Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

54 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne postoji, mozda neka small ball petica. 

 

Ko sa radi, 2 sezone pricamo kako ga urnisu svi s naglaskom na Lesora i zovemo ga baba. 

 

I izmedju tih sezon pricamo da je mnogo dobar, kao da magicno zaboravimo da je inferioran. 

A ta inferiornost se i večeras videla u završnici. On i Simonović nisu postojali u odbrani i skoku. Bajern je napravio seriju 18:6, bez da su morali nešto da se potrude u napadu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lozenje ne sme da stane, iz turnira u turnir, izgledamo sve bolje 😌

 

Salu na stranu, mogli smo svasta nesto da vidimo, sa 3 El ekipe imamo skor 2/3.

 

Veci deo utakmice smo veceras zaista izgledali odlicno.

 

Laso jos jednom dokazao o kakvom se treneru radi. Presimpatican mi je 🙂

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mozda grijesim ali sam primjetio da nekako drugacije branimo pik. Pri iskakanju centra previse pomazemo iz kornera i par puta je igrac u korneru ostajao sam na trojci.

 

Na kraju meca su 2 polaganja imali jer je taj igrac iz kornera utrcao jer su shvatili da je tu rupa.

 

Ako ima neko strucniji da analizira, ali meni je ovo bas zapalo za oko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, Laso je svakako bolji trener od Ivanovića. Ne treba da iznenađuje šta je izvukao iz ove ekipe Bajerna, tek ćemo to gledati u sezoni. Ipak, rekla bih da ste odlično izgledali tokom većeg dela utakmice. Na kraju mislim da je onaj šut morao ići Hangi a ne Teokratiji™, a mali Simonović je morao da pospremi zicer ali verujem da će i on biti sve bolji u toku sezone. Bolje je izgubiti pokoju pripremnu utakmicu, nego biti šampion pripremnog perioda, a posle cvrc.

Edited by DameTime
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bajernu su falila 6 igraca koji ce biti u prvih 12

Lucic,Obst,Ibaka,Gilespi,Bolmaro, Bonga

Ja sam mislio da ce biti kanta ove sezone medjutim bice ozbiljni 

Ova utakmica odigrana dosta neozbiljno, utisak je da smo mogli na veliku razliku da odemo da se drugo poluvreme odigralo ozbiljnije 

Mislim da ce nam prava provera biti sledece nedelje protiv Makabija, Zalgirisa,Olimpijakosa

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo do danas su bile pripreme. Prave provere i slika tima će se videti na Kipru. U punom sastavu i sa još nedelju dana više za uigravanje. Nama kao što sam rekao pre nekoliko dana sada je najpotrebnije vreme da potpuna nova ekipa se oseti i uigra. Vreme nam je sad dragoceno, svaki dan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veci deo utakmice smo bili dobri i generalno je pozitivan utisak. A poraz je taman dobro dosao da ne poleti ni ekipa, a ni zvezdaska javnost.

 

Nadam se samo da ovo ispustanje velike prednosti u zavrsnici utakmice nije nastavak onoga iz prosle sezone. Ne svidja mi se sto smo uzeli brdo suteva za 3p u zavrsnici, cak i ukljucujuci onaj Hangin pogodak pre Bajernove serije, nije mi se svidelo sto smo to odigrali u tom momentu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Ovo do danas su bile pripreme. Prave provere i slika tima će se videti na Kipru. U punom sastavu i sa još nedelju dana više za uigravanje. Nama kao što sam rekao pre nekoliko dana sada je najpotrebnije vreme da potpuna nova ekipa se oseti i uigra. Vreme nam je sad dragoceno, svaki dan. 

 

Slika se odmah vidi, iako nismo jos uvek kompletni.

Stojim pri svom misljenju od pre dolaska Belog tj od potpisa Jaga.

Bice ovo vrlo turbolentna sezona sa odlicnim partijama kao i jako losim i dalje mi niko nece promeniti misljenje da smo mi rubna top8 ekipa, ako uspemo da se uguramo u isti za mene bi to bio uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Dosta dobrih stvari je imalo da se vidi, tranzisn ofens opet na nivou, bilo je korektnih stvari i u odbrani. Svakako ima jos puno posla i u odbrani i u napadu, bas nam fali jos treninga vidi se, i dalje se traze najbolje petorke koje funkcionisu zajedno. Ocekujem nesto bolja izdanja na narednom turniru ali ne puno jer cemo imati samo par treninga do tad pritom cemo igrati protiv znacajno kvalitetnijih timova. Tek protiv Asvela neki pocetni sud moze da se da a to je tek za 20 dana i imamo dovoljna vremena da se uigramo do tad kolko tolko a najbolje partije ocekujem tek kroz par meseci.

 

Bajernu jeste falilo puno igraca, bice bas zeznuta ekipa kompletni, puno fizicki jakih i atletski mocnih igraca a imace i nesto talenta u napadu plus Laso trener. Ipak ovaj njihov tim koji su izveli veceras jeste puno manje kvalitetniji od naseg ali trenira zajedno vec 25 dana i neuporedivo je uigraniji od naseg gde nam se 4 vazna igraca prikljucilo pre 4 ili 5 dana. I nama su falili Sabaz i Tobi i Davidovac od cega su prva dvojica maltene dva glavna igraca a dok kod njih rekao bih i kad im se vrate svi ovi da ce Edvards i Buker i dalje biti dva najbolja igraca u napadu.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj turnir nam je pokazao da se moze racunati na Sabaza, Jaga, Milosa kad je u ritmu i odmoran, Hangu i Gidru... Ostala pojacanja tja... Simonovic je tek dosao pa ima kredita, Bolomboj tek sa Milosem nesto pokazuje, ali mi je nekako i dalje tanko. Bjelica takodje tek stigao, sada ima energije ali da vidimo kroz sezonu... 

 

Ilic - zali boze onog sajza. Da nasrafimo nekako Lukinu glavu na takvo telo, i onaj nekadasnji njegov sut, bila bi mitska bela zver. 

 

Treba tu jos dosta uigravanja, nije bas najidealnije skockan tim, sklapalo se tu malo ofrlje, ali sta je tu je, moramo s ovim u sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, izgubili smo na stvarima koje ne smeju da nam se dešavaju na oficijalnim utakmicama: pad koncentracije i želje u odbrani. Dva puta sam Darden pogađaja dve trojke iako do tad nije dva puta pipnuo loptu, pa dva puta Radončić sam ispod koša. Uprkos porazu, dosta dobrih stvari na turniru, u napadu jedino imam zamerku što nema više akcija za Giedraitisa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kao je teodosic odigrao zavrsnicu utakmice, bukvalno kao da je hteo da nacrta zasto takvog igraca nikada ne bih zeleo u svom timu.
svojerucno je razhebo ekipu jer je odlucio da on treba da 'resava' jer je 'gazda'. 

nismo lose izgledali dok je teodosic razigravao, onog momenta kad je resio da je lopta njegova, ode cela utakmica nizbrdo.
generalno, defanzivni skok nije postojao u drugom poluvremenu, jos kad su bekovi bajerna shvatili koliko smo i gde ranjivi, bilo je pitanje trenutka kad ce nas prelomiti.
svaka cast Pablu Lasu na energiji i zelji da se osvoji trofej, bez obzira koiko 'nebitan' bio.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pik sa Teom u ekipi branimo iskakanjem, rotacije posle toga su baš loše i vidi se neuigranost. 

Napad je za sada dobar, imali smo dosta promašenih šuteva za tri iako imamo potencijal da to bude dosta bolje.

 

Ovde će najveći problem biti da se pronađu odgovarajuće petorke. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PERICA!!! said:

Ovo sto je Teo odigro u zavrsnici je srozavanje svakog autoriteta Ivanovica i njegove filozofije vodjenja ekipe. 

Ono sto je igrao veci dio utakmice je ok.

Aj neka bude da je probao sve i da stane na tim eksperomentima i bice to dobro.

Teško da će Teo to da radi kada bude Šabaz u timu. Danas osim Hange nije imao ko drugi pored njega. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...