Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 hours ago, DameTime said:

Da se ne lažemo, Laso je svakako bolji trener od Ivanovića.

 

Zbog cega? Zbog trofeja El ili? Trofejniji jeste ali zbog cega bolji svakako?

 

Laso je vodio Real a Dusko Baskoniju, mislim da ne treba da komentarisem da nisu budzeti za poredjenje ni blizu.

 

Laso je osvojio 2. Evrolige a radio je u Realu tipa 10 ili 11 sezona u kontinuitetu i svo to vreme ili je imao najveci budzet ili u top2.

 

Inace da ne bude da potcenjujem Lasa jer ga jako gotivim i smatram ga jednim od najboljih evropskih trenera sto on i jeste samo pitam na osnovu cega mislis da je svakako bolji i da uzmes u obzir kad ga uporedjujes sa Duskom ili bilo kim drugim sa cime su raspologali u svojim timovima pa u odnosu na to kakve su rezultate pravili. Da li mislis da bi Dusko osvojio manje od 2. Evrolige za 10 sezona u Realu ili da bi Laso imao bolji skor od Duska prosle sezone u El ili sta?

 

Za mene je, a mozda ne gledamo isto, veci uspeh to sto je Dusko uzeo ACB sa Baskonijom pored zivog Reala i Barselone i to 2 puta a pogotovo ovo pre par godina gde je razlika u budzetima bar puta 4, doduse plej of im je bio u formatu na ispadanje u toj sezoni al kako god ipak je igrao protiv dosta skupljeg odnosnog jaceg i iskusnijeg tima za titulu i pobedio. Uzeo je jos 2 puta titulu u Spaniji i to jos jednom sa Baskonijom i jednom sa Barselonom. Ok Laso je uzeo vise tih titula i kupova tamo ali je radio u Realu, najtrofejnijem i najbogatijem klubu u Evropi. Plus i ovo mi je mnogo vrednije od ACB titule ili da izboris f4 sa Realom ovo od prosle sezone 17-11 (iliti 18-10) u El na neselektiran roster i 5-5 sa Zeljkom u derbijima koji je gradio tim 2. sezone i rekao bih imao solidno jaci tim u najmanju ruku.

 

Mozda i jeste bolji, ali na osnovu cega svakako bolji i kao to je to, to se podrazumeva? Delovalo mi je kao da poredis lupicu Paskvala sa Gagijem Nikolicem dobro ne bas toliku razliku ali deluje kao da mislis da je Laso bolji za klasu. Mozda gresim kako sam protumacio.

 

Ovo sad nevezano od tebe pisem al kad smo vec kod Lasa. Laso osim sto je vrhunski trener i sto je velicina po ljudskim kvalitetima, u porazu uvek gospodin, ovo sad mi je ostavilo najveci utisak a to je jako velika hrabrost da preuzme Bajern nakon Reala. Mogao je komotno da priceka jos malo da neko dobije otkaz iz top8 timova po budzetu ionako svake sezone se desavaju neki otkazi a para ima verujem dovoljno da ne radi sad nista do kraja zivota da zivi lepo pa je realno mogao jos malo da priceka. Ovako je iz najbogatijeg kluba i titule u El dosao da radi u klub koji pitanje je da li je i u 12 po budzetu, daleko manje od Realovog i klub koji je igrao svega 2 puta top8 u istoriji Evrolige a Laso je igrao gotovo svake sezone f4 a kamoli top8. Ne pamtim takav hrabar potez tako nekog trenera od ovih koji su vodili najvece klubove. Mislim i ne moraju to da rade a i zasto bi, al eto jos jedan dokaz da je velicina u svakom smislu i veruje u svoj rad da moze da napravi rezultat i sa klubom manjeg budzeta. Bas za postovanje.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Mislis, na sastav od 5 centara fali jos jedan centar?

 

Ne goldi, ne mislim to. Kažem da nam je jedan takav bio potreban dok je rađena selekcija.

 

Mitrović je meni besmislen igrač, treću godinu je tu i nisam ni za pedalj promijenio mišljenje. Krater u odbrani i na skoku, bez ozbiljnog napadačkog repertoara koji bi makar djelimično ublažio taj krater pozadi. Ako će biti treći centar, to mogu podnijeti, ali mi se uopšte nije svidjelo što je sinoć igrao završnicu umjesto Bolomboja, sa kojim je odbrana bila neuporedivo bolja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, kriterijum po kojem je Laso bolji trener su rezultati, i to je jedino moguce merilo iako smo svi svesni da to zavisi umnogome i od srece i od toga kog si trenirao pa cak i u kom periodu.

 

Ali ja mislim da kapiram sta Kornet hoce da kaze, malo to "svakako je bolji" zvuci potcenjivacki prema Dusku. Laso je krem evropskih trenera, ali Dusko nije neki pacer, on je mozda odmah iza. Ja bih rekao da su to neka tri stepenika. Na prvom je Zoc, pa onda nekolicina trenera sa vise titula prvaka evrope, pa onda na trecem stepeniku Dusko, Trinki i slicni... cak i Radonja je tu negde. Tako da veliko postovanje za sve njih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Ne goldi, ne mislim to. Kažem da nam je jedan takav bio potreban dok je rađena selekcija.

 

Mitrović je meni besmislen igrač, treću godinu je tu i nisam ni za pedalj promijenio mišljenje. Krater u odbrani i na skoku, bez ozbiljnog napadačkog repertoara koji bi makar djelimično ublažio taj krater pozadi. Ako će biti treći centar, to mogu podnijeti, ali mi se uopšte nije svidjelo što je sinoć igrao završnicu umjesto Bolomboja, sa kojim je odbrana bila neuporedivo bolja. 

Luka besmislen, da da.

Jedini visoki za sada s kim kecevi mogu da zavrte pik i koji odlicno finisira na obrucu.

Dok se simon i bolomboj ubise od promasivanja zicera...imam flesbek na blejicu.

 

Ti imas maltene neki licni problem s lukom uzimajuci u obzir sta pises. Bukvalno te realnost negira i to big time.

 

Od ostalih stvari- nista se meni ovo ne svidja, okrenuo nas c tim bayerna. Njima falilo danas 7 ozbiljnih igraca. Preglomazan roster kom fale igraci. Nemoguce za izrotirati, za podeliti uloge na pravi nacin i slicno.

Overall nemam dobra osecaj iako je prerano.

Edited by Losmi17
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Realnost me negira? Jesi ti gledao KKCZ zadnje 2 sezone? Pozicija 5 nam je bila noćna mora, nema ko nas nije urnisao. 

 

Čovjek uopšte ne može fizički da odgovori poziciji centra, samo što nema šut da bi igrao četvorku. Radije bih gledao Bolomboja po cijenu da svaki meč promaši jedan zicer ali da ta odbrana liči na nešto, kad već nemamo centra koja može u oba pravca da odigra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobra evroligaška utakmica. Žao mi je zbog poraza jer smo vodili sve vreme, ništa nije mirisalo da ćemo izgubiti. Bilo je lepih rešenja u napadu, Teo je bio raspoložan za igru, pre svega asistencije. Bolje da je na tome insistirao u finišu nego na šuteve. Ide ovo na bolje, a biće daleko bolje kad se kompletiramo.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Losmi17 said:

Luka besmislen, da da.

Jedini visoki za sada s kim kecevi mogu da zavrte pik i koji odlicno finisira na obrucu.

Dok se simon i bolomboj ubise od promasivanja zicera...imam flesbek na blejicu.

 

Ti imas maltene neki licni problem s lukom uzimajuci u obzir sta pises. Bukvalno te realnost negira i to big time.

 

Od ostalih stvari- nista se meni ovo ne svidja, okrenuo nas c tim bayerna. Njima falilo danas 7 ozbiljnih igraca. Preglomazan roster kom fale igraci. Nemoguce za izrotirati, za podeliti uloge na pravi nacin i slicno.

Overall nemam dobra osecaj iako je prerano.

Ne verujem da on ima nesto licno protiv Luke, evo i meni je mnogo tesko da gledam kako mu skidaju lopte sa glave kao sa posluzavnika.

Kad mu ide u napadu, i raznose ga u odbrani i na skoku, onda je to neka pozitivna nula. Medjutim, zaboravlja se da na velikom broju utakmica Luka ni u napadu nije mogao nista i tada je klasican minus igrac.

 

Ja bih ga ostavio za treceg centra, ali u nekoj ekipi gde su prva dva recimo Tobi i Poytress ili Milutinov i Bolomboj, znaci dva razlicita centra ali kvalitetnija nego nasa kombinacija koju imamo, jer u nasoj kombinaciji vec vidim da cemo neretko da posegnemo za Lukinom pomoci. 
 

Bjelica ako ne moze na 4 je totalni visak, Ilic i Kuzmic su svakako visak. 
Po mom skromnom misljenju Simonovic je takodje visak, on nije cetvorka a na 5 mesta nema. Fali nam prva dobra cetvorka uz koju bi Davidovac mogao da bude backup.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Retko ti se desava da napises ovakvu glupost. Mislim da nisam ni jednom ovako nesto video od tebe. Ostali deo upisa mozemo da diskutujemo ali ovo braaaaate.

Napisem ja stosta, nista strasno, papir svasta trpi, nisam napisao da su Kuz i Ilic bolji, no da Bolomboj nije za sada pokazao da je pojacanje u odnosu na njih, a trebalo bi da bude u svakom smislu, i nadam se da ce biti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam ništa protiv da Mitrović bude treći centar, to mu je mera za EL. Imao je on nekih odličnih statistika i odličnih utakmica, snalažljiv je u finiširanju i ima dosta rutine plus to što zna da podeli pas (ako ne izgubi loptu u međuvrmenu precenivši se). Ipak, od centra se danas pre svega traži kontrola skoka i defanzivno prisustvo, Luka se trudi ali jednostavno je fizički limitiran za poziciju 5, a 4 ne može da igra već godinama jer nema domet van reketa. Bolomboy bi trebalo da bude sve ono što smo prošle sezone očekivali od Martina a dobijali samo na kašičicu i to onu plastičnu. Nije on neki umetnik, samo da radi ono što zna i puna kapa od njega. Tobey bi trebalo da bude taj versatilniji centar koji može mnogo više od Bolomboya u napadu i od Mitrovića u odbrani. 

 

Na 4 imamo konceptualni problem jer svi igrači koji će pokrivati tu poziciju ove sezone (Bjelica, Simonović, Davidovac) su jezivo spori. Nema nam druge nego da probamo Belog da osposobimo za ono što je igrao nekad. Siguran sam da ćemo imati i small ball postave sa 4 igrača spolja gde će Geidraitis glumiti četvorku.

 

To nam je što nam je, ne bih dodatno pretrpavao ovaj roster već radio doselekciju u toku sezone ako se pokaže da ovo nije dovoljno. Hanga i Lazić su ti defanzivci spolja za sada, a gde bismo uklopili još nekog beka koji hoće jači protagonizam u napadu pored Shabazza, Nedovića, Tea i Yaga stvarno ne znam.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sve sto se ponudilo Covicu, pokupio je, po sistemu nece se baci.

Ne bih da uporedjujem ljude(igrace) sa stvarima, ali polazim od sebe, volim da kupim dobru garderobu, obucu, sat...i zamisljam da mi je neki odredjeni budzet da se obucem od glave do pete, sigurno ne bih uzeo dva para cipela, dva sakoa, a da nemam kosulju i pantalone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Zbog cega? Zbog trofeja El ili? Trofejniji jeste ali zbog cega bolji svakako?

 

Laso je vodio Real a Dusko Baskoniju, mislim da ne treba da komentarisem da nisu budzeti za poredjenje ni blizu.

 

Laso je osvojio 2. Evrolige a radio je u Realu tipa 10 ili 11 sezona u kontinuitetu i svo to vreme ili je imao najveci budzet ili u top2.

 

Inace da ne bude da potcenjujem Lasa jer ga jako gotivim i smatram ga jednim od najboljih evropskih trenera sto on i jeste samo pitam na osnovu cega mislis da je svakako bolji i da uzmes u obzir kad ga uporedjujes sa Duskom ili bilo kim drugim sa cime su raspologali u svojim timovima pa u odnosu na to kakve su rezultate pravili. Da li mislis da bi Dusko osvojio manje od 2. Evrolige za 10 sezona u Realu ili da bi Laso imao bolji skor od Duska prosle sezone u El ili sta?

 

Za mene je, a mozda ne gledamo isto, veci uspeh to sto je Dusko uzeo ACB sa Baskonijom pored zivog Reala i Barselone i to 2 puta a pogotovo ovo pre par godina gde je razlika u budzetima bar puta 4, doduse plej of im je bio u formatu na ispadanje u toj sezoni al kako god ipak je igrao protiv dosta skupljeg odnosnog jaceg i iskusnijeg tima za titulu i pobedio. Uzeo je jos 2 puta titulu u Spaniji i to jos jednom sa Baskonijom i jednom sa Barselonom. Ok Laso je uzeo vise tih titula i kupova tamo ali je radio u Realu, najtrofejnijem i najbogatijem klubu u Evropi. Plus i ovo mi je mnogo vrednije od ACB titule ili da izboris f4 sa Realom ovo od prosle sezone 17-11 (iliti 18-10) u El na neselektiran roster i 5-5 sa Zeljkom u derbijima koji je gradio tim 2. sezone i rekao bih imao solidno jaci tim u najmanju ruku.

 

Mozda i jeste bolji, ali na osnovu cega svakako bolji i kao to je to, to se podrazumeva? Delovalo mi je kao da poredis lupicu Paskvala sa Gagijem Nikolicem dobro ne bas toliku razliku ali deluje kao da mislis da je Laso bolji za klasu. Mozda gresim kako sam protumacio.

 

Ovo sad nevezano od tebe pisem al kad smo vec kod Lasa. Laso osim sto je vrhunski trener i sto je velicina po ljudskim kvalitetima, u porazu uvek gospodin, ovo sad mi je ostavilo najveci utisak a to je jako velika hrabrost da preuzme Bajern nakon Reala. Mogao je komotno da priceka jos malo da neko dobije otkaz iz top8 timova po budzetu ionako svake sezone se desavaju neki otkazi a para ima verujem dovoljno da ne radi sad nista do kraja zivota da zivi lepo pa je realno mogao jos malo da priceka. Ovako je iz najbogatijeg kluba i titule u El dosao da radi u klub koji pitanje je da li je i u 12 po budzetu, daleko manje od Realovog i klub koji je igrao svega 2 puta top8 u istoriji Evrolige a Laso je igrao gotovo svake sezone f4 a kamoli top8. Ne pamtim takav hrabar potez tako nekog trenera od ovih koji su vodili najvece klubove. Mislim i ne moraju to da rade a i zasto bi, al eto jos jedan dokaz da je velicina u svakom smislu i veruje u svoj rad da moze da napravi rezultat i sa klubom manjeg budzeta. Bas za postovanje.

 

Prvo jedna stvar na koju bih da ti ukažem pošto ne primećujem prvi put, tačka ide samo iza rednog broja. Znači 2. Evroligu i 2 Evrolige.

 

E sad, naravno da mislim da je Laso za klasu bolji i naravno da njegovi rezultati govore umesto njega. Duško ima više tih kupova i državnih prvenstava, ali mislim da je radio i u više klubova i na sve to je stariji od Lasa.

 

Čovek je uzeo dve EL i bio te dve godine najbolji trener EL. Najlakše je reći da je to jer je radio u klubu sa jednim od najvećih budžeta, ali nije tako. Ne može se tvrditi glava-za-glavu da bi Duško uzeo Evrolige samo da ima takve pare, kao što ne može da se tvrdi da bi Laso uzeo ABA ligu prošle godine.

 

Jeste, o njegovoj veličini dodatno govori to što je došao u Bayern koji je budžetom inferioran u odnosu na evroligaške gigante i one koji se prave da to jesu. Onda vidiš sinoć kako u finalu "nebitnog" kupa u pripremnom periodu on na TO grmi na igrače da se trgnu i na kraju oni okreću utakmicu. S druge strane imaš Duška koji se nije baš pokazao u završnicama prošle sezone kao trener koji napravi prava prilagođavanja i dobija utakmicu. 

 

Na kraju dana, meni njih dvojica nisu uopšte za poređenje, no brainer mi je da je Laso bolji trener i ta razlika nije mala. Ne bih ni spomenula da nije bilo priče o tome kako je Bayern dobio ovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni za sada deluje ok sto imamo 12+ upotrebljivih igraca gde ko god da je u igri nismo "antikosarkaska" ekipa. Kada je mogao Cus Mateo prosle godine da isto jedan veoma sirok roster Reala dovede do trofeja EL, valjda ce moci i Dusko da skocka ovaj nas da izgleda pristojno i da se pobije za plej-of makar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

“Ovo su novi igrači, nova sezona, mislim da će nam trebati više treninga, više vremena zajedno, da svi budemo usmereni ka istoj strani. Ali to je u redu, ovo su tek dve utakmice, ovo je važno za nas kao igrače, za klub i za trenera. Normalno je da na početku ne budemo svi na svojim mestima. Dve utakmice, pobeda i poraz nisu toliko bitni jer je ovo predsezona i tek počinjemo. Trebaće nam više treninga i vremena zajedno.”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

Jeste, o njegovoj veličini dodatno govori to što je došao u Bayern koji je budžetom inferioran u odnosu na evroligaške gigante i one koji se prave da to jesu.

 

Ovo nije tacno, ostalo nemam zamerki. Ima Bajern budžet koliko hoćeš. Bajern "samo" pametno troši, što je do pre neku godinu važilo i za FK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja nemam ništa protiv da Mitrović bude treći centar, to mu je mera za EL. Imao je on nekih odličnih statistika i odličnih utakmica, snalažljiv je u finiširanju i ima dosta rutine plus to što zna da podeli pas (ako ne izgubi loptu u međuvrmenu precenivši se). Ipak, od centra se danas pre svega traži kontrola skoka i defanzivno prisustvo, Luka se trudi ali jednostavno je fizički limitiran za poziciju 5, a 4 ne može da igra već godinama jer nema domet van reketa. Bolomboy bi trebalo da bude sve ono što smo prošle sezone očekivali od Martina a dobijali samo na kašičicu i to onu plastičnu. Nije on neki umetnik, samo da radi ono što zna i puna kapa od njega. Tobey bi trebalo da bude taj versatilniji centar koji može mnogo više od Bolomboya u napadu i od Mitrovića u odbrani. 

 

Na 4 imamo konceptualni problem jer svi igrači koji će pokrivati tu poziciju ove sezone (Bjelica, Simonović, Davidovac) su jezivo spori. Nema nam druge nego da probamo Belog da osposobimo za ono što je igrao nekad. Siguran sam da ćemo imati i small ball postave sa 4 igrača spolja gde će Geidraitis glumiti četvorku.

 

To nam je što nam je, ne bih dodatno pretrpavao ovaj roster već radio doselekciju u toku sezone ako se pokaže da ovo nije dovoljno. Hanga i Lazić su ti defanzivci spolja za sada, a gde bismo uklopili još nekog beka koji hoće jači protagonizam u napadu pored Shabazza, Nedovića, Tea i Yaga stvarno ne znam.

 

Nema ovde mesta za još jednog beka. Imamo problem defanzive i sakrivanja Tea i Nedovića, ali šta je tu je, tako je koncipiran roster, a teško da će neko od njih dvojice biti na klupi/tribinama u EL, što bi se verovatno desilo ako bi još neko bio doveden.

 

Unutra ćemo imati problem na 4, ukoliko je Simonović zaista planiran za tu poziciju. Bjelica je meni delovao ok dok je imao snage i kondicije. U 3/4 je imao jedan duži stint i pri kraju već nije mogao da hoda, pa je nekoliko puta probao rukama da igra odbranu i izbije loptu napadaču, što je nepogrešiv znak umora.

 

Na 5 Bolomboj je sasvim fino defanzivno rešenje. Videćemo kako će Tobi izgledati, ali kapiram da tandem Simonović-Mitrović neće zatvarati utakmice u EL, a ako tako bude bićemo u problemu.

 

Očekujem da neizvesne utakmice završavaju šabaz-Hanga-Giedraitis-Bjelica/Deda-Bolomboj.

 

PS Teodosić je uvek imao to neko ludačko samopouzdanje i želju da reši, čak i kad je bio u prajmu. Setite se polufinala sa Turcima 2010 g kad je šutnuo dve ludačke trojke sa 8 metara u petoj sekundi napada na 1-2 minuta do kraja, i to kad su Turci bili u naletu. Promašio obe, naravno. Moglo bi se desetiti da se takav scenario ponovi par puta ove sezone.

 

 

Edited by Brynner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je moguće da ljudi toliko traže manu Teodosiću i da su toliko nezadovoljni njegovim dolaskom?Pa onda priče neće ga Duško,ja mislim da ga neće ali vaditi iz igre.Pogledajte tajmaut prije promašaja Hange pa Simonovića zicera kako im dodatno pojašnjava ko šta treba raditi u tom napadu i koliko mu je stalo, a pripremna utakmica.

Ali bitno da svi hvale Litvanca samo ne znam na osnovu čega i da su prezadovoljni njegovim dolaskom, a na primjer za Hangu i nisu toliko,a on i Hanga dva svijeta..Šuter koji čeka da mu se izgradi pozicija i onda i to će biti upitan procenat teško bolji od Lazićevog,odbrana čak ispod prosječna,ne zna kreirati ni sebi ni drugima,jedino skok..Ovdje se i Tobi dosta hvali a još ni utakmicu nije odigrao a Mitrović pljuje a nešto ne vidim da će Tobi više doprinjeti,možda malo bolji skok ,ali hajde to treba sačekati par utakmica da vidimo kako će izgledati..Bjelica poslije sezone u nba gdje je imao ulogu u finalu dolazi u Fenerbahče potpisuje ozbiljan ugovor,ovu sezonu čini mi se 2 miliona trebao dobiti isto bi imao 35 god,jest imao tu povredu,vratio se u martu imao je vremena da se u potpunosti oporavi i trenira,fizički izgleda dobro i nama ne valja..tu je problem jedino što smo na 5 pretrpani pa za njega nema prostora da i na 5 odigra..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

@John Terry
Pa nebitno je koliko ima, bitno je koliko je ulozeno u ekipu konkretne sezone, a po tom parametru svakako nisu u vrhu EL.

Laso je sigurno dobio dobre uslove, sto takav trener i zasluzuje.

 

Slažem se, samo kažem nisu oni siromasi nego se ne ponašaju kao mi u fazonu daj 6 centara... oni rade vrlo temeljito i planski i nema pijanih milionera.

Link to comment
Share on other sites

Узимте у обзир да је ово комплетно нова екипа када дајете неки суд о самој игри. Тврдим да многи још увек не знају све принципе како у одбрани, тако и у нападу. Требаће времена то све да легне, бар још 7-8 утакмица. Проблем је што ми те утакмице немамо. Грешке у комуникацији, лоше читање ситуација, биће саставни део игре у неком наредном периоду.

 

Бјелица није практично играо такмичарску кошарку колико дуго? Њему ће најдуже требати да попуни плућа и да ноге пусте...

 

Ханга је убедљиво највеће појачање овог лета, веће и од Шабаза.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Ovo nije tacno, ostalo nemam zamerki. Ima Bajern budžet koliko hoćeš. Bajern "samo" pametno troši, što je do pre neku godinu važilo i za FK.

 

Onda su teške tvrdice kad su igrači u pitanju. Jer sigurna sam da je Trinki umeo i mogao da selektuje "bolji" roster, a oni su baš furali ta krvava kolena u odbrani. Nisam sigurna samo koji deo rostera je Laso nasledio, a nemam vremena da proveravam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Onda su teške tvrdice kad su igrači u pitanju. Jer sigurna sam da je Trinki umeo i mogao da selektuje "bolji" roster, a oni su baš furali ta krvava kolena u odbrani. Nisam sigurna samo koji deo rostera je Laso nasledio, a nemam vremena da proveravam.

 

Pa... oni to ne bi tako nazvali. Bio je intervju Uli Henesa pre par meseci, on nadgleda i FK i KK Bajern. I u principu je bilo rečeno da trener mora da objasni zašto određeni igrač i šta doprinosi timu. Znači ne da trener kaže "hoću igrača na toj poziciji i tih karakteristika" nego mora da kaže koji igrač konkretno i zašto. Jesu malo tvrdi na davanje novca, zato su i među najstabilnijim sportskim društvima na svetu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Onda su teške tvrdice kad su igrači u pitanju. Jer sigurna sam da je Trinki umeo i mogao da selektuje "bolji" roster, a oni su baš furali ta krvava kolena u odbrani. Nisam sigurna samo koji deo rostera je Laso nasledio, a nemam vremena da proveravam.

 

solidno jak roster ima bajern

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/teams/fc-bayern-munich/roster/mun/?season=2023-24

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...