo je i pre toga nekoliko upisa kako cekamo da komsije potpisu Mirotica da bi mi ozvanicili Sabaza. I to sam prokomentarisao.

 

Sto se mene tice ne mora nista, ne mora ni Sabaz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Brate nadovezao sam se na upis iznad, a bilo je i pre toga nekoliko upisa kako cekamo da komsije potpisu Mirotica da bi mi ozvanicili Sabaza. I to sam prokomentarisao.

 

Sto se mene tice ne mora nista, ne mora ni Sabaz.

Ma sve ok.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...