Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, grati said:

 

18 minutes ago, NMX said:

Najjace ce biti kad se za Kampaca ne pojavi nikakva informacija nego se decko pojavi uredno na pripremama za novu sezonu jer logicno ima ugovor

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

Sve te brojke su čista nagađanja.

 

Tacne su plate Asvela i Monaka, ja preneo sa eurhoopsa jer sam prvo naisao na to a francuska liga je objavila na svom zvanicnom sajtu to prosle godine plate svih igraca u ligi i svih timova. Ja i kad pisem ovde o platama pisem iz necega sto je bilo dostupno javno a ne o necemu sto sam lupio, ovo sad ne tebi, no se nadovezujem na pricu iznad.

 

Kamo srece da to bude i u Evroligi kao sto je najavio novi direktor Evrolige, zaustavilo bi sve price i o platama vecitih i prepirke medju navijacima, usput bi videli ljudi i koliko kostaju svi igraci te bi shvatili da je cifra za Mitrovica od 450k za narednu sezonu zapravo odlicna, sto se tice Davidovca tih 700k ako je tacno to je visoko, ali bih mu sudio tek na kraju sezone, mozda covek zavredi te pare nekim novim vaznim utakmicama resenim pa da vidis kako niko tad ne bi spominjao dal vredi te pare. U svakom slucaju videcemo kad se svedu racuni na kraju sezone. Bolje i tolko dati Davidovcu nego 100k manje Martinu. Vise ces dobiti od Davidovca to je sigurno u smislu doprinosu na nivou cele sezone, s obzirom da nisu ista pozicija.

 

Pre par meseci slao sam mejl Urbonasu zasto nisu objavili budzete plata za ovu sezonu a jesu za prethodnu (kad su potvrdili u podkastu da su imali uvid u papire svih klubova u Evroligi osim od Baskonije) i tad su objavili ovo:

 

https://m.basketnews.com/news-159564-euroleague-team-budgets-2021-22-three-dominant-clubs.html

 

on me je uputio na kolegu koji je zaduzen za tu vrstu pitanja da odgovora u ime basketnews-a i odgovorio mi je sledece:

 

spacer.png

 

 

Naravno od toga nije bilo nista, slao sam jos jedan mejl i nisam dobio odgovor.

 

S obzirom da prosle sezone jedino je Baskonija ostala zatvorena, a imali smo 3 nova od ove sezone i on je napisao u mnozini neki timovi, pitam li se koji to klubovi nisu hteli da daju papire na uvid i sta ih je sprecilo da objave clanak na kom su dugo radili da objave.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

Tacne su plate Asvela i Monaka, ja preneo sa eurhoopsa jer sam prvo naisao na to a francuska liga je objavila na svom zvanicnom sajtu to prosle godine plate svih igraca u ligi i svih timova. Ja i kad pisem ovde o platama pisem iz necega sto je bilo dostupno javno a ne o necemu sto sam lupio, ovo sad ne tebi, no se nadovezujem na pricu iznad.

Pa su ih rebnuli zbog muljanja sa ugovorima ... :smiley53: al to nije za ovu temu.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Koliko sam cuo ponudili smo 3.5 m za Mirotica, ali on jos nije nista odlucio. Ne znam sta je sa Kampacom, ali posto je Pengos blizu, a Teo ipak podpisuje za nas, nesto mi ne lici da ostaje(ili je pregovaranje sa Pengosom za slucaj da odpadne Kampaco).

Cek bre, pengos je blizu? Plus teo...

Uf mekano do zla boga.

Ona goldbergova unutrasnja linija je beton za ovo 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...